Pirelli Cinturato P1 Verde ili Continental premium contact 5

Autor Danijel 23, Kolovoz 08, 2017, 12:10:34

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Oba dvij gume su na vrhu po ADACU....NOVE, ali me zanima kakve su nakon 30 tkm il 4 g......Ima ko kakva iskustva......dugoročno?
p.s. najbolja mi je fora kad stručnjaki testiraju po kiši NOVU gumu!

iviccaa

Imam ja Continental, vozim vec 4. sezonu i nemam nista za prigovoriti - vrhunska guma.
Cak se nije puno ni potrosila, a prosao sam preko 30t km s njom. Mislim da cu je ostaviti i za slijedecu sezonu.

Ponti

Pirellica mi je pukla na autocesti pri 150 kmh, nije ispustila u nekih 200 metara, nego baš pukla.

Zato continental, pa i neka je slabija na testovima ili neka se prije troši.

fatboy



Mrki

Između Pirelli i Continental bi uzeo Continental...

Osobno, samo Michelin.. po mogućnosti Francuski..

zare

Te Continental imam na oba auta, ja zadovoljan
Neke Pirellice (ne znam koje) imamo na sluzbenom blagi uzas

Cim je u nazivu gume premium, sport i sl  :thumbup:

iviccaa

Michelin je preskup za ono sto nudi. Conti je meni zakon, iako mu zimska TS850 nije dobra kao ova ljetna. Ne voli kisu bas, ali zato snijeg gazi kao luda.

Mrki


zizu

Conti je zakon

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Kinooko

Ja imam Continental već 5 godina i prezadovoljan, slijedece opet ide isti.

tibertov


fatboy

Ne zaboravite dvije činjenice vezane uz gume i teoretski odabir:

1. ne ponašaju se sve gume jednako na svim autima! Težina, snaga i pogon čine gume jako različitima...  8)

2. nežeš unaprijed znati gdje su gume proizvedene, tj, ni tvoj prodavač neće znati od kud će biti gume koje povuče...  :shhh:

Dobrodošli u zonu sumraka... :tongue:

iviccaa

Najveca se fama stvara oko mjesta proizvodnje, a to je uglavnom nebitno.
Sto ti je vazno jeli guma proizvedena u Njemackoj kad je alat proizveden u Kini, a na stroju radi Turko.

Mrki

Ima puno i do tipa vožnje što se tiče potrošnje gume, auti sa električnim servo pogotovo dizeli će pojesti neku bolju gumu u gradsko vožnji za godinu dvije.. zašto? Zato što je na boljim gumama smjesa mekša, a to nije dobro za puno motanja u mjestu.. brzo se potroši, pogotovo u autima sa jakim servom gdje svi motaju na mjestu jer je lagano.. nema kao prije lagano ideš i motaš..