Srednjak i njegove avanture

Autor Black Betty, Veljača 26, 2018, 18:54:43

« natrag - naprijed »

keko

Citat: zorro  u Lipanj 15, 2018, 18:56:26
..a ti se pripremi dobro da nam budeš službeni odvjetnik..znam da vam je zabranjeno besplatno zastupati..al skupit ćemo neku crkavicu  :prrr:  :-*  :)
Ne sekiraj se kolegstvo, ja ću mu srediti da mora besplatno zastupati  :buahaha: dobil bu samo rješenje i toj to  :buahaha: jbg. po nalogu Hok-a MORA  :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

jures

Citat: Goran69  u Lipanj 15, 2018, 19:44:15
Evo standardnog agreementa koji ja mislim nije mijenjan..

You agree, through your use of this forum, that you will not post any material which is false, defamatory, inaccurate, abusive, vulgar, hateful, harassing, obscene, profane, sexually oriented, threatening, invasive of a person's privacy, adult material, or otherwise in violation of any International or United States Federal law. You also agree not to post any copyrighted material unless you own the copyright or you have written consent from the owner of the copyrighted material. Spam, flooding, advertisements, chain letters, pyramid schemes, and solicitations are also forbidden on this forum.

Note that it is impossible for the staff or the owners of this forum to confirm the validity of posts. Please remember that we do not actively monitor the posted messages, and as such, are not responsible for the content contained within. We do not warrant the accuracy, completeness, or usefulness of any information presented. The posted messages express the views of the author, and not necessarily the views of this forum, its staff, its subsidiaries, or this forum's owner. Anyone who feels that a posted message is objectionable is encouraged to notify an administrator or moderator of this forum immediately. The staff and the owner of this forum reserve the right to remove objectionable content, within a reasonable time frame, if they determine that removal is necessary. This is a manual process, however, please realize that they may not be able to remove or edit particular messages immediately. This policy applies to member profile information as well.

You remain solely responsible for the content of your posted messages. Furthermore, you agree to indemnify and hold harmless the owners of this forum, any related websites to this forum, its staff, and its subsidiaries. The owners of this forum also reserve the right to reveal your identity (or any other related information collected on this service) in the event of a formal complaint or legal action arising from any situation caused by your use of this forum.

You have the ability, as you register, to choose your username. We advise that you keep the name appropriate. With this user account you are about to register, you agree to never give your password out to another person except an administrator, for your protection and for validity reasons. You also agree to NEVER use another person's account for any reason.  We also HIGHLY recommend you use a complex and unique password for your account, to prevent account theft.

After you register and login to this forum, you will be able to fill out a detailed profile. It is your responsibility to present clean and accurate information. Any information the forum owner or staff determines to be inaccurate or vulgar in nature will be removed, with or without prior notice. Appropriate sanctions may be applicable.

Please note that with each post, your IP address is recorded, in the event that you need to be banned from this forum or your ISP contacted. This will only happen in the event of a major violation of this agreement.

Also note that the software places a cookie, a text file containing bits of information (such as your username and password), in your browser's cache. This is ONLY used to keep you logged in/out. The software does not collect or send any other form of information to your computer.

Goran to je sve istina, ali sa nalazi na tvoje ucestvovanje na forumu i etiku. Nema to veze sa sigurnostjo i OBRADU podataka. Uvijek moras imati pravo da zahtjevas izbris svij podataka i 10 godina treba svako hranoti logoce ontome ko je kada dostupao kuda i sta je radio.

Sa izjavu koju si stavio ti sam garantiras da neces raditi i pisari pizdarije.

Nek samo dodam da smo u jedno temu stavili nase ime, prezime, telefone, brojeve, maile
Onda smo radili donacije, znaci ma tamo podatke nasih racuna, paypala....

Ako idemo u detajle vec je to, da nije forum prema gdpr proposima - svaki bi korao po novom zakonu kod logiranja imati upitnik gdje utvrdi svoje podatke i odabere kako se ga obavjestava - i najbitnije po novoj regulaciji se mora SVAKI korisnik na novo slagati obradi podataka.

A umjesto statementa dobijes lock...a statement kojem se slazemo uvijek govori da mozejo tvoje podatke koristiti samo ako dodje zahtjev organa, znaci opet krijinal

Bavio sam se time 12 godina....
Bio lud, i prodao Stroma

zorro

Citat: jures  u Lipanj 15, 2018, 20:18:18
i najbitnije po novoj regulaciji se mora SVAKI korisnik na novo slagati obradi podataka.

