Zaštita od krađe auspuha

Autor Ćoso, Kolovoz 21, 2018, 14:14:45

« natrag - naprijed »

Ćoso

Da li je netko negdje vidio neki "sistem" koji bi spriječio/usporio potencijalnu krađu auspuha...Imam skupi auspuh koji se dosta jednostavno skine (a izgleda da sam već imao jedan pokušaj), pa me zanima da li je netko naletio na nešto

Ponti


Vinko

Specijalni vijak sa glavom koja ima poseban ključ ili nekakva blenda koja pokriva cijeli vijak/prihvat auspuha na šasiju.....
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

iviccaa

Kupis Suzuki i rijesis se tih briga.  :)

Moj je jednom ostao 10 tjedana s kljucem u bravi (ispod cerade) i nitko ga nece.  :'(

;)

fatboy

Citat: Vinko  u Kolovoz 21, 2018, 14:34:53
Specijalni vijak sa glavom koja ima poseban ključ ili nekakva blenda koja pokriva cijeli vijak/prihvat auspuha na šasiju.....

Taman sam mislio napisati... :thumbup:

A nije zgorega ni raspitati se u osiguranju, ima li kakva opcija osiguranja za nevelike pare... :misli:

Black Betty

Ima,stavi dva punta ,idi kod ovih šta vare inox,stavi punat odispod da se ne vidi i miran si,ionako ga neš tako skoro skidat
Prepostavka je majka zajeba

Ćoso

Citat: Vinko  u Kolovoz 21, 2018, 14:34:53
Specijalni vijak sa glavom koja ima poseban ključ ili nekakva blenda koja pokriva cijeli vijak/prihvat auspuha na šasiju.....
npr? Molim link iliti nešto slično

Mrki

Stavi neki drugi vijak da ti ostane orginal, stegni, razbuši borerom glavu od tog novoga.. a ako su oba na ključ zapikaj maticu za vijak
.. nije da ćeš ga skidati uskoro..
A i ako budeš odrezeš fleksom..

Muha


Mrki

Stavi ove što ti Muha preporučuje.. i de samo reći gdje živiš :)

tibertov

Prestani ici u te kvazi drzave...Odi u Švicu tamo ne kradu ta akrapovic drla [emoji51]

Ćoso

Citat: Muha  u Kolovoz 21, 2018, 15:34:22
ovako nesto https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F372300084940
al da, nek ti netko pikne aparatom vijak i maticu i kad budes skidao prepilis.
A s čim ču ja to zašarafiti :-)

neću ništa "pikati" jer moram skidati Akrapoviča prije servisa

Osy

I moj je slip-on al niko ga neće :)

Mrki

Ovo me podsjeća na onu staru narodnu..
Jebala bi se al da ne uđe.. :)

Ovo što je Muha stavio ima u svakom malo boljem setu gedora..

Ćoso