Zaštita od krađe auspuha

Autor Ćoso, Kolovoz 21, 2018, 14:14:45

« natrag - naprijed »

Muha

jbg bolje je neg obicni vijak M6 il koji vec. Ak cemo tak onda ni varenje nije opcija ker aku fleksu kupis za sitne pare.

naruci i ovo :) https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F172621868311

zorro

Ćoso..ak daš fotku topa na motoru..tj. mjesto koje je kritično i lako za skinuti top na tom mjestu..možda bi ti i mogao pomoći s nekim savjetom..ovak..puste tlapnje  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Renči

Neki stariji, sjećaju se vijaka za stezanje brave na osovinu volana.
Mislim da je tako bilo!
To su ti vijci koji imaju glavu koji se stežu dok glava ne pukne.
Ostane ti tjelom zategnuto ali nema glave!
Kad ga hočeš skinut , trebaš gripcange ili taj dio odrezat!
Bez toga skidanja nema!
Mada danas lopovi nose aku brusilice , tako da u ništa nisi siguran

JZ

Jedino da ga zapuntiras...pa nek bude tamo...a ne kuzim zasto ga moras skidati prije servisa...to je nebuloza...pa zamisli da ti prdne kardan ili elektronika i kazu da je to zbog auspuha...evo ti moj primjer...aaaaaa...sad znam...zato je meni kardan otišao...jer imam Akrapa  :)

Malo kasnije....
Mozda jedino rješenje za tvoj problem je cerada...bar neće upadati u oko svima...
Kupujem polovnu kacigu

zander

Ako se nesto vari na GSA mora se skinuti klema sa akumulatora...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Suki

Citat: zander  u Kolovoz 22, 2018, 08:50:34
Ako se nesto vari na GSA mora se skinuti klema sa akumulatora...
...uvijek kad variš na vozilu (bio motor ili auto) skidaš kleme.
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Ma neću variti!
Mislio sam da su osmislili neku obujmicu s bravicom ili slično (da se uspori "instant" lopov). Pravi lopov to ionako odradi kako god se mi zaštitili.

Osy

Citat: Ćoso  u Kolovoz 22, 2018, 09:26:52
Ma neću variti!
Mislio sam da su osmislili neku obujmicu s bravicom ili slično (da se uspori "instant" lopov). Pravi lopov to ionako odradi kako god se mi zaštitili.
Možda ne bi bilo loše da pošalješ mail u tvornicu Akrapovič, da vidiš šta će ti oni odgovoriti  ;)

Ćoso

Citat: Osy  u Kolovoz 22, 2018, 09:39:53
Možda ne bi bilo loše da pošalješ mail u tvornicu Akrapovič, da vidiš šta će ti oni odgovoriti  ;)
Zvao sam...Nemaju...Boli njih briga (a mogu dodatno zaraditi :-))

Ponti

Ako tebi ukradu, ti ukradi nekom drugom  :smijeh: :buahaha:

zander

A gde su pokusali da ga skinu ? U ZG?
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti


Ćoso

Citat: zander  u Kolovoz 22, 2018, 09:45:41
A gde su pokusali da ga skinu ? U ZG?
Ja to pretpostavljam (nemam dokaz osim što sam posumnjao u to jer mi je kofer otpao u vožnji (a nije skidan i odradio sam već s njim 2500 km))

zorro

..ha gle..nećeš zapecati(variti) onda uzmi nekakav vijak sa specijalnom glavom..da nije baš standardni.. imbus, torx ili šesterokutni za ključ..a šelna da u sebi ima maticu..jer ako stavljaš običnu maticu na nekakav specijalni vijak..nisi ništa s tim dobio
Bivši šef moroni.hr  foruma..Saša.. ima firmu za vijke..vjerojatno možeš tamo naći što trebaš
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Patak

VIJCI.COM - VIJCI KRANJEC || Najveći centar vijaka i spojne tehnike ...

https://vijci.com/