Srednjak i njegove avanture

Autor Black Betty, Veljača 26, 2018, 18:54:43

« natrag - naprijed »

Suki

 :smijeh: :smijeh:...Đivo, kad već radiš foto montaže stavi da sam na Havajima okružen rasnim obnaženim mulatkinjama :gimme5: :want: koje me dočekuju kao spasitelja,  dok si u ćošku stariji dvojac (zvat ćemo ih Z i P), nauljeni masiraju leđa :ebudale:...

:ooda: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

jeeves

Citat: Suki  u Lipanj 19, 2018, 20:01:22
:smijeh: :smijeh:...Đivo, kad već radiš foto montaže stavi da sam na Havajima okružen rasnim obnaženim mulatkinjama :gimme5: :want: koje me dočekuju kao spasitelja,  dok si u ćošku stariji dvojac (zvat ćemo ih Z i P), nauljeni masiraju leđa :ebudale:...

:ooda: :smijeh:

Evo




zorro

Citat: Suki  u Lipanj 19, 2018, 20:01:22
:smijeh: :smijeh:...Đivo, kad već radiš foto montaže stavi da sam na Havajima okružen rasnim obnaženim mulatkinjama :gimme5: :want: koje me dočekuju kao spasitelja,  dok si u ćošku stariji dvojac (zvat ćemo ih Z i P), nauljeni masiraju leđa :ebudale:...

:ooda: :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23


Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 19, 2018, 20:24:03


Gdje si našao ovaj smajlić da mu ih stavim 100 komada  :buahaha:

agolac

Citat: Ćoso  u Lipanj 19, 2018, 07:19:28
Oni koji stižu u Bugarsku su mirni (dok se ne vrate )

Hoćeš reći, tko ne dođe u Bugarsku, baniran je  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 19, 2018, 21:53:53
Gdje si našao ovaj smajlić da mu ih stavim 100 komada  :buahaha:
..moš mu i ovaj

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Nego, tibi,da li nas se gdrp uopće tiče? Mi ne procesiramo nikakve korisničke podatke, sve što je "objavljeno" na forumu su korisnici sami stavili (npr. Telefonski imenik članova) itd.
Ako netko želi da ga se briše to bi ionako napravili na zahtjev (nasuprot srednjaka?) Šta možemo više napraviti da nas netko ne prca u zdrav mozak  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Lipanj 20, 2018, 01:15:34
Nego, tibi,da li nas se gdrp uopće tiče? Mi ne procesiramo nikakve korisničke podatke, sve što je "objavljeno" na forumu su korisnici sami stavili (npr. Telefonski imenik članova) itd.
Ako netko želi da ga se briše to bi ionako napravili na zahtjev (nasuprot srednjaka?) Šta možemo više napraviti da nas netko ne prca u zdrav mozak  :smijeh:
Ništa, nastaviti se zaebavati kao i dosad...ali mogli bi malo više tehničkih tema...ono, šta se još može pokidati na Stromu i takooo

Danijel 23

Citat: Osy  u Lipanj 20, 2018, 07:02:41
Ništa, nastaviti se zaebavati kao i dosad...ali mogli bi malo više tehničkih tema...ono, šta se još može pokidati na Stromu i takooo
:misli: šta tebe hebe Strom....valjda GSA?

Ponti

Citat: agolac  u Lipanj 20, 2018, 01:15:34
Nego, tibi,da li nas se gdrp uopće tiče? Mi ne procesiramo nikakve korisničke podatke, sve što je "objavljeno" na forumu su korisnici sami stavili (npr. Telefonski imenik članova) itd.
Ako netko želi da ga se briše to bi ionako napravili na zahtjev (nasuprot srednjaka?) Šta možemo više napraviti da nas netko ne prca u zdrav mozak  :smijeh:

Ako ti i administartori imate uvid u IP adrese korisnika to ti je dosta da spadaš u grupu koju dotiče taj zakon, jer IP adresa po gdpr-u je osobni podatak.
Mislim da bi trebala biti neka forma kojom prihvaćamo neke uvjete, ono kvačica "prihvaćam" da bi bili 100% ispravni.

Osy

Citat: Danijel 23  u Lipanj 20, 2018, 07:15:00
:misli: šta tebe hebe Strom....valjda GSA?
Ime, rano je, nisi se umio, a ni popio Pelinkovac... :gimme5: :smijeh:

damjandugi

Od sve muke koju doživljavam sa srednjakom došlo mi je do toga da zapjevam ovo pjesmu. :buahaha: :buahaha: :buahaha:

https://www.youtube.com/watch?v=DLYNcfryzGg

zizu

Citat: damjandugi  u Lipanj 25, 2018, 19:37:10
Od sve muke koju doživljavam sa srednjakom došlo mi je do toga da zapjevam ovo pjesmu. :buahaha: :buahaha: :buahaha:

https://www.youtube.com/watch?v=DLYNcfryzGg
Nemoj tako.....sve bu to dobro

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk


damjandugi