OSIGURANJE MOTORA

Autor zizu, Ožujak 19, 2018, 10:22:12

« natrag - naprijed »

agolac

No ako išta znači, ako imate više od par "izmjena" (npr 20) možete ih upisati u šutu za Cca1000 kuna.
Svejedno, ljopovi
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Jedino gdje bi to upisivanje imalo smisla je za osiguranje, da uz račun i upis u prometnoj u slučaju oštećivanja auspuha u ne daj Bože prometne možeš tražiti naknadu.. (ali bi i to bila muka za izvući sigurno)..

Martin

Produžio i ja danas registraciju, sutra je godinu dana kako sam išao po mališu u Split.

Veli ovaj na tehničkom, jel sve ispravno, je....ajd ga tamo da ga "poslikamo" i izvezi ga van, niti broj šasije nije pogledao, maglenke valjda nije biti vidio, malo se namrštio kad su ga led svjetla opalila u oči  :smijeh:

-polica 603 kn u Adriatic osiguranju,
-STP 901 kn, od toga 500 kn godišnji porez  :puke:

:-*
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ponti

Citat: Martin  u Studeni 11, 2019, 20:21:49
.....od toga 500 kn godišnji porez  :puke:

Ne kukaj, treba učiteljima



:smijeh: :smijeh:

zubakis

Citat: Martin  u Studeni 11, 2019, 20:21:49
Produžio i ja danas registraciju, sutra je godinu dana kako sam išao po mališu u Split.

Veli ovaj na tehničkom, jel sve ispravno, je....ajd ga tamo da ga "poslikamo" i izvezi ga van, niti broj šasije nije pogledao, maglenke valjda nije biti vidio, malo se namrštio kad su ga led svjetla opalila u oči  :smijeh:

-polica 603 kn u Adriatic osiguranju,
-STP 901 kn, od toga 500 kn godišnji porez  :puke:

:-*
NU! Vec godina prošla? Ko bi reka...

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

VUCIBATINA

upravo regao bembaša

sava osiguranje  1264kn

ostale pizdarijice po tehničkom sve skupa 412kn

zanči sve skupa  1676kn.

za divno čudo motor nisam niti uveza u stanicu nego kraj vrata na slikanje, tražija me kilometre i apsolutno ništa drugo nije pogleda. čak mi je i naljepnicu da da zalipim doma sam
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

...to je prednost gadljivog motora :smijeh: ;)...

:beer:
:moto2:

098 9232180

Špoki

Kad si mu rekao da imaš BMW bilo mu je dosta :)  :beer:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

VUCIBATINA

samo se vi tješiti, vidija je meštar o kakvom se bavarskom stroju radi pa ga nije tija niti gledati.
ko je još vidija neispravnog gs-a uživo??   to je mit  i babske priče,antireklame drugih proizviđaća...
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

damjandugi


Ponti

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 03, 2020, 13:22:39
samo se vi tješiti, vidija je meštar o kakvom se bavarskom stroju radi pa ga nije tija niti gledati.
ko je još vidija neispravnog gs-a uživo??   to je mit  i babske priče,antireklame drugih proizviđaća...

Ja vidio, imao ga prijatelj s kojim sam dosta putovao. Sve je bilo ok po suhom, po kiši dva puta je stao. Jednom neki kontakt, drugi puta škviknuo kompjuter. I to oba puta na dužim putovanjima  :smijeh:
A i po jednog drugog sam bio na Korzici  :smijeh:

Špoki

Svejedno, uz sve kvarove i uz sve nedostatke, volio bih ga probati :shhh: jedino ne po mokrom :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti

Citat: Špoki  u Siječanj 07, 2020, 19:11:34
Svejedno, uz sve kvarove i uz sve nedostatke, volio bih ga probati :shhh: jedino ne po mokrom :smijeh:

Sjedni na tomosa, osjećaj je isti  :buahaha:

Špoki

 :ebudale: vozio sam Tomosa, nadam se da nije tako dobro :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!