Srednjak i njegove avanture

Autor Black Betty, Veljača 26, 2018, 18:54:43

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Danijel 23  u Lipanj 17, 2018, 18:07:26
Dal onda možeš sudjelovat u raspravama il NE

Ma, ne ....  i Zorro je Bivši član - Gost  :smijeh:

Ponti

Napisah mu između ostalog i slijedeće:

Svaki moj post ima zabilježenu moju IP adresu.
IP adresa je moj virtualni identitet i po GDPR-u imam "right to erasure". IP adresa je moj osobni podatak!
Povukao sam suglasnost da forum i Udruga stromera imaju moje osobne podatke.
Načelo prava na brisanje je omogućiti pojedincima da zatraže brisanje ili uklanjanje osobnih podataka.

Osy

Jesi dobio uopće neki odgovor od njega?

Ponti

Citat: Osy  u Lipanj 17, 2018, 18:48:08
Jesi dobio uopće neki odgovor od njega?

Ne. Odgovor me ni ne zanima, samo neka ukloni moje postove.
Izmotava se, a ja proučavam problematiku.
Tražio sam da i ukloni sve ono što sam citiran. :)

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2018, 17:10:05
Javljaju mi da su moji postovi dobili nick Bivši član i u udruzi sam naveden kao Bivši član. Ali ono što sam citiran ostalo je pod mojim nickom.  :smijeh:
Tak je od 1. dana kak nas je izbacio..i kod tebe i kod mene
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2018, 18:57:41
Tak je od 1. dana kak nas je izbacio..i kod tebe i kod mene

Nije, do prije par dana je bilo Ponitfexminimus - Gost i Zorro - Gost

Danijel 23

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2018, 18:56:16
Ne. Odgovor me ni ne zanima, samo neka ukloni moje postove.
Izmotava se, a ja proučavam problematiku.
Tražio sam da i ukloni sve ono što sam citiran. :)
Na koju si mu slao e-mail adresu ?

Ponti

Citat: Danijel 23  u Lipanj 17, 2018, 19:05:08
Na koju si mu slao e-mail adresu ?

igor.bujanovic@gmail.com
igor.bujanovic@googlemail.com

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2018, 18:59:18
Nije, do prije par dana je bilo Ponitfexminimus - Gost i Zorro - Gost
..ha dobro .. očigledno je da Hitler i njegov DadoGoebbels prate i smišljaju kak zavarat zakon.
No nema veze..možd se nekad sretnemo face to face  :)  pa čist da mu onak ovlaš jebem mamu  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Lipanj 17, 2018, 19:09:43
..ha dobro .. očigledno je da Hitler i njegov DadoGoebbels prate i smišljaju kak zavarat zakon.
No nema veze..možd se nekad sretnemo face to face  :)  pa čist da mu onak ovlaš jebem mamu  :thumbup:

Neće moći varati, moraju obrisati osobne podatke, a IP adresa to je, u koju imaju uvid uz svaki naš post.

zorro

Citat: Ponti  u Lipanj 17, 2018, 19:17:15
Neće moći varati, moraju obrisati osobne podatke, a IP adresa to je, u koju imaju uvid uz svaki naš post.
..a možd on nas još potajno voli..onaniše na nas  :smijeh: ..čim nam je sve postove ostavio na srednjaku  :finger:
To kao da istjeraš ženu iz kuće..i povješaš po zidovima 1000 njenih fotki   :-\
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Drugovi, vi koji možete na drugu stranu, molim vas da provjerite u kojem sam ja obliku tamo i dali sam još ikako postojan. Hvala

zorro

Citat: Goran69  u Lipanj 15, 2018, 19:35:53

Sdruge strane niko se ne pobuni kada je baza prvog foruma UKRADENA i BEZ DOZVOLE KOPIRANA i BEZ DOZVOLE POSTAVLJENA NA NOVI SERVER...HALLOOOOOO???
..ovo mi je promaknulo..pa et čisto da te pitam..es ti siguran u to što tvrdiš ???
eto ak se ne sjećaš ja sam u to vrijeme na tad novom forumu pisao protiv toga i Dija (V-Norka  :thumbup: )..i govorio sam da nije fer na koji način je to učinjeno i da se trebalo krenuti iz početka.
Isto tako..kad su potjerani Chala i ekipa opet nitko nije zucnuo osim mene ..pa na kraju kad je Agolac prisiljen da napusti forum..koliko VAS je zucnulo i diglo glas ..3-4 čovjeka (offera) su mu se usprotivila.
Nakon raspada 1. foruma..tvoj imenjak Goran je bar bio dosotojanstven i gospodin..nikoga nakon toga nije banirao (sem Hitlera) ..i na tom 1. forumu sam paraleno sa tad onim novim bio do samog kraja.
Znači..kad god je bio nekakav problem nas par smo digli glas..za razliku od VAS ..jer mi (offeri) smo uvijek bili glupani za VAS ..kao što nas vjerojatno i sad smatrate kad želimo istjerati mak na konac i svoja prava..i svakog boli kurac za bilo koga..jer nije nitko od vas "dotaknut" IB-ovom kandžijom ..e tek kad netko od vas observera dobije porciju..onda digne glas..al tad je kasno,
Kad je krenuo sa masovnom čistkom prije otvaranja ovog foruma..a njegov DadoGoebbels na svaki ban mu dizao palac..opet nitko nije z napisao ..sem opet nas par offera...eeee moj narode  :thumbdown: :puke: :puke: :puke:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Josip-Sepp

Citat: Danijel 23  u Lipanj 17, 2018, 19:24:16
Drugovi, vi koji možete na drugu stranu, molim vas da provjerite u kojem sam ja obliku tamo i dali sam još ikako postojan. Hvala

https://screenshots.firefox.com/uHIBhixJifeZEMXo/v-strom.hr