..ovo je najbitnije u svemu..što smo i sami svjedoci zadnjih dana na svim područjima..od ebay-a ..alliexpresa..paypala ..kojekakvih newslettera..gdje smo svojedobno svi ko zna kad pristali na nekakve njihove tadašnje uvjete..ali sad su nova pravila i po njima se mora postupati i poštovati volju korisnika
..sve ostalo su šuplje priče  :bzvz:

Na Facebooku ti možeš svoj profil obrisati..i on nije više vidljiv nikome ..e sad..to što ostaje u njihovoj bazi..to je drugi par opanaka..isto tak i na forumu..hoću da mi obriše profil da ne bude vidljiv nikome..a to što će on IBnaci s tom bazom ići spavati..jebe mi se ..bitno da ne smije više javno objaviti ništa tvoje
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Kad smo vec kod toga, zasto na ovom forumu nismo nesto opet morali kliknuti ili bar dobili obavijest?

Ćoso

Citat: iviccaa  u Lipanj 15, 2018, 21:09:08
Kad smo vec kod toga, zasto na ovom forumu nismo nesto opet morali kliknuti ili bar dobili obavijest?

agolac

Neam pojma, tko će to sve pratit. Imamo ovdje pravnika pa nek guknu ako šta treba?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Goran69


Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ponti

Mišljenja sam da to brisanje postova od strane ib-a neće ići baš lako i da će ignorirati naše zahtjeve. Zato malo istražujem kako poduzeti slijedeće korake u prijavi AZOP-u, a da ima nekog smisla i na što se u biti pozivamo u traženju tog brisanja, čisto da ne ispadne kako smo samo uvrijeđene frajle.

Zanima me da li svaki moj post na forumu zaista ima zabilježenu IP adresu?

Ako ima to je dovoljan uvjet za zahtjev brisanja, jer IP adresa je osobni podatak i na osnovu toga se može tražiti brisanje svih postova.  Preko IP adrese može se doći do mog osobnog podatka gdje se nalazim, a ja to ne želim podijeliti.


Našao sam ovo:
"The conclusion is, all IP addresses should be treated as personal data, in order to be GDPR compliant."
i
"Svaki post na forumu ima zabilježen IP adresu korisnika koji ga je napisao, a također se prate i cookiesi.
I imamo pravo tražiti brisanje toga."

agolac

Imaš dinamičku IP adresu koja se mjenja svakih par dana. Ma pustite budalu nek uživa. Ovako je ko malo dijete. Dokle god reagirate to mu godi jer se on osjeća važnim. Ignorirajte ga. Vrlo brzo će se ispuhati. Nemojte ljutit bolesne ljude, nije u redu :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Lipanj 16, 2018, 09:12:57
Imaš dinamičku IP adresu koja se mjenja svakih par dana. Ma pustite budalu nek uživa. Ovako je ko malo dijete. Dokle god reagirate to mu godi jer se on osjeća važnim. Ignorirajte ga. Vrlo brzo će se ispuhati. Nemojte ljutit bolesne ljude, nije u redu :smijeh:
:thumbup: i ajmo  :blato:

Ponti

Citat: agolac  u Lipanj 16, 2018, 09:12:57
Imaš dinamičku IP adresu koja se mjenja svakih par dana. Ma pustite budalu nek uživa. Ovako je ko malo dijete. Dokle god reagirate to mu godi jer se on osjeća važnim. Ignorirajte ga. Vrlo brzo će se ispuhati. Nemojte ljutit bolesne ljude, nije u redu :smijeh:

Znači, uz svaki post je zabilježena moja IP adresa. Odlično! Bez obzira što je dinamička može se saznati moj identitet, a to je dovoljan razlog da tražim brisanje postova. Pogotovo što nigdje nisam pristao da budem "Gost", a svi moji stari postovi nose moj nadimak i status gosta. On se koristio mojom IP adresom kada me banirao.
U nekim stvarima sam kao konj, istjerati ću ovo pa makar i 10 godina trajalo. I ako treba potrošiti novac, nije problem. Znam da on ovo prati i čita, pa neka zna što ga čeka :)

agolac

Server je u Njemačkoj. Prijavite ga tamo. Puno više efekta nego u ovoj našoj prčiji...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Lipanj 16, 2018, 09:36:06
Server je u Njemačkoj. Prijavite ga tamo. Puno više efekta nego u ovoj našoj prčiji...
A štaš ti, ti si drugi čovjek u udruzi...Šta nisu Brum i Tomtom u vrhu...pitanje jel se Ajbi negdje spominje...ne znam...
Nemoj da tebe još usosimo :huh:

Ponti

Citat: agolac  u Lipanj 16, 2018, 09:36:06
Server je u Njemačkoj. Prijavite ga tamo. Puno više efekta nego u ovoj našoj prčiji...

Gdje u D, kome da se obratim?