Kacige općenito

Autor Danijel 23, Kolovoz 31, 2018, 20:38:44

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: Mrki  u Siječanj 30, 2019, 08:33:36
Đaba ti linkaš te članke na talijanskom kada ih ti jedini znaš pročitati.. :)
Uglavnom piše da ne stavljamo kacige kako je prikazano na slikama zato šta mogu past sa motora. Ako padne sa motora može se oštetiti i narušiti njena sigurnost bla bla bla...

Špoki

Ako se ošteti od pada s motora dok stoji,što će tek napraviti od pada u vožnji :-\ ustvari se govori da ako želiš imati mušice i pare od benzina unutar kacige samo naprijed s ovim :smijeh: zagarntirano je da će bit nesvjestice i gela u kosi koji nije gel :-X
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa

Citat: Špoki  u Siječanj 30, 2019, 09:15:17
Ako se ošteti od pada s motora dok stoji,što će tek napraviti od pada u vožnji :-\

kad te sad Osy dohvati.  :samaranje: :samaranje:

:smijeh:

Špoki

Pa mislim, jebo grafiku...a Osy :P
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy

Citat: iviccaa  u Siječanj 30, 2019, 09:29:10
kad te sad Osy dohvati.  :samaranje: :samaranje:

:smijeh:
:smijeh: :thumbup: Mene samo zanima da nam moje Ime napiše kako se i gdje pravilno stavlja kaciga. Moja bude na retrovizoru

Ponti

Citat: Osy  u Siječanj 30, 2019, 09:38:40
:smijeh: :thumbup: Mene samo zanima da nam moje Ime napiše kako se i gdje pravilno stavlja kaciga. Moja bude na retrovizoru

Mene je Bajki naučio kako se stavlja kaciga s duplom D kopčom .... ne bih to sam skužio u 100 života.  :)

Ćoso

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2019, 09:49:35
Mene je Bajki naučio kako se stavlja kaciga s duplom D kopčom .... ne bih to sam skužio u 100 života.  :)
Aj podijeli svoje znanje


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Siječanj 30, 2019, 10:09:19
Aj podijeli svoje znanje


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

A ne znam kako jednostavno opisati ... uglavnom, nikada ona trakica za stezanje se ne otvara da bude van kopče, samo se raširi do kraja, drži se palcem i da ne smeta vratu i kaciga se skida ili stavlja.

Ćoso

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2019, 10:13:14
A ne znam kako jednostavno opisati ... uglavnom, nikada ona trakica za stezanje se ne otvara da bude van kopče, samo se raširi do kraja, drži se palcem i da ne smeta vratu i kaciga se skida ili stavlja.
Daj Ani telefon da snima, a ti demonstriraj


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Citat: Ćoso  u Siječanj 30, 2019, 10:13:59
Daj Ani telefon da snima, a ti demonstriraj


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Znam o čemu pričaš, al ja je ne mogu na taj nači staviti..skinuti još ok  :thumbup: ..al staviti..mogu..al muka  :-\ ..lakše mi se zezat 10 sec. sa provlačenjem kaiša kroz ringove neg grebat lice na taj način  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2019, 10:21:03
Znam o čemu pričaš, al ja je ne mogu na taj nači staviti..skinuti još ok  :thumbup: ..al staviti..mogu..al muka  :-\ ..lakše mi se zezat 10 sec. sa provlačenjem kaiša kroz ringove neg grebat lice na taj način  :bzvz:


Vježbaj pizdatimaterina   :buahaha:

Ćoso

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2019, 10:24:21

Vježbaj pizdatimaterina   :buahaha:



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2019, 10:24:21

Vježbaj pizdatimaterina   :buahaha:
..vježbam vježbaqm...pizda mi materina..opustio sam se ko balač iz nosa  :bzvz:
Sad svaki dan 10-15 puta dignem se na ruke do brade (na stativi od gola)  ..i onda 15-20 sklekova ..i mog ti reć das se sve boje i bolje osjećam  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: