Problemi s drvetom

Autor fatboy, Kolovoz 27, 2017, 09:29:07

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: niko  u Kolovoz 27, 2017, 16:17:39
bojim se da je Gianni u pravu ???
Ma ima pomoći..kako ne..samo u nekim slučajevima treba puno truda i vremena..i ponavljanja postupka dok gopd se gamad ne poubija
Moja hanuma se malo zanima za stari namještaj..pa smo nedavno ..hmm..nedavno  :smijeh: kupili nekakve starinske ormare iz 50-60-ih ..pa je već sve to elebarilara ..injekcije u ruupice..špricanje po nekoliko puta ..dok ih se ne potamani..jer kad ubiješ jednu koloniju..trebaš nakon toga ubiti i one koji su se izlegli iz jajašaca..i ne dozvolit im da izlegu nova jajca
E sad..ese to našem Fatu isplati..toj drugi par opanaka  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Kolovoz 27, 2017, 15:42:39
Ntko ti je preporučio trafo ulje iz HEP-a..pa ono za grede na prugi..isto tak možeš i sa rabljenim uljem..al to je sve onak..nezdravo i za ljude ako u blizini tog obitavaš ćesto.
Insekticidi pak imaju svoj rok..nekakvu karencu ..dok traju..kasnije ishlape i onda ništa od toga

Ja bih ti preporučio ako imaš nekoga od lovaca..oni imaju nekakvu tekučinu kojom premazuju svoje čeke i hranilišta za divljač..i navodno je super..nema šanse da crvica dođe..a ak već postoji..ubit će je
Isto tako ti to rješavaju kojekavi premazi za drvo Lazurioti i slilčno..samo dobro natopi..i po mogućnosti 2 x premaži.
Što god napraviš..bolje će bit neg da tak ostaviš..crvica je zajebana..em ti non stop ta piljevinica pravi krš..em se to kad tad stropošta  :)

NE pratiš na satu  :buahaha: :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 27, 2017, 17:21:52
NE pratiš na satu  :buahaha: :ooda:
ma pratim..trebalo je biti "NETKO" ..vidio sam da se preporučavalo
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Na tetrapaku mi pise nova tema problem s drvetom...mislio sam da imas nekih problema sa ženom :smijeh:

fatboy

Za to ne bi otvarao novu temu...to je stara tema... :smijeh:

Lavandić

Eto vidiš, uvijek problemi sa drvima.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


zare


cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

cisco

Citat: Šime  u Kolovoz 27, 2017, 11:34:51
Ako imaš nekog u HEP u, kažu ljudi da je najbolje trafo ulje, premažeš kao sa sandolinom i svi nametnici bježe .

več je Zorro nešto objasnio....trafo ulje je stvarno dlično ali za surovo drvo...dobro premažeš i neče u njega ništa...
sad kad je već onda ne pomaže...

Fat jel si siguran šta se uselilo...bilo je i kod nas na viksi al smo primetli da su ose...i one prave rupice
a na podu piljevina...no jedno i drugo ti je wd40 rješenje...našpricaš slamkom u rupice pocrka sve...provereno  :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

fatboy

Hvala na savjetima... :thumbup:

Cisco, imao sam ja i te ose/pčele ili šta već je...ovo mi se čine manje rupe, a piljevina je skoro kao prašina i gomila se u hrpice, kao da ju vlaga poljepi...

Nemam pojma, saznat ćemo!  :beer:

Tyson

Imam slika problem na moru u app. Neko govno od crva se zavuklo ispod parketa i po noći gricka ko prava momčina. Nema nikakve piljevine na površini tak da bi ga znao locirati. Jbm ako bum zbog njega moral radkapat cijeli parket.

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

keko

Citat: Tyson  u Kolovoz 28, 2017, 16:04:27
Imam slika problem na moru u app. Neko govno od crva se zavuklo ispod parketa i po noći gricka ko prava momčina. Nema nikakve piljevine na površini tak da bi ga znao locirati. Jbm ako bum zbog njega moral radkapat cijeli parket.

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
..daj si na mobu isključi da ti on sam predviđa tekst, ovak je malo komično  :buahaha:  :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Tyson

Jesam isključil

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

fatboy

Citat: Tyson  u Kolovoz 28, 2017, 21:06:07
Jesam isključil

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Onda odi logopedu... :tongue:

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)