OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2020, 10:30:14
Uff al taj negdje i košta  :-\ ..samo vitlo na njemu je skuplje od Ladure  :)
Al kak god Lada ide ko zmaj, pogotovo to što ima gume kramponke (od Tome Vinkovića) ..vitlo joj treba..ovak samo se napatili s flašncugom.. pol sata smo je izvlačili iz blata  :huh:
...vi neprijatelji prirode...kopate, zapadate, zagađujete i uništavate šumu...i onda se čudite kad vam zeleni postavljaju zamke :P
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Kolovoz 18, 2020, 10:55:23
...vi neprijatelji prirode...kopate, zapadate, zagađujete i uništavate šumu...i onda se čudite kad vam zeleni postavljaju zamke :P
Znaš šta zakon kaže    :P
Kretanje motornim vozilima se NE SMIJE JEDINO PO PRIVATNOM POSJEDU..svako ostalo kretanje gdje se inače kreću ostala vozila JE DOZVOLJENO (Službeni dopis policije Jutarnjem listu  ;) )
To blato i ta rupa di je upao su razrovali traktori..tak da..traži krivca u njima  :tongue:

:blato: :blato: :blato: :blato: :blato: :blato: :blato: :blato:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2020, 10:30:14
Uff al taj negdje i košta  :-\ ..samo vitlo na njemu je skuplje od Ladure  :)
Al kak god Lada ide ko zmaj, pogotovo to što ima gume kramponke (od Tome Vinkovića) ..vitlo joj treba..ovak samo se napatili s flašncugom.. pol sata smo je izvlačili iz blata  :huh:
Ne zna Rudar to još vozit :bzvz: Malo reduktor, ovo-ono. Dužio je u vojsci i najjače, vozim pukovnika inžinjerca da vidi kako su postavili pontonski most negdje oko Sunje
Kiša pada, zemlja ko puding, Ladurina se probija kao da je suho, a Land Rover od Unprofora zapeo i vozač moli da mu pomognemo.  Ja da ću stati, a pukovnik mu kroz prozor pokazuje da mu podudla pimpara :) :ooda: :buahaha:

Danijel 23

Citat: zorro  u Kolovoz 18, 2020, 11:19:02
Znaš šta zakon kaže    :P
Kretanje motornim vozilima se NE SMIJE JEDINO PO PRIVATNOM POSJEDU..svako ostalo kretanje gdje se inače kreću ostala vozila JE DOZVOLJENO (Službeni dopis policije Jutarnjem listu  ;) )
To blato i ta rupa di je upao su razrovali traktori..tak da..traži krivca u njima  :tongue:

:blato: :blato: :blato: :blato: :blato: :blato: :blato: :blato:
A što sa Hrvatskim šumama. Dali se tamo smije vozit?

zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2020, 11:27:54
A što sa Hrvatskim šumama. Dali se tamo smije vozit?
Pa o tom i pričam..šume su državne..javno dobro
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Komentar na našoj fejs stranici "Skitnice" Policajac/inspektor preko 30 g. u policiji  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Ja ništa ne kužim. Ako je šuma privatna kao i H. šume znači da se tamo nesmije ulazit. A i zašto rušit rampe/uništavat ako je to vlasnik stavio. Kaj treba lokacijska dozvola za rampu?

zubakis

Evo za ove prašinare sa foruma zanimljiv lik.

Znam Zorro da nemaš Instač. Ko te jebe kad si gihtaš [emoji1787]



https://www.instagram.com/p/CEBeumuna4H/?igshid=se95iuqq93ne

zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2020, 12:13:04
Ja ništa ne kužim. Ako je šuma privatna kao i H. šume znači da se tamo nesmije ulazit. A i zašto rušit rampe/uništavat ako je to vlasnik stavio. Kaj treba lokacijska dozvola za rampu?
Šta ti nije jasno PRIVATNA ŠUMA je privatno od fizičke osobe..tvoja npr.
HR Šume nisu privatna firma..es ti lud il ti noge smrde ..HR Šume su u vlasništvu države i kao takve su JAVNO DOBRO (el ti treba crtat ?????? )
Stavi i ti rampu pred svoju kuću , a koje je BTW vlasništvo hrvatskih cesta ili države..svejedno pa se pitaj zašto bi neko rušio nešto nelegalno stavljeno.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Znači po cestama i šumi koje se nalaze u vlasništvu države, a HŠ održavaju taj dio mi 3. lica se smijemo vozit motornim vozilima ili ne?

zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 18, 2020, 12:30:37
Znači po cestama i šumi koje se nalaze u vlasništvu države, a HŠ održavaju taj dio mi 3. lica se smijemo vozit motornim vozilima ili ne?
Naravno da smijemo. Isto kak se voze lovci..seljani s traktorima, kamioni za odvoz trupaca, planinari pješaće ili autom do destinacije od koje dalje pješke..ljubitelji prirode i svi ostali.
A lijepo sam gore iznad napisao što je Policija odgovorila Jutarnjem listu..uprav ovo što pišem.
Također fotka na kojoj je komentar policajca koji zna zakon zasigurno bolje neg mi i koji veli da su rampe nelegalno postavljaju.
Privatni vlasnik može ograditi svoj posjed..staviti rampu i slično, ali ne smije na način da ugrozi nečiji život..npr. sa sajlom u visini vrata.
Danas po zakonu ne smiješ ograditi svoje dvorište sa ogradom na kojoj su šiljci ..raspitaj se malo  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Hvala, vrlo ste ljubazni kolega!

Danijel 23

A što zakon i policija kaže za PP i NP?

Ponti


Osy