OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Dadi

Citat: Vinko  u Veljača 07, 2021, 19:47:55
Zorro  :thumbup:
Dadi...Kaj čistite već za utrku ili radi vas?
Yap,planira utrku za 4 mjesec,ako ne prođe druga opcija je 9i
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Vinko

A jel istina da je tamo inače zabranjena vožnja radi blizine granice a za pripremu staze organizatori  moraju dozvolu tražiti?
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Dadi

Nisam to čuo,ali mogu pitati.Jedini problem su lovci koji se pitaju kada se traži dozvola za utrku.Ovo je prvi vikend da se krenulo u vožnju i čišćenje jer je lovostaj.Imaju neki dogovor da ne smetaju jedni drugima
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

Osy

Citat: zorro  u Veljača 07, 2021, 17:30:19
Imam sad komplet kotac s cestovnom enduro gumom..pa isao cist probat po cesti..al nemrem ja bez sume i blata..morao bar probat el ide ..al ne ide bas [emoji16]

Poslano prek one stvari
Kak to torbica preko svjetla :-X :) A pipalica  je za neko traženje pod zemljom, samo ne znam čega, nije valjda mina :misli: :)

zorro

Citat: Osy  u Veljača 07, 2021, 22:40:17
Kak to torbica preko svjetla :-X :) A pipalica  je za neko traženje pod zemljom, samo ne znam čega, nije valjda mina :misli: :)
malo prekriva al se dovoljno vidi štop svjetlo..mora bit tak..što niže ak treba propustit motor ispod gujce, a da ne zapnu yayca  :)
Osvojio si pivo i malu porciju ćevapa jer nisi 100% siguran , a u biti točno je to što misliš  :thumbup:

malo kasnije: (Rudar iz Nightmaresa)  ..kod kojeg sam bio inače ima firmu za razminiranje  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Veljača 07, 2021, 22:45:32
malo prekriva al se dovoljno vidi štop svjetlo..mora bit tak..što niže ak treba propustit motor ispod gujce, a da ne zapnu yayca  :)
Osvojio si pivo i malu porciju ćevapa jer nisi 100% siguran , a u biti točno je to što misliš  :thumbup:

malo kasnije: (Rudar iz Nightmaresa)  ..kod kojeg sam bio inače ima firmu za razminiranje  ;)
:thumbup: :-* Znam za Rudara, a možda će se sjetiti i on mene jednom kad se vidimo ;)

zubakis

Citat: zorro  u Veljača 07, 2021, 22:45:32
malo prekriva al se dovoljno vidi štop svjetlo..mora bit tak..što niže ak treba propustit motor ispod gujce, a da ne zapnu yayca  :)
Osvojio si pivo i malu porciju ćevapa jer nisi 100% siguran , a u biti točno je to što misliš  [emoji106]

malo kasnije: (Rudar iz Nightmaresa)  ..kod kojeg sam bio inače ima firmu za razminiranje  ;)
Zna on sve sta je vezano uz vatricu i tako te stvari...

Vinko

Live from Zagorje[emoji41]

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Bogumi Vinkec nema za tebe zime  :)  :thumbup:

Ja danas lagani soft  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Vozimo....dok smo još mladi...
A bogumi nije ni tebi loše[emoji106]
Ovo je od neki dan....
Vrhunska zabava[emoji16]

Poslano sa mog Nokia 6.1 koristeći Tapatalk

Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

zorro

Znam da..samo što za takvu zabavu treba imati jako puno kondicije  :) Zabavno mi je prvih pola sata..kasnije crknem i molim boga da naiđem bar na komadić terena bez snijega da malo plahnem pluća  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: zorro  u Veljača 14, 2021, 17:04:00
Znam da..samo što za takvu zabavu treba imati jako puno kondicije  :) Zabavno mi je prvih pola sata..kasnije crknem i molim boga da naiđem bar na komadić terena bez snijega da malo plahnem pluća  :smijeh:
To je zato jer DRa voziš. :smijeh:...ja bi tebi jednu cvaju minimum 250 preporučil....pa da si svoj na svome  :gimme5:....Markan po putu a ti poprečki  :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Paf

                   Mmmmmmmmmmmmm,koji Chvarci...jel ostalo sta ...  :)

Dadi

U koju kategoriju sada ovaj cvajo  :kuri:
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zorro

Citat: Dadi  u Veljača 14, 2021, 20:00:09
U koju kategoriju sada ovaj cvajo  :kuri:
Koliko vam je doli jako drveće mogli ste to i satarama posjeći da ne trošite mješavinu đaba  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: