Cyclops LED svjetla

Autor agolac, Rujan 23, 2017, 00:09:23

« natrag - naprijed »

bansi

Dobio jučer info da će kod nas na tehničkom uskoro počet kontrolirat maglenke na motorima. Ako nisu original tvornički stavljanje na motor i homologirane prema modelu neće prolaziti ;)
E sad jel to bude zaživilo ili ne vrijeme će pokazati.....

jures

Kod nas to rade godinama i moje S322 Givi jesu homologirane na stromu.
Bio lud, i prodao Stroma

Ponti

Citat: bansi  u Travanj 25, 2019, 07:31:32
Dobio jučer info da će kod nas na tehničkom uskoro počet kontrolirat maglenke na motorima. Ako nisu original tvornički stavljanje na motor i homologirane prema modelu neće prolaziti ;)
E sad jel to bude zaživilo ili ne vrijeme će pokazati.....

Jadan Keko   :smijeh:

Mrki


zorro

Citat: Ponti  u Travanj 25, 2019, 11:09:18
Jadan Keko   :smijeh:
zna Keko s kim treba bit dobar  ;) nije on Goebbels kojem je bitno biti dobar samo s Hitlerom i Dalmatincima  :smijeh: 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zvenjak

Citat: bansi  u Travanj 25, 2019, 07:31:32
Dobio jučer info da će kod nas na tehničkom uskoro počet kontrolirat maglenke na motorima. Ako nisu original tvornički stavljanje na motor i homologirane prema modelu neće prolaziti ;)
E sad jel to bude zaživilo ili ne vrijeme će pokazati.....
provjereno, ne homologirane ne prolaze.
bio na tehničkomu zagrebu nedavno. skidao auspuh i maglenke.
zna li tko kako je s homologiranim na tehničkom?
gdje se točno na svjetlima (maglenke,gabaritna svjetla itd) nalazi homologacija?
kako točno izgleda homologacija?

Patak

Citat: bansi  u Travanj 25, 2019, 07:31:32
Dobio jučer info da će kod nas na tehničkom uskoro počet kontrolirat maglenke na motorima. Ako nisu original tvornički stavljanje na motor i homologirane prema modelu neće prolaziti ;)
E sad jel to bude zaživilo ili ne vrijeme će pokazati.....

Di to piše prema modelu :misli:? Ako su homologirane zašto ne bi prošle na bilo kojem motociklu?

keko

Citat: Ponti  u Travanj 25, 2019, 11:09:18
Jadan Keko   :smijeh:
.. :smijeh:
..snaći će se keko, snaći  :) ne bu mene niko jebal v mojoj kuruzi  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

bansi

Citat: Patak  u Travanj 25, 2019, 23:13:41
Di to piše prema modelu :misli:? Ako su homologirane zašto ne bi prošle na bilo kojem motociklu?
Ako motocikl nema tvornički maglenke postavljene, koje su prema mjestu postavljanja ispitane i homologirane, onda će biti problem jer uradi sam postavljanje koje nije ispitano (i prema njihovim navodima se samim time ne zna da li iste na toj poziciji smetaju drugim sudionicima u prometu) neće moći prolaziti tehnički ;)

Ćoso

Ljudi, mi smo u Hrvatskoj...Po tome bi trebao dobiti građevinsku dozvolu u roku od 30 dana...jer tako "piše"


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

BF

Ako ne piše što ako ne dobiješ građevinsku u roku od 30 dana, onda je tak svejedno. Papir trpi sve.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

Ponti

Nagazili su dobro motoriste novim prijedlogom zakona o prometu..... maglenke, auspusi, pa tablice moraju biti fiksne kao nema više na preklop ili ono pod repom, a kazna nije više 300 kn, nego je prijedlog 1500kn.
Hitler je mala beba za ove, naci zemlja .... nek se napuše svi oni  :finger:

Osy

Citat: Ponti  u Travanj 26, 2019, 12:40:47
Nagazili su dobro motoriste novim prijedlogom zakona o prometu..... maglenke, auspusi, pa tablice moraju biti fiksne kao nema više na preklop ili ono pod repom, a kazna nije više 300 kn, nego je prijedlog 1500kn.
Hitler je mala beba za ove, naci zemlja .... nek se napuše svi oni  :finger:
Jel nemaš atest za Bossa?

Ponti

Citat: Osy  u Travanj 26, 2019, 12:44:17
Jel nemaš atest za Bossa?

Imam sve, nije problem kod mene (nemam maglenke), imam papire za bossa ali nije upisan u knjižicu, a imam i original auspuh.... 1 vijak i jedna šelna..... nego općenito su nas nagazili. Svake godine će biti glupih novotarija i zahtijeva jer kao mi motoristi smo najgori u prometu.

jeeves

Citat: Ponti  u Travanj 26, 2019, 12:40:47
Nagazili su dobro motoriste novim prijedlogom zakona o prometu..... maglenke, auspusi, pa tablice moraju biti fiksne kao nema više na preklop ili ono pod repom, a kazna nije više 300 kn, nego je prijedlog 1500kn.
Hitler je mala beba za ove, naci zemlja .... nek se napuše svi oni  :finger:
Imaš link na taj prijedlog zakona?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk