Prodajem svoga KLVa

Autor Tuljan, Studeni 10, 2022, 19:15:15

« natrag - naprijed »

Tuljan

Ljudi moji dragi nažalost moram prodati klv a svoga.
Da skratim priču, puknuo mi je ležaj osovine mjenjača i pol upao dosta toga u mašini. Klipovi cilindri razvodni lanac su netaknuti, Magneti su bili reparirani prije 15ak000km... Meni se ne da s tim zajebavati.
Motor je u Bruma rastavljen, čak imam i popis dijelova koje bi tribalo zamijeniti da se popravi. Uglavnom ako ga netko želi takvoga neka se javi. Naravno i ako nekome treba nešto možemo ga početi rastavljati
Ima ugrađen FI tuner među ostalim ako nekoga interesira. Cobru... Trv volan, givi vizir... Crash barovi svašta nešto
Cijene ćemo dogovarati u hodu, jer ni sam ne znam koliko što vrijedi
Uglavnom u garaži mi je odnedavno super tenere, a to ćemo u drugu temu, kad uhvatim vrimena i napravim par slika
:-*

Suki

A jel?!
Super Tenere?! E pa čestitam :bravo: ...za pravi aldomaš moglo bi se i iz Slavonije poteć :) ;).
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Studeni 10, 2022, 19:50:42
A jel?!
Super Tenere?! E pa čestitam :bravo: ...za pravi aldomaš moglo bi se i iz Slavonije poteć :) ;).
pomislih da ti nije upala osy-eva dlaka s glave nedavno kad ste bilo kod Kreše u frizeraju  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Studeni 10, 2022, 20:30:05
pomislih da ti nije upala osy-eva dlaka s glave nedavno kad ste bilo kod Kreše u frizeraju  :huh:
:buahaha: :buahaha:... to on i piše, samo se kao moderator ulogiro na moje ime :-\ :)
:moto2:

098 9232180

Black Betty

Zainteresiran za podmazivać lanca.....Cobra....
Prepostavka je majka zajeba

Tuljan

098838130
Nazovi pa se dogovorimo

Ćoso

Dobio ponudu za popravak, pa odmah na bubanj


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Tuljan

Volija bi i ja da je tako jednostavno, ali baš i nije. Motor je kod Bruma više od 2 miseca, i od tad se važem što napraviti.
Milijun opcija sam prošao i po nekoliko puta i donija sam zaključak da mi je trenutno najpametnije prodati ga u dijelove, a ako netko ima volju i znanje da traži sam dijelove i zna ih sastaviti, onda bi se i isplatilo takvome i  popravljati, a ja nemam ni znanja ni vrimena trenutno
Uglavnom moj direktore i nije baš bila tako jednostavna odluka a nije se dogodila ni preko noći...
:-*

zubakis

Ako ti se da zabavljat sa rastavljam moglo bi ga se dobro utrzit. Stavi djelove i na ebay

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


munja

Citat: Tuljan  u Studeni 12, 2022, 08:42:06
Volija bi i ja da je tako jednostavno, ali baš i nije. Motor je kod Bruma više od 2 miseca, i od tad se važem što napraviti.
Milijun opcija sam prošao i po nekoliko puta i donija sam zaključak da mi je trenutno najpametnije prodati ga u dijelove, a ako netko ima volju i znanje da traži sam dijelove i zna ih sastaviti, onda bi se i isplatilo takvome i  popravljati, a ja nemam ni znanja ni vrimena trenutno
Uglavnom moj direktore i nije baš bila tako jednostavna odluka a nije se dogodila ni preko noći...
:-*
Koliko tražiš za cijeli?

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Ćoso

Citat: munja  u Studeni 24, 2022, 19:34:34
Koliko tražiš za cijeli?

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk
Eh...sada više nije cijeli


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ćoso  u Studeni 24, 2022, 20:30:52
Eh...sada više nije cijeli


to da mu vjerojatno sad fali goriva u rezervoaru to  pretpostavljamo  :) ..al šta mu još fali  :misli:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Citat: zorro  u Studeni 24, 2022, 20:37:36
to da mu vjerojatno sad fali goriva u rezervoaru to  pretpostavljamo  :) ..al šta mu još fali  :misli:
Cobra

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk


Tuljan

Nema ni nosač vizira ni vizir