Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: Danijel 23  u Listopad 27, 2017, 18:44:37
:huh: da ga izbacim, kaj nije dost da samo stavim one DJ dize (koje nisam naručio) i Yoshimuru?

On je nepotreban, prigušuju rad motora u prve tri brzine - da bi zadovoljili eko normu...A vjerovatno ti je i zaštopan od enduro vožnje

Danijel 23

Citat: Patak  u Listopad 27, 2017, 19:01:12
On je nepotreban, prigušuju rad motora u prve tri brzine - da bi zadovoljili eko normu...A vjerovatno ti je i zaštopan od enduro vožnje
oK zovem onda Đimi Stanića!

Patak

Što si rekao koja je dobra žaruljica za DRZ-a? Pravim listu za djeda mraza :)

BF

Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|


Vinko

Citat: BF  u Listopad 29, 2017, 23:22:19
Kaj kažete na ovo...

https://www.autoscout24.de/angebote/suzuki-dr-z-400-benzin-gelb-ccd27154-c0f9-3768-e053-e350040a7a03?cldtidx=18

Valja to kaj?
Napakiran je opremom, E model za registraciju, normalno ko i svaki motor trebalo bi probat......ak ti tražena lova nije problem kupuj....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

BF

Gledao sam Naranče, al ih baš i nema. Cjenovno, koliko DRZ treba koštati, ne znam. Zapravo niš ne znam o DRZovima. Tak da, kad budete na neku vožnju išli, javite. Al dajte nešto gdje može i sveta krava. A da se ne mora nositi.
I ak ima neš u ponudi u HR da znate da valja, javite.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

Danijel 23

Kolege strojari i ostali majstori, što znači "SPRING RATE-5,7" u ovoj tablici vezano za supspenziju...zanima me kao saznati dimenziju...koliko spirala i koja debljina rundajzla.

https://procycle.us/bikepages/drz400.html#suspension

agolac

Spring rate refers to the amount of weight that is needed to compress a spring one inch.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Vinko

Citat: Danijel 23  u Listopad 30, 2017, 19:32:51
Kolege strojari i ostali majstori, što znači "SPRING RATE-5,7" u ovoj tablici vezano za supspenziju...zanima me kao saznati dimenziju...koliko spirala i koja debljina rundajzla.

https://procycle.us/bikepages/drz400.html#suspension
Jacina opruge.......makar to si i vjerojatno sam skuzil a kak saznati ostale detalje neznam.....
Jos nisam ovu stranicu videl.....stvarno ima sega dreka za DRZa :want:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Citat: Vinko  u Listopad 30, 2017, 20:05:27
Jacina opruge.......makar to si i vjerojatno sam skuzil a kak saznati ostale detalje neznam.....
Jos nisam ovu stranicu videl.....stvarno ima sega dreka za DRZa :want:

Vidio prije dosta vremena. Najbolje od svega je dostava samo 80 dolara :-*

agolac

Probaj Wilbers. On je u EU a koliko znam osim amortizera prodaje i prednje opruge. U svakom slučaju nađi EU.
Sve te podatke i specifikacije uglavnom imaš i u service. manualu
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Da ne govorim da sigurno ima i braće digića koji rade opruge :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Listopad 30, 2017, 20:01:58
Spring rate refers to the amount of weight that is needed to compress a spring one inch.
Aj ti reci na staro hrvatskom!  :-\

Danijel 23

Citat: agolac  u Listopad 30, 2017, 20:49:57
Da ne govorim da sigurno ima i braće digića koji rade opruge :)
Ma radi mi sused Grilec...2 ulice od mene...al mu moram dat neki podatak...dali da gušće namota il jači fi rundajzla-šipke...npr 12,5mm