Situacije u prometu

Autor Black Betty, Srpanj 27, 2017, 23:24:46

« natrag - naprijed »

Paf

          Bes ti te GSove...samo padaju... treba voziti ih ka po brukvama...  :misli:

Grba

Nije imo sreće. Puno ozljeda s obzirom da je pal na ledinu. U svakom slučaju naježim se kad vidim i sjetim se sebe
098 737 604

Borko

Ali i da mu je prednja kočnica otkazala?! Jbt. A Ćoso, naravno da je strom bolji, tu nema polemike jelte. Al nećemo sad o tome. 🤭

Paf

Citat: Borko  u Siječanj 08, 2021, 13:29:43
Ali i da mu je prednja kočnica otkazala?! Jbt. A Ćoso, naravno da je strom bolji, tu nema polemike jelte. Al nećemo sad o tome. 🤭
nesto sam razmisljao o tom GSu,sidia na njemu,poradi visine...al odustao sam i prije ovih videa ...  :kava:

VUCIBATINA

ako je otkazala kočnica onda je il tvornički u ku..u bila ili nije minja pločice,ulje... ko zna.
abs mu je očito isto otkaza al kočija bi on i bez abs-a .
da su pločice skužija bi na vrime da nevalja,znači biće ulje prokuvalo ili puklo crivo nekim čudom
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Siječanj 08, 2021, 13:38:34
ako je otkazala kočnica onda je il tvornički u ku..u bila ili nije minja pločice,ulje... ko zna.
abs mu je očito isto otkaza al kočija bi on i bez abs-a .
da su pločice skužija bi na vrime da nevalja,znači biće ulje prokuvalo ili puklo crivo nekim čudom
pa zar nije njemu prokliznia prednji tocak,i ka se vec sekund stabilizira,triba je udrit po gasu da ga izvuce,a ne kociti...zato je i otisa ravno...

Suki

...na Karavani 2019 u Dj, vlasnik GSA1250 mi/nam (Dadi je isto bio) pričao kako su mu na novom motoru otkazale kočnice. Zabio se u auto ispred sebe. Srećom, bila je mala brzina (izlazak s parkinga trgovačkog centra). Prednja kočnica je jednostavno propala. Kao da ju nije ni stisnio. U servisu su mu promijenili sve što se može promijeniti u vezi kočenja. Motor je popravljen, ali veli, taj osjećaj kad ideš stat i stisnit kočnicu, a ne znaš hoće li kočnica raditi, pratio ga je još mjesecima kasnije.

Jbg, D produkcija :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Suki  u Siječanj 08, 2021, 13:44:25
...na Karavani 2019 u Dj, vlasnik GSA1250 mi/nam (Dadi je isto bio) pričao kako su mu na novom motoru otkazale kočnice. Zabio se u auto ispred sebe. Srećom, bila je mala brzina (izlazak s parkinga trgovačkog centra). Prednja kočnica je jednostavno propala. Kao da ju nije ni stisnio. U servisu su mu promijenili sve što se može promijeniti u vezi kočenja. Motor je popravljen, ali veli, taj osjećaj kad ideš stat i stisnit kočnicu, a ne znaš hoće li kočnica raditi, pratio ga je još mjesecima kasnije.

Jbg, D produkcija :smijeh:.

Užasan osjećaj. Na svom starom V-Stromu sam imao Brembo klješta i kočio je super. Jednom smo nešto prčkali kod Nevena u garaži i morao sam se zaletiti nešto uzeti doma i uzeo sam BF-ovog stroma (2009)...Ostao sam usred raskršća (srećom nije nitko naišao jer me nebi više bilo)...Sadašnji stromovi super koče, međutim ono je bila koma

Macak

ma dajte pa nagnuo je motor previše a brzine nije imao,,,,,
Glupe žene podižu glas a pametne noge
Bolje popiti sa Alzheimerom nego proliti sa Parkinsom
0981890220

Saxi

Ovde je bilo puno problema u protekloj godini sa novim motorima i I RT i GS/A upravo zbog otkazivanja rada kočnica. Uzrok verovatno leži u tome da su promenili dobavljača istih, staru proverenu firmu su zarad uštede zamenili sa totalnim pocetnicima, što je rezultiralo da je kocionog ulja bilo svuda gde ne treba. Šta je gore slučaj ne znam, verovatno neiskustvo, jer očas posla prednji kraj može da zaplese a iskusan vozač da ga vrati u normalu, ali kad te kočnice iznevere onda se izlomis kao ovaj mučenik jer mozak ne uspeva da odreaguje.
Ćoso, sve stoji što si napisao, tako sam i ja svoj igrom slučaja zamenio sa drugim malim Stromom, a na mom su bile 4 klipna aftermaket ugrađene čeljusti i prilikom kočenja sa ovim sa originalnim, trebalo mi je ihaaj vremena da ga zaustavim, umalo karambol. Al i to je sve iskustvo, procenjivanje situacije.

zorro

Citat: Macak  u Siječanj 08, 2021, 14:33:50
ma dajte pa nagnuo je motor previše a brzine nije imao,,,,,
Pa po tom bi i ona dvojica ispred isto trebali pasti..išli su svi istom brzinom. Brzina nema s tim nikakve veze..da je čak išao malo sporije vjerojatno mu nebi proklizao kotač.
1. put čujem tu teoriju da je netko u dugačkom blagom zavoju pao jer je išao sporo
Ponovno gledajući možda je i zadnji proklizao..teško je reći.
Ova dvojica ispred prolaze bez problema..fluidno..možda je ovaj imao loše gume..pijesak/fleka ulja u putanji..ko zna..uglavnom ga je nešto šuknulo. Mislim da nema veze s kočnicom..što bi kočio u zavoju, a nije se pre zaletio da bi morao.
Neiskustvo se vidi jedino u tom kad ga je smirio što ga nije rušio koiko god može i gledao izlaznu putanju, a on ga je izravnao i gledao di će izletit...jeb ga..malo loše sreće, malo neiskustva ..desi se svakom  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Siječanj 08, 2021, 21:14:15
Pa po tom bi i ona dvojica ispred isto trebali pasti..išli su svi istom brzinom. Brzina nema s tim nikakve veze..da je čak išao malo sporije vjerojatno mu nebi proklizao kotač.
1. put čujem tu teoriju da je netko u dugačkom blagom zavoju pao jer je išao sporo
Ponovno gledajući možda je i zadnji proklizao..teško je reći.
Ova dvojica ispred prolaze bez problema..fluidno..možda je ovaj imao loše gume..pijesak/fleka ulja u putanji..ko zna..uglavnom ga je nešto šuknulo. Mislim da nema veze s kočnicom..što bi kočio u zavoju, a nije se pre zaletio da bi morao.
Neiskustvo se vidi jedino u tom kad ga je smirio što ga nije rušio koiko god može i gledao izlaznu putanju, a on ga je izravnao i gledao di će izletit...jeb ga..malo loše sreće, malo neiskustva ..desi se svakom  :thumbup:
ne kuzim ovu prvu recenicu...srica da ja nisam napisao tako nesto ... bilooo bi...

Suki

Citat: Macak  u Siječanj 08, 2021, 14:33:50
ma dajte pa nagnuo je motor previše a brzine nije imao,,,,,
Ne bi se složio.
Točno se vidi kako je zavrnio gas i odmah ga je zadnji krenio zabacivat.
:moto2:

098 9232180

Martin

Citat: Paf  u Siječanj 08, 2021, 21:24:36
                   ne kuzim ovu prvu recenicu...srica da ja nisam napisao tako nesto ... bilooo bi...
jbga Paf....pročitaj par puta  :ooda:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

Citat: Suki  u Siječanj 08, 2021, 21:55:17

Točno se vidi kako je zavrnio gas i odmah ga je zadnji krenio zabacivat.
Nije ga nešto posebno zavrnio, a i da je ..nije to baš RR od 200 KS :) ..vidi se da je malo dodavao gas  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: