Cyclops LED svjetla

Autor agolac, Rujan 23, 2017, 00:09:23

« natrag - naprijed »

tibertov

Reagirat ce tako da ce ti jebat sve po spisku , al ko ih hebe, glavno da te vide...

BF

Pa, ako im svijetli u oči, onda ga neće bolje vidjeti, nego manje. A oko njega tek neće ništa drugo vidjeti, što je još gore.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

keko

Treba podesiti snop svjetala, kak veli BF, to je jednako opasna situacija kao i da si bez upaljenih, sve blješti i čovjek ne zna gdje si
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

VUCIBATINA

Sad dosa iz đira, svitle ko sam vrag ali prolaznici su prekrivali oci a auti blicali ka ludi.
Stavija sam motor pred zid na 6-7 metara i spustija snop, zajebano je to uopce skuziti da se svjetlo mice al kad se oko malo navikne vidi se.
Sirinu snopa nisam dira, jer mi se cini ok.
Nisam ima vrimena sad za jos jedan đir al bez obzira sto sam spustija i dalje mi se to svjetlo jednostavno cini pre jakog intenziteta.
Bumo videli sutra sto ce biti
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

VUCIBATINA

Rewiev nakon duzeg koristenja led h4 sa siluksove stranice, sutra vracam obicne zarulje, ove svitle pre jako i nebi ih dragi bog ustela. Jednostavno previse smetaju ostalima u prometu.
Iako se snop stavi da udara nisko velik dio svjetlosti bjezi u sirinu i visinu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

agolac

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 22, 2018, 21:01:55
Rewiev nakon duzeg koristenja led h4 sa siluksove stranice, sutra vracam obicne zarulje, ove svitle pre jako i nebi ih dragi bog ustela. Jednostavno previse smetaju ostalima u prometu.
Iako se snop stavi da udara nisko velik dio svjetlosti bjezi u sirinu i visinu

Hehe. Pošteno. Moj IPF radi ko urica. Savršen, snop, bolji nego stock. Ali zato je i paprena cijena....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

najgore što san sad toliko izvrtija vijke za štelanje na sve strane da kad vratim stare biti će sexa da ih uštelam :puke:
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 22, 2018, 23:27:45
najgore što san sad toliko izvrtija vijke za štelanje na sve strane da kad vratim stare biti će sexa da ih uštelam :puke:
..skoro pa nemoguća misija..ja svoje nisam nikad uspio dobit u "default"  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Možda najbolje otići na tehnički gdje imaju mjerni instrument? Nisam nikad probao ali valjda su toliko susretljivi....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

Jesam ja s ovima led isa, ali kao motori nemaju nekakve oznake na staklu fara i onda oni tu nemogu nista napraviti jer nemaju po cemu mjeriti  :misli:
Ako nemogu mjeriti sto onda glume s onim aparatom kad gledaju farove kod tehničkog pregleda?
Proba sam kod autoelektricara ali isto nece da cuju za motor, izgleda da nema druge nego namazati guzu vazelinom i jeb... ti se sam kako znam
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

BF

CVH u Radničkoj u ZG uredno svaki put izmjeri snop svjetla. Jednom mi je čak i "namjestio". Naravno, bez vozača na sicu pa sam morao popraviti.
Ali tamo uredno mjere.
Ja imam Cyclops LED, meni su super, a nije se nitko žalio da svijetle visoko. Tako da, kobog.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

VUCIBATINA

koliko sam čita h7 led čak i jeftine ne prave neke probleme dok je kod h4 to sasvim druga priča, jednostavno jeftine verzije svitle stalno ka duga svitla a kad upališ duga ona zapravo ne svitle dalje neg šire.

ledice stije ravno i nema nikakve limice ili kako se to već zove da usmjerava svjetlost naprid umisto u širinu.

kod štelanja far i ljevi i desni ima vijak za gore-dolje  i ljevo desno. ovi za gore-dolje imaju neku funkciju ali tu se može jako malo dobiti(svega par cm se spusti snop) nakon toga vijak vrtim ali ne kužim da se išta mijenja. a ovaj vijak za ljevo-desno nekužim da pravi ikakvu razliku.
zapravo možda ima razlike ali je snop svjetla ako se uopće može nazvati snop pre širok i velik i nema jasnog centra svjetlosti.

isto tako s njima nema nikakvog upustva a može ih se montirati na dvi strane. znači da gedaju kod kratkih svitala obe ledice livo ili obe desno (vidi sliku).
uglavnom mislim da nisu vrijedne ni tih 170kn niti zajeb...ije oko toga.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

marex10

Da li je netko uspio nekim čudom homologirati led svjetla na stromu? Zvao danas CVH i kaže osoba s kojom sam pričao da nema šanse. Ostavljao je dojam poprilično stručne osobe koja, usput, i vozi motor. Ima li netko iskustva?

fatboy

Neće to nitko homologirati, dok to ne napravi tvornica. Znači - ne tako skoro... ;)

JoKe1311

ima li netko komentar na ove ledove ...  na starom sam ima isti problem kao i neki na forumu kratka su bila duga doslovno su skidala pituru sa auta ispred mene ( kada sa bio natovaren i u dvoje )  :)

https://www.ebay.com/itm/KIT-2-BULBS-LED-X3-12V-H7-1-H11-8000LM-FOR-SUZUKI-DL650A-V-STROM-2018-2019/372524964084?hash=item56bc37d8f4:g:96AAAOSwrblcB9uL:rk:39:pf:0&vxp=mtr