Tpms senzor (tlak u gumama) zamijena baterija

Autor VUCIBATINA, Srpanj 22, 2019, 20:42:07

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

Sve radi ko sat sada a valjda ce i dalje osim sto sad sve lipo moram ponoviti jer je debil od vulkanizera montira obe gume u kontra rotaciju.
Super je sto san to skuzija tek kad sam doma dosa
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 03, 2019, 13:19:08
Sve radi ko sat sada a valjda ce i dalje osim sto sad sve lipo moram ponoviti jer je debil od vulkanizera montira obe gume u kontra rotaciju.
Super je sto san to skuzija tek kad sam doma dosa
...o sunce ti hebem :-\ :samaranje:...
:moto2:

098 9232180

Osy

A budaleeee...nego sad na pumpu...2,5  2,9 :thumbup:
Nemoj da bude ko sa killerom ;) :smijeh:

VUCIBATINA

moj osi vidiš kakvo je stanje u zd,  izgleda da mi nema druge nego sisti i kod tebe na dijagnostiku i skidanje servisa i kupiti balanserku i montirač guma pa sve sam doma raditi.
neidem na pumpu nego ih skidam popodne i nosim dotičnome uz punu kesu kur..a kako je i zaslužija
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

keko

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 03, 2019, 14:55:38
moj osi vidiš kakvo je stanje u zd,  izgleda da mi nema druge nego sisti i kod tebe na dijagnostiku i skidanje servisa i kupiti balanserku i montirač guma pa sve sam doma raditi.
neidem na pumpu nego ih skidam popodne i nosim dotičnome uz punu kesu kur..a kako je i zaslužija
..a zašto bi ih ti skidao, a kreten ih je krivo montirao  :misli: odi motorom i neka stručnjak sve to obavi sam i još da ti plati marendu dok čekaš da bude gotov
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

VUCIBATINA

nisan lud, vidis da je nesposoban osnovnu stvar u vulkanizerstvu obaviti. da nisan skinija felge nego mu donija motor da on to obavi ko zna što bi sad popravlja sve
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

RoadRunner

Citat: VUCIBATINA  u Rujan 03, 2019, 15:33:38
nisan lud, vidis da je nesposoban osnovnu stvar u vulkanizerstvu obaviti. da nisan skinija felge nego mu donija motor da on to obavi ko zna što bi sad popravlja sve

Jel bar izgovor bio da samo po felgi on ne može znati u koju se stranu rotira?  :-X

fatboy

Citat: RoadRunner  u Rujan 03, 2019, 19:19:00
Jel bar izgovor bio da samo po felgi on ne može znati u koju se stranu rotira?  :-X

Sve cekam ko ce to pitat...ako je obje krivo namontirao, onda je razmisljao, ali jebi ga, u kontra smjeru...problem bi mi bio da je jedna ispravno, a druga  krivo...to bi znacilo da nije uopce razmisljao...jebat ga
:beer:

Danijel 23

Citat: Suki  u Rujan 03, 2019, 06:42:54
Ma treba njemu ključ na kojem piše SUZUKI ili HONDA :ooda: ;).
Hebrš kosooke, sa BMW je uvjek veselo!

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: keko  u Rujan 03, 2019, 20:43:51
..bogme vam nikad nije dosadno  :smijeh:
Nigdar ni dosadno..... furt je napeto.... pozdrav iz šupe!

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


keko

Citat: Danijel 23  u Rujan 03, 2019, 20:46:07
Nigdar ni dosadno..... furt je napeto.... pozdrav iz šupe!

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
..kaj to prije svake vožnje moraš tak "servisirati" ak hoćeš da zdrži vožnju bez kvara  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