Potrebna pomoć oko kupovine navigacije iz Luisa

Autor Saxi, Travanj 25, 2018, 11:12:38

« natrag - naprijed »

Saxi

Traži se doborovoljac-dobra duša koji bi mi kupio navigaciju u LUISU, poslao bih mu prvo pare i potrebne podatke iz pasoša (sken obe stranice) da mi urade papire za povrat poreza, a za dalje bih lako organizovao dotur iste do graničnog prelaza Batrovci gde bih je preuzeo sa papirima i odjavio iz EU, a u svojoj zemlji podigao povraćaj poreza , čime bi ista izašla još 20ak posto jeftinije :)

evo i navigacije koja košta 462 evra, na popustu je trenutno
https://www.louis.eu/artikel/garmin-zumo-595lm-motorcycle-navigator/10011060

Pa ako ima zainteresovanih da mi završi kupovinu obradujte me  :-*

Gute

uvijek sam bio dobra dusa 😜javim ti se veceras.

iviccaa


Osy


zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Ovo je neverovatno, nisam se ni okrenuo a već se javilo vas dvoje lafčina da pomognete i još nekoliko dragih da zajebavaju [emoji16]
Sa Gutetom sam na vezi, i ako sve bude po planu eto nas u nedelju u Bosni [emoji6]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Kako 462€ ... meni kaže 549€ s popustom

Stvarno ste pretjerali, kao da nije dosta što vam je sve jeftinije nego kod nas, još i navigaciju dobijete po posebnoj cijeni. Dokle bre ovako?





:buahaha:

Saxi

Ma teramo dokle se može, nego taj tvoj komp na otoku dodaje 3 na karte, ili moj srbijanski zakida za medalju ali ispada cena da je 461,34 a kako si ti došao do te više [emoji848]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Citat: Ponti  u Travanj 25, 2018, 14:14:45
Kako 462€ ... meni kaže 549€ s popustom

Stvarno ste pretjerali, kao da nije dosta što vam je sve jeftinije nego kod nas, još i navigaciju dobijete po posebnoj cijeni. Dokle bre ovako?





:buahaha:
;) :smijeh: Pa jel vidiš ti to...nabavim dijelove za onog razbijenog Stroma za sitne pare, smuđaru kupim štap za džabalesku + gratis dostava...a kru te...šta bi još :bzvz: :-\

Ponti

Citat: Saxi  u Travanj 25, 2018, 14:31:10
Ma teramo dokle se može, nego taj tvoj komp na otoku dodaje 3 na karte, ili moj srbijanski zakida za medalju ali ispada cena da je 461,34 a kako si ti došao do te više
...

Evo gledaj....




keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

Saxi

Ustanovio sam foru, za kupovinu u Austriji je ta cena, za kupovinu iz Srbije ona niza cena uz veće troškove dostave a kad se nakace i carinici onda bi to izašlo skuplje nego nova u radnji ovde [emoji17]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Ponti

Samo mi nije jasno kako Saxi to misli napraviti. Dakle, njegova cijena je bez pdv-a jer navigacija ide van EU.
Ali ako Louis šalje u HR, onda ne može skinuti svoj pdv, dakle za HR ili bilo koju zemlju EU je ona moja cijena.
Ili da Louis pošalje u SRB, ali onda će ga oplesti carina.
Svakako je nahebao :smijeh:

tibertov

Ponti je u pravu...Ako saljes unutar EU onda ti je cijena s pdvom.