OFF road vožnje

Autor Dadi, Svibanj 05, 2018, 17:51:45

« natrag - naprijed »

Vinko

Citat: Patak  u Rujan 10, 2018, 20:33:03
Čujem da su i kod nas krenili :ooda:

Vinkec rimlock još nemaš?
Bez rimlocka nejde.....i Beta i Drz E imaju u originalu i na prednjem i zadnjem kotaču.....
Slomljen ventil je posljedica vožnje na praznoj gumi, moral sam se iz šume izvuć, nekih 2 km pomalo ali ga je opet slomilo a gumu mi prethodno izbušil  ćavao....
2Danijel
Ovaj caffe racer mi se sviđa a i dečec bi sigurno jahal po njemu, dobra ideja..... :thumbup:
Citat: fatboy  u Rujan 10, 2018, 20:48:49
A tange za tablicu mu Osy nabavi... :smijeh:
Osyeve tange bi bile više ko padobran za zaustavljanje  :smijeh:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Patak

Hebiga, on posluži na kratko al 2 čak i 1 km  je previše...

Ništa bez flekica i montirača....Ja sam si to sve lijepo složio u tool tube ;)

Vinko

Citat: Patak  u Rujan 10, 2018, 23:13:21
Hebiga, on posluži na kratko al 2 čak i 1 km  je previše...

Ništa bez flekica i montirača....Ja sam si to sve lijepo složio u tool tube ;)
Ma je, za motor i đireve koje ti voziš ali hard enduro i takva vožnja ne trpe nikakve spremnike, torbe i slično po motoru.....koliko mi poznato jedino Beta od svih konkurenata ima mjesto za OEM alat na motoru, normalno tu ne stanu pajseri, zračnica i slično, drugi ni to.....  :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Osy

Citat: Vinko  u Rujan 10, 2018, 22:14:41
Bez rimlocka nejde.....i Beta i Drz E imaju u originalu i na prednjem i zadnjem kotaču.....
Slomljen ventil je posljedica vožnje na praznoj gumi, moral sam se iz šume izvuć, nekih 2 km pomalo ali ga je opet slomilo a gumu mi prethodno izbušil  ćavao....
2Danijel
Ovaj caffe racer mi se sviđa a i dečec bi sigurno jahal po njemu, dobra ideja..... :thumbup:Osyeve tange bi bile više ko padobran za zaustavljanje  :smijeh:
:buahaha: :thumbup:


tibertov

Obrada je bas kineska [emoji19]

Ponti

Citat: tibertov  u Rujan 15, 2018, 12:35:53
Obrada je bas kineska [emoji19]
A cuj .... njemacka obrada je 100 eura, a ovakva obrada 8 eura. Za malo sumarenja i ovo je gut.
Samo konstatiram, ne nagovaram nikoga ni na sto.

zorro

Slicna sam imao..na prvom izvaljivanju je pukso..nakon toga kupio druge..mislim da su oko 20 €..stavit cu link..puno su kvalitetniji..vidjet ces

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 15, 2018, 13:59:24
Slicna sam imao..na prvom izvaljivanju je pukso..nakon toga kupio druge..mislim da su oko 20 €..stavit cu link..puno su kvalitetniji..vidjet ces

Poslano prekoku*ca

Ako je kineski aluminij, to oni tope one stare šerpe i prave pegse. Tako svejedno jesu li 20, 30, 50 ili 8 eura :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 15, 2018, 15:05:17
Ako je kineski aluminij, to oni tope one stare šerpe i prave pegse. Tako svejedno jesu li 20, 30, 50 ili 8 eura :smijeh:
Nema to veze..aluminij je aluminij..topio ga od poluga ili starih šerpi  ;)
ove sam zadnje kupio..na očigled su 17 x kvalitetnije od tih jeftinjara..i pojačanja između su jača ..čim ih ufatiš u ruku osjetiš težinu..u tim koje si stavio ima 50% one imitacije aluminija..zaboravih kak se zove..nešto..špihalter..  :huh:

https://www.aliexpress.com/item/Stainless-Steel-Motorcycle-Footpegs-Foot-Pegs-Rest-For-Pit-Dirt-Motor-Bike-Pitster-Pro-XR50-CRF50/32808674110.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.11344c4dnVgAu6
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Rujan 15, 2018, 20:43:06
Nema to veze..aluminij je aluminij..topio ga od poluga ili starih šerpi  ;)
ove sam zadnje kupio..na očigled su 17 x kvalitetnije od tih jeftinjara..i pojačanja između su jača ..čim ih ufatiš u ruku osjetiš težinu..u tim koje si stavio ima 50% one imitacije aluminija..zaboravih kak se zove..nešto..špihalter..  :huh:

https://www.aliexpress.com/item/Stainless-Steel-Motorcycle-Footpegs-Foot-Pegs-Rest-For-Pit-Dirt-Motor-Bike-Pitster-Pro-XR50-CRF50/32808674110.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.11344c4dnVgAu6

Pa nije baš tako. Ima svakakvih aluminija,a ponekih i s vlačnom čvrstoćom kao čelik...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Rujan 15, 2018, 21:10:49
Pa nije baš tako. Ima svakakvih aluminija,a ponekih i s vlačnom čvrstoćom kao čelik...
..es radio ti kad u ljevaonici  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23


Patak

Citat: zorro  u Rujan 15, 2018, 20:43:06
Nema to veze..aluminij je aluminij..topio ga od poluga ili starih šerpi  ;)
ove sam zadnje kupio..na očigled su 17 x kvalitetnije od tih jeftinjara..i pojačanja između su jača ..čim ih ufatiš u ruku osjetiš težinu..u tim koje si stavio ima 50% one imitacije aluminija..zaboravih kak se zove..nešto..špihalter..  :huh:

https://www.aliexpress.com/item/Stainless-Steel-Motorcycle-Footpegs-Foot-Pegs-Rest-For-Pit-Dirt-Motor-Bike-Pitster-Pro-XR50-CRF50/32808674110.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.11344c4dnVgAu6

Ne bi se složio s tobom. U par slučajeva sam se uvjerio da aluminiji nije aluminiji kako kažeš. Za primjer hands guards, ista debljina aluminija, dizajn isti (kut savijanja) ali izgled aluminija drugačiji nadalje pad pri brzini 2-3kmh i savile se ko putar :-\ odmah ih bacio te kupio druge (kineska kopija Cycra hands guards - možda i orginal) više puta ih testirao pad itd. ni mm pomaka tj. savijanja :ooda:.

Kada ih potrošim budem ih prerezao da usporerdim presjek materijala. Garantiram da ove prve imaju više pukotina u sebi tj. zraka jeftiniji aluminiji te sama proizvodnja.

BTW. pegasi su prva liga :thumbup:, šteta što nema za mog DRZ-a.

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain