Baltičko more

Autor Mrki, Kolovoz 28, 2019, 08:44:51

« natrag - naprijed »

Martin

 :huh: :huh:

Dobro je, sretno dalje....mani se tih vukojebina
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ponti

Samo gas, nije to ništa.  :thumbup:
Ne znam koji garmin imaš, ali na mom ima opcija isključiti makadamske ceste.

Saxi

Uz pomoć moderne tehnologije prečicom zamalo salto mortale, nadam se da je Snupi kako treba, vi ćete se veliki lako izvući [emoji39]
Ne ponovilo se, i ovo je avantura, a sad pravac dalje na uživanje [emoji869]

RoadRunner

Važno da ste vi dobro, a nakon toga da je i motor u stanju za nastavit putovanje.

Oprezno dalje i ne dozvolite da vam ovaj događaj pokvari dojam i uživanciju u putu!

fatboy

Mrki, s tobom zbilja nije dosadno...pomalo, ne trebamo mi ovo svaki dan gledat u ocekivanju novih napetosti...nije turska serija... :thumbup:

bajki

Dobro je prošlo!

Drži te se za dalje i polako! :thumbup:

Bagy

Jbte, kud baš prvi dan!  :huh: Dobro je sve prošlo, znam kako je kad se full natovaren motor izvrne u mjestu pa ga moraš dizat! Bitno da sve funkcionira, da ste ok (osim malo potreseni). Ali i to je jedan dio moto iskustva! Samo hrabro, imate našu  podršku za dalje - samo lagano i uživajte na max!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Mrki

Hvala svima.. idemo lagano dalje, samo bez ovakvih cesta, sada čim mi je sumnjiv put stajem i tražim drugi..
Citat: Suki  u Rujan 02, 2019, 22:11:04
Fest avantura za početak :-\.

Di je to bilo?!
Ovdje..



Čak mi je bilo sumnjivo zašto me skida sa glavne u Prilipetu (dole lijevo na slici), i odzumiram kartu ali ne toliko da vidim da se na kraju ipak opet vraćamo na ovu 57B.. da sam to skužio ne bi sigurno išao preko tih sela, ali najveći zajeb je što se nisam vratio, od tih 20km je zadnjih 5km kroz šumu, trebao sam se okrenuti i vratiti se na glavnu..


Ćoso

Pa da mi je vidjeti tko nebi skrenuo na tu sporednu cestu u Rumunjskoj full natovaren s ženom  :-X

Suki

...a jbg sad...ko će ga znat....

Slično je i meni napravila zadnji put kad smo se vraćali doma između Višegrada i Han Pijeska. Sve gledam hoću se vratit ili nastavit, a put kroz šumu sve gori i gori, i još ne znaš do kud je takav.
Srećom prošlo bez posljedica :), al suza mi u oku stalno dok sam gledao GSA kako se bori i pati :smijeh:.

Kraljica nije niti znala da je sišla s asfalta :) :ooda: :smijeh:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Ćoso  u Rujan 03, 2019, 08:53:45
Pa da mi je vidjeti tko nebi skrenuo na tu sporednu cestu u Rumunjskoj full natovaren s ženom  :-X

Baš tako  :buahaha:

Špoki

Citat: Suki  u Rujan 03, 2019, 08:58:55
...a jbg sad...ko će ga znat....

Slično je i meni napravila zadnji put kad smo se vraćali doma između Višegrada i Han Pijeska. Sve gledam hoću se vratit ili nastavit, a put kroz šumu sve gori i gori, i još ne znaš do kud je takav.
Srećom prošlo bez posljedica :), al suza mi u oku stalno dok sam gledao GSA kako se bori i pati :smijeh:.

Kraljica nije niti znala da je sišla s asfalta :) :ooda: :smijeh:.
Pa nemoj tako, BMW je adventure :ooda: A vozač ima tipke za podešavanje ovjesa, može i po šumama i po gorama :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Bila je borba, ali nisam pao, to je najbitnije :thumbup:

Saxi

Mrki nezaustavljiv si, kao i Osy kad zacrta, za poštovanje obojici [emoji8]
Ali ja bih GSA vodio na vanredni servis da se vidi da se nije onolika krava povredila [emoji39]

Mrki

Citat: Ćoso  u Rujan 03, 2019, 08:53:45
Pa da mi je vidjeti tko nebi skrenuo na tu sporednu cestu u Rumunjskoj full natovaren s ženom  :-X
:smijeh:

[emoji106]