OSIGURANJE MOTORA

Autor zizu, Ožujak 19, 2018, 10:22:12

« natrag - naprijed »

Suki

...eto, otkrio i ti Kompare :) :thumbup:. Mogo si se i sa Špokijem čut ;).
:moto2:

098 9232180

Ponti

Usporedio i ja kod njih .... jeftinija mi polica u Euroherca za 20-tak kuna nego kod Save

zorro

Citat: Ponti  u Travanj 30, 2018, 20:56:19
.... jeftinija mi polica u Euroherca za 20-tak kuna nego kod Save
..el mu nije bilo dost što je narodni heroj..sad još i osiguranja prodaje  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: Suki  u Travanj 30, 2018, 20:50:16
...eto, otkrio i ti Kompare :) :thumbup:. Mogo si se i sa Špokijem čut ;).
Viš da je već dobio danas od Dode po tamburi jer djeli informacije :) :smijeh:...neću ga ja sad još... :ebudale:

Ponti

Citat: zorro  u Travanj 30, 2018, 21:45:26
..el mu nije bilo dost što je narodni heroj..sad još i osiguranja prodaje  :bzvz:

Na koga misliš..... Sava Kovačević ili Max Euroherc Luburić, oba narodni heroji  :smijeh:

Suki

Citat: Osy  u Travanj 30, 2018, 21:47:43
Viš da je već dobio danas od Dode po tamburi jer djeli informacije :) :smijeh:...neću ga ja sad još... :ebudale:
...i prošle i ove godine je osigurao preko njih. Ja sam ih kontaktirao, ali nisu mi mogli ponuditi policu po cijeni kakvu sam imao u džepu :).
:moto2:

098 9232180


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

damjandugi

Obavezno,AO+,asistenca premium kod SAVA osiguranja 14o EUR. :thumbup: :thumbup:

jures

Triglav komplet sa osiguranjem dodatne opreme do 1000€ - 94€ za cjelu godinu.

I ovo osiguranje več smo potrošili, ja sam dobio novi kofer, nove zaščite ruka, a naš kolega iz slovenačke ekipe dobio je pola novog BMWa i odeče....
Bio lud, i prodao Stroma

jeeves

Danas odradio tehnički.

Do ove godine bio kod Allianza, ali sam htio pomoć na cesti, a oni to ne nude, pa ponukan dobrim cijenama koje su neki članovi foruma dobili kod Sava osiguranja kontaktirao njih.

Uglavnom, prošle godine kod Allianza 1104kn, ove godine kod Sava osiguranja 862kn!!!

Jedina razlika je što Sava ne nudi osiguranje bonusa za motore.

Odradio sve preko neta i telefona i s papirom koji sam ispritao napravio tehnički, danas poštom došla polica i zeleni karton.

VUCIBATINA

sava za kenjicu 600kn   :-*
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

jeeves


Bagy

Sava Osiguranje zakon! Za sad. Jer na godinu će kao sve Os. kuće dići cijene. Tak čujem...
mob: 095/573-6874

jures

Prosle godine Sava za mog 1000 64€, ove godine isto ko Triglav 84€
Bio lud, i prodao Stroma