Zdravlje.

Autor Patak, Studeni 10, 2017, 22:22:06

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: agolac  u Ožujak 21, 2018, 22:12:59
Zato i jesi mastan :buahaha:
Maknuo ugljikohidrate i povećao masti :ebudale:
Pročitaj malo... :P Statistika kaže da 85% ljudi ima masnu jetru...pa je vjerojatno imaš i ti... :smijeh: ;) :)
Uplati si sistematski, pa napiši ovdje dvije-tri :gimme5:

agolac

Citat: fatboy  u Ožujak 21, 2018, 22:15:29
E tu si u krivu... :belj:

Ugljikohidrati i seceri su ti koji te pojebu i talozi se svasta po zilama. Na to se onda skuplja masnoca, a nju znaju kako mjeriti pa je onda ona krivac...ne bas tocno... :misli:

Ti si jedan od onih koji se furka na atkinsa i LCHF?

Obrazuj se malkice. http://www.atkinsexposed.org

Uglljikohidrati su majka. Povrće/voće su ugljikohidrati. ;)
Biljna prehrana je najzdravija.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ja sam cuo da je najbolja djetelina ali samo ona sa 4 lista

tonciv666

Gorane srca ti po ovome mogu i umrit nema nigdi plusa od onoga šta volim

fatboy

Citat: agolac  u Ožujak 21, 2018, 22:18:25
Ti si jedan od onih koji se furka na atkinsa i LCHF?

Obrazuj se malkice. http://www.atkinsexposed.org

Uglljikohidrati su majka. Povrće/voće su ugljikohidrati. ;)
Biljna prehrana je najzdravija.
Ne furam se ja na nista...samo sam do grla u svemu tome i znam dosta...snaga volje je druga tema... :-\

zubakis

Citat: tonciv666  u Ožujak 21, 2018, 22:42:11
Gorane srca ti po ovome mogu i umrit nema nigdi plusa od onoga šta volim
Ti si mršav, ti udaraj po odojku i jagnjetini

zubakis

Citat: agolac  u Ožujak 21, 2018, 22:18:25
Ti si jedan od onih koji se furka na atkinsa i LCHF?

Obrazuj se malkice. http://www.atkinsexposed.org

Uglljikohidrati su majka. Povrće/voće su ugljikohidrati. ;)
Biljna prehrana je najzdravija.
Ugljikohidrate imate dobre i loše. Isto tako i masti imate dobre i loše. Nemojte to brkat, nije ista stvar.

Di je Mrki u ovoj temi, on bi moga napisat koju pametnu.

Mrki

Najbolje za smršaviti je matematika.. ;)

zubakis


Bagy

Potrošit više nego uneseš. Baš jednostavno!  ;)
mob: 095/573-6874

Mrki

Baš to.
Ne treba se izgladnjivati, jedeš sve što si jeo uvijek samo smanjiš količine. I obavezno kretanje, makar i šetanje samo.
Samo treba volje, kada ti se jede čokolada pojedeš jedan red ne cijelu, kada ručaš ne pojedeš 5 sarmi sa pola kile kruha već 2 sa jednom šnitom..
Kada jedeš krumpir ili tjesto ne jedeš i kruh uz to. Izbjegavati sve sokove jer je to čisti šećer..
Ako baš želiš brže smršaviti onda kardio vježbe, trčanje najbolje, ali nikako ispod 30 minuta, jer ćeš se samo udebljati.
Ako ideš u teretanu onda obavezno nakon vježbe sa utezima na traku ili bicikli 15-20 min da produžiš proces pretvaranja masti u šećer za mišiće.

Grba

Počni ševit Osy al nikako ispod 30min 😂😂😂
098 737 604

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: Mrki  u Ožujak 22, 2018, 09:08:07
Baš to.
Ne treba se izgladnjivati, jedeš sve što si jeo uvijek samo smanjiš količine. I obavezno kretanje, makar i šetanje samo.
Samo treba volje, kada ti se jede čokolada pojedeš jedan red ne cijelu, kada ručaš ne pojedeš 5 sarmi sa pola kile kruha već 2 sa jednom šnitom..
Kada jedeš krumpir ili tjesto ne jedeš i kruh uz to. Izbjegavati sve sokove jer je to čisti šećer..
Ako baš želiš brže smršaviti onda kardio vježbe, trčanje najbolje, ali nikako ispod 30 minuta, jer ćeš se samo udebljati.
Ako ideš u teretanu onda obavezno nakon vježbe sa utezima na traku ili bicikli 15-20 min da produžiš proces pretvaranja masti u šećer za mišiće.
Sve ovo radim, stoga i jesam u minusu 13 kila, jedino što ne taslačim koliko treba po receptu :buahaha: :buahaha: :buahaha:

tibertov