Akumulator

Autor VUCIBATINA, Svibanj 23, 2021, 20:46:48

« natrag - naprijed »

Osy

Štas to nalipia na akumulator :smijeh: Beren da te ne podsjeća na Yuasu...bolje da si akumulator nazvao Zorro :) :smijeh:

VUCIBATINA

To zato sto iman samo zrak u glavi pa se za par miseci necu sitiit di san ga kupija.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zubakis

Ja mislim da ti čačkaš Mečku bzvz.

VUCIBATINA

Tako i je.
U tomica su mi rekli na lip nacin da odjebem s glupostima  jer to nema potribe dirati al mene kopa i zelim naci problem.
Susjed mi je serviser u tomica tako da ce danas on doma doniti dijagnostiku iz servisa i mozda cak i te releje a ce pogledati.

Zelim to rjesiti,smeta mi,bice iman onaj OKP poremecaj
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Suki

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 26, 2021, 10:00:18
Tako i je.
U tomica su mi rekli na lip nacin da odjebem s glupostima  jer to nema potribe dirati al mene kopa i zelim naci problem.
Susjed mi je serviser u tomica tako da ce danas on doma doniti dijagnostiku iz servisa i mozda cak i te releje a ce pogledati.

Zelim to rjesiti,smeta mi,bice iman onaj OKP poremecaj

...za toga znaš :), a di su još svi oni neotkriveni :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

iviccaa


Tuljan

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 25, 2021, 22:41:53
To zato sto iman samo zrak u glavi pa se za par miseci necu sitiit di san ga kupija.


:buahaha: :buahaha: :buahaha:

fatboy

Vuci, vuce manje od 5mA i tako ti je receno da je dobro. Pa sta vise petljas po tome? Pusti to s mirom i uzivaj.
Bolje da vidimo nastavak dvorista i radova... :vino:

Suki

...ja ne bi mogao spavat dok ne otkrijem šta i zašto vuče :).
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Svibanj 26, 2021, 18:40:00
...ja ne bi mogao spavat dok ne otkrijem šta i zašto vuče :).
:ooda: :smijeh:

VUCIBATINA

Manje od 5 je normalno,bar san tako cita al moj vuce kad je prekidac na ON i do 13 tako da to nije normalno.

Najlakse je rjesenje kad ga parkiram na vise dana staviti prekidac na OFF ali me nervira i zelim naci problem
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zubakis

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 26, 2021, 19:57:53
Manje od 5 je normalno,bar san tako cita al moj vuce kad je prekidac na ON i do 13 tako da to nije normalno.

Najlakse je rjesenje kad ga parkiram na vise dana staviti prekidac na OFF ali me nervira i zelim naci problem
Zapali to drlo i kupi stroma ka sav normalan svit.

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

 :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Vec smo skuzili da nisan normalan ,pravin sebi probleme umisto da kliknem prekidac i rjesim ga
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Dadi

tvoja frizura "luster" mi se sviđa  :-* :-*
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari