Za one koje sport ne zanima...

Autor zorro, Studeni 09, 2017, 22:10:55

« natrag - naprijed »

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

beli

Citat: Martin  u Ožujak 24, 2020, 21:46:02
55. Belom se crno piše  :smijeh:
:smijeh: :thumbup:

Jesen u Njujorku (ček da vidim broj !)
malo kasnije: 56

36. Vrag nosi Pradu 
43. Netko mi je provalio u kuću ... :smijeh:
46. Val
22. Boja novca
54. Prljavi ples
7. Dnevnik jedne Gejše
18. Posljednja večera (?  :smijeh:)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy


beli

Citat: Osy  u Ožujak 24, 2020, 22:23:54
38. Edvard Škaroruki ;)
.... ima već, ja sam mislio da je Bitka na Neretvi kad su šišali tifusare !

27.  Šesto čulo
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

47. Virus  ....  :smijeh:
55. Ubiti pticu rugalicu
26. Gospodar prstenova (epizoda Pontijev naum :smijeh:)
53. Free Willy
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

31. Draga smanjio sam djecu ...  :smijeh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

 8. Brokeback Mountain  :bombonjera:
59.  :misli: Marcelino, kruh i vino
        (o kru ti hebem, štob reko Zore  :smijeh:)

50. Nevidljivi  ( :ooda:)
21. Glupača s fakultetom
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Dobro je. Tebe sam zabavio


Sada još baciti Zorro-u neku o "srednjaku"  :-X

beli

 ... još nije gotovo, kuham ručak !

:misli: Zorro o srednjaku !?  Prilično zahtjevno, ali ako 'klikne' ...  :) ;)
btw. već sam mislio onaj biciklistički 50.'Nevidljivi' da se zove 'Ib i Chimpa u kući' ... (Jer ih nema na biciklu, jel !)

:smijeh:
25. Blue Hawaii
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

42. Istjerivači duhova
11. Polarna ljubav
57. The Hole in the Ground
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

20. Utrka života
17. Inkasator
24. Karantena
5.   Karantena 2
6.   Karantena  3
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: Ćoso  u Ožujak 25, 2020, 11:54:03
Dobro je. Tebe sam zabavio


Sada još baciti Zorro-u neku o "srednjaku"  :-X
Nemoj mi te pederčine, naciste i njihove glasnogovrnike  spominjati..jer ak im budem morao jebat mater onda će doć onaj mudri fatboyov komšija i one spike..kao fol..kaj ..kaj ne.. to govori više o onom kaj piše neg..bla..bla..bla..bljuč..srač ..fuuuj  :puke:
:bzvz:
:finger:
:blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

damjandugi

Citat: Ćoso  u Ožujak 24, 2020, 21:22:08
Ajmo ekipa...Filmovi

Pogodi film:
1.                                                           Doručak kod Tiffany
2.                                                         Kad jaganjci utihnu
3.                                             Mary Poppins
4.                                                                               Šaptač konjima
5.                                                                Karantena 2
6.                                                           Pohane zelene rajčice
7.                                                                              Dnevnik jedne Gejše
8.                                                                Brokeback Mountain
9.                                                                Driving Miss Daisy
10.                                                                                             Potraga za Nemom
11.                                                                           Polarna ljubav
12.                                             Ptice umiru pjevajući
13.                                                               ET
14.                                                                FX ubojstvo trikom
15.                                Le Bonheur
16.
17.                                                             Milijunaš s ulice
18.
19.                                                                                              Rat race
20.                                                                              Utrka života
21.                                                                                              Glupača s fakultetom
22.                                                                                               Boja novca
23.                                                              Forrest Gump
24.                                                              Sati
25.                                                                                 Tarzan
26.                                                                                  Gospodar prstenova
27.                             Šesto čulo
28.                                                                   Up
29.
30.
31.                                                                                 Draga smanjio sam djecu
32. »                                                             Ted
33.                                                                                                   Psiho 
34.    Beskrajan dan
35.                                                                                  Catch me iz you can
36.                                                                                      Vrag nosi Pradu
37.
38.                                                                   Edvard škaroruki
39.                                                                                  Sumrak saga
40.
41.                                                     4 vjenčanja i sprovod
42.                                                                                 Istjerivači duhova
43.                                                                                                   Netko mi je provalio u kuću
44.
45.                                                                                       Dobar, loš, zao
46.                                                                                                   Val
47.                                                                                                   Virus
48.                                                                                    Ples s vukovima
49.    Gorile u magli
50.                                                                                  Nevidljivi
51.                                                    Poštar uvijek zvoni dvaput
52.
53.                                                                                                    Free Willy
54.                                                                                                      Prljavi ples
55.                                                                                                   Ubiti pticu rugalicu
56.                                                                                    Jesen u Njujorku
57.                                                                                                      The Hole in the Ground
58.                                                                    Šetnja po oblacima
59.                                                                                    Marcelino, kruh i vino
60.                                                                                      Life of PI


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso

Citat: damjandugi  u Ožujak 25, 2020, 16:16:22

12. Ptice umiru pjevajući
14. Sherlock Holmes
23. Forrest Gump
25. Tarzan
32. Ted
33. Psiho
34. Beskrajan dan
39. Sumrak saga
45. Dobar, loš, zao
49. Gorile u magli
51. Poštar uvijek zvoni dvaput
58. Šetnja po oblacima
60. Life of PI




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

 :) :thumbup: ... daj sve, znam da znaš ! Sumnjam da je netko gledao 'Glupača s fakultetom' ...  :smijeh: ili 'Netko mi je provalio u kuću' ....  :smijeh: ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu