Suzuki DR-Z 400 S/SM/E

Autor Patak, Rujan 15, 2017, 22:53:45

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 13, 2017, 21:37:40
Ja sam si htio isto te lokote ugradit na set kotača sa čepericama....ali majstor Robert mi je objasnil svrhu lokota i reko ak se ne vozim ko Luka onda je to bačen novac.

Sve ima svoju svrhu i s razlogom ih stavljam. Bolje da ti ne trebaju :P

Hebote nisam ni znal vozim se ko luka :smijeh: :-\

Vinko

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Citat: Patak  u Prosinac 13, 2017, 21:39:12
Ne mogu vam opisati koliko sam zadovoljan s ovim handguards-ima :). Imao sam ih poprilično na raznim motorima i kad sam se zasitio kineza/švaba mislio sam uzeti nešt ozbiljnije naletim na jednu kopiju "Cycra". Kvaliteta vrhunska, od plastike do aluminija, usudim se reći da je ovo original (kina) bez naljepnice cyra :thumbup:
Daj link  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak


tibertov

Jesi spajao po manualu il od oka  :smijeh:

Patak

Citat: tibertov  u Prosinac 14, 2017, 11:25:20
Jesi spajao po manualu il od oka  :smijeh:

Ne samo manual, imam i komp u garaži dok šarafam gleday yubito ...Ko neki zubari, monitor iznad stolice :belj:

cisco

jel sad prodajna cjena što viša?
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Osy

Citat: cisco  u Prosinac 14, 2017, 14:10:13
jel sad prodajna cjena što viša?
Ne prodaje Patak, nego Vinko ;)

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 14, 2017, 11:50:13
Ne samo manual, imam i komp u garaži dok šarafam gleday yubito ...Ko neki zubari, monitor iznad stolice :belj:
Stomatolozii imaju monitor iznad stolice radi  kamere il preleda RTG snimke.
:kava:

Patak

Citat: Danijel 23  u Prosinac 14, 2017, 16:25:16
Stomatolozii imaju monitor iznad stolice radi  kamere il preleda RTG snimke.
:kava:

Ne samo zbog toga (iako rijetki imaju rtg), nego i zbog unosa statusa, postupka.

Danijel 23

Citat: Patak  u Prosinac 14, 2017, 19:10:22
Ne samo zbog toga (iako rijetki imaju rtg), nego i zbog unosa statusa, postupka.
Koju firmu servisiraš?

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Patak

Prošli vikend montirao nove gume te iskoristio priliku i detaljno očistio/podmazao zadnju vilicu (ležajeve/semeringe) ;)

Patak


agolac

Ekipa, odvajajte si malo ove tehničke stvari. Otvorio sam vam zaseban board. Šteta je da sve bude unutar jedne teme od hrpetine stranica  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain