Zdravlje.

Autor Patak, Studeni 10, 2017, 22:22:06

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Bagy

Citat: Mrki  u Ožujak 22, 2018, 09:08:07
Baš to.
Ne treba se izgladnjivati, jedeš sve što si jeo uvijek samo smanjiš količine. I obavezno kretanje, makar i šetanje samo.
Samo treba volje, kada ti se jede čokolada pojedeš jedan red ne cijelu, kada ručaš ne pojedeš 5 sarmi sa pola kile kruha već 2 sa jednom šnitom..
Kada jedeš krumpir ili tjesto ne jedeš i kruh uz to. Izbjegavati sve sokove jer je to čisti šećer..
Ako baš želiš brže smršaviti onda kardio vježbe, trčanje najbolje, ali nikako ispod 30 minuta, jer ćeš se samo udebljati.
Ako ideš u teretanu onda obavezno nakon vježbe sa utezima na traku ili bicikli 15-20 min da produžiš proces pretvaranja masti u šećer za mišiće.

Sa svime se slažem!  :thumbup:

A za one koji imaju malo više za "skinuti" - trčanje ne preporučujem zbog moguće ozljede zglobova (zbog veće težine, neadekvatne obuće i odabira terena, te nepoznavanja same tehnike trčanja). Zato je žustro hodanje od sat vremena dnevno dušu dalo za skidanje masnih naslaga i dobivanja kondicije!  :thumbup:
I probajte ne miješati ugljikohidrate i proteine u istom obroku! Znači: proteini+salata; ugljikohidrati + salata. Za početak dosta!  ;)
mob: 095/573-6874

Osy

Citat: tibertov  u Ožujak 22, 2018, 10:25:53
13 kg samo

50kg


To je iz 2013, ali svejedno, svaka čast  :gimme5:

SirOliver

samo jako

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

Suki

:moto2:

098 9232180


zubakis

Citat: Danijel 23  u Ožujak 22, 2018, 19:45:56
Neke stvari fakt je pogođeno što obožavam, a neke 100% kontra....čini mi se da je to kao horoskop!  :smijeh:
Nije stvar pogađanja.

Stjepko

sve što volim je + osim crna vina,jbg

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

damjandugi

Danas je lijep dan,pa je šteta ne ga izkoristiti za poboljšanje kondicije. :thumbup:

Bagy

Dobar bike!  :thumbup:  A i fotka za razgibavanje vrata...  ;)
mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Bagy  u Srpanj 05, 2018, 11:54:06
Dobar bike!  :thumbup:  A i fotka za razgibavanje vrata...  ;)

Ja sam okrenuo laptop  :smijeh:

damjandugi

Da li je sad bolje?
Ono prije sam poslao preko telefona. Jebiga. :)

agolac

Citat: damjandugi  u Srpanj 05, 2018, 12:41:14
Da li je sad bolje?
Ono prije sam poslao preko telefona. Jebiga. :)

Kolko košta takva pila?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain