Ščitnici ruka DL1000 2014 Kappa KHP3105

Autor jures, Kolovoz 01, 2017, 10:37:57

« natrag - naprijed »

Doda

KHP 3105 štitnici su i za L2-L6 650...zato pitam... :ooda:
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

jures

Danas sam ih dobio, oznaka je HP3105-HP3105K, kako izgleda ne idu na drugog nego na 2014 somaru.
Još nešto primjetio, stave se od strana na šravf na volan, ne zakače se kao original, kod montaže ču slikat
Bio lud, i prodao Stroma

keko

..svejedno ti je, ionako bi morao skinuti onaj šaraf na ručicama
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

jures

Citat: keko  u Rujan 06, 2017, 12:20:18
..svejedno ti je, ionako bi morao skinuti onaj šaraf na ručicama
Pa nije baš instalacija nije bila laka, morao sam ič po nove šrafove - duže, jer šravf sada ne sjedne unutra rućice, nego sada sjedi na novoj zaštiti, a to je skoro 2cm više vani.

Također treba obavezno pustiti gornje šrafove koje nose stare zaštite, a na novim ih ne treba, ali oni idu kroz ručku za sklopku na ljevi a kočnicu na desni, i imajo debelji dio baš tamo gdje prolaze ručicu. Ako ih skineš i staviš drugi kraći šravf ručica se miče toliko da motor ne pali jer ne grabi prekidača sklopke....tako su sad još gore bez veze....

bilo je veselo kod instalacije.....
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Citat: agolac  u Rujan 06, 2017, 20:44:10
Zašto su izgrebani? Polovni?
To su Adventure (ti su skuplji)


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

tibertov

Koliko ja vidim stari su izgrebani...Lijepi su novi, ali pitanje je kako ce ti bit po ljetu...zrak ti opce nece dolazit na prste.

keko

Citat: jures  u Rujan 06, 2017, 20:39:36
Pa nije baš instalacija nije bila laka, morao sam ič po nove šrafove - duže, jer šravf sada ne sjedne unutra rućice, nego sada sjedi na novoj zaštiti, a to je skoro 2cm više vani.

Također treba obavezno pustiti gornje šrafove koje nose stare zaštite, a na novim ih ne treba, ali oni idu kroz ručku za sklopku na ljevi a kočnicu na desni, i imajo debelji dio baš tamo gdje prolaze ručicu. Ako ih skineš i staviš drugi kraći šravf ručica se miče toliko da motor ne pali jer ne grabi prekidača sklopke....tako su sad još gore bez veze....

bilo je veselo kod instalacije.....
.. to se i meni desilo kad sam si montirao na kenju, morao kupiti duže šarafe  :thumbup:
.. nego Jures, tko ti je radio ovaj nosač navigacije, jel on pričvršćen na ona dva šarafa nosača  vizira i jel se trese u vožnji
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Smij se smij, ali dobit ces odgovor od juresa isti [emoji1]

keko

Citat: tibertov  u Rujan 06, 2017, 20:52:57
Smij se smij, ali dobit ces odgovor od juresa isti [emoji1]
..a kaj "ja" na kaj se to odnosi
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Na pitanje tko je radio nosac navigacije [emoji1]

keko

Citat: tibertov  u Rujan 06, 2017, 20:54:59
Na pitanje tko je radio nosac navigacije [emoji1]
..ma daj  :thumbup: misli sam da ti osim držanja ZKP-a i ZPP-a u svoje ručice ne znaš alat staviti  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Pa ne znam, to je za mene napravio klijent kojem vodim knjige  :smijeh: