Kacige općenito

Autor Danijel 23, Kolovoz 31, 2018, 20:38:44

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2019, 10:37:02
..vježbam vježbaqm...pizda mi materina..opustio sam se ko balač iz nosa  :bzvz:
Sad svaki dan 10-15 puta dignem se na ruke do brade (na stativi od gola)  ..i onda 15-20 sklekova ..i mog ti reć das se sve boje i bolje osjećam  :)

Ma, vježbaj kacigu stavljati i skidati  :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Siječanj 30, 2019, 10:40:53
Ma, vježbaj kacigu stavljati i skidati  :smijeh:
Kak Bosanka kaže neću???
..oć kurac
:bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2019, 10:37:02
..vježbam vježbaqm...pizda mi materina..opustio sam se ko balač iz nosa  :bzvz:
Sad svaki dan 10-15 puta dignem se na ruke do brade (na stativi od gola)  ..i onda 15-20 sklekova ..i mog ti reć das se sve boje i bolje osjećam  :)

U tim godinama?!?  ;) Respect!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Bagy

Citat: zubakis  u Siječanj 30, 2019, 09:07:43
Uglavnom piše da ne stavljamo kacige kako je prikazano na slikama zato šta mogu past sa motora. Ako padne sa motora može se oštetiti i narušiti njena sigurnost bla bla bla...


Meni jednom ispala iz ruke, i drito na asfalt - mislio sam da će se raspasti!  :-\ I to negdje u pripizdini u Visokim Tatrama. No, preživjela je - nema zajebancije ipak je Held u pitanju!  :smijeh:
Nosi netko rezervni vizir na dužim putovanjima?!  :misli: Naravno da ne, takve stvari se događaju nekom drugom!  :bzvz:
mob: 095/573-6874

Grba

Ljudi sve sam kupil osim kacige. Htel sam ta sniženja iskoristit ali niš nema u M veličini... Najrađe bi Nolan n87 al ak znate za dobru kacigu do 2 tisuće kn slušam... 👍
098 737 604

iviccaa

Nolan N87 ima u Louisa, matt crna je 200€, ali mislim da ce biti jos jedna akcija s bonovima, tako da dobijes nesto besplatno u vrijednosti 50€.

gogs

Citat: Grba  u Veljača 20, 2019, 20:19:54
Ljudi sve sam kupil osim kacige. Htel sam ta sniženja iskoristit ali niš nema u M veličini... Najrađe bi Nolan n87 al ak znate za dobru kacigu do 2 tisuće kn slušam... 👍

Nolan N100-5 u BIM-u za keš ja kupio ženi prije mjesec dana za 2100

Bagy

Citat: iviccaa  u Veljača 20, 2019, 21:11:02
Nolan N87 ima u Louisa, matt crna je 200€, ali mislim da ce biti jos jedna akcija s bonovima, tako da dobijes nesto besplatno u vrijednosti 50€.

U BIM - bike je 1250 kn.
mob: 095/573-6874

Grba

Samo za punoglavce i slonove... Te cjene su za xs i xxl. Na kraju možda iz Louisa naručim
098 737 604

Patak

Citat: Grba  u Veljača 20, 2019, 20:19:54
Ljudi sve sam kupil osim kacige. Htel sam ta sniženja iskoristit ali niš nema u M veličini... Najrađe bi Nolan n87 al ak znate za dobru kacigu do 2 tisuće kn slušam... 👍

A ne bi flip up? N104 jako dobra, imam stariju N103 i nakon 7-8 nemam zamjerki osim što je malo bučna ...

https://www.bim-bike.hr/shop/moto-oprema/n104-clasic/?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_1

https://www.ebay.de/itm/NOLAN-N104-ABSOLUT-COMO-N-COM-GR-M-MOTORRADHELM-KLAPPHELM/392242171281?hash=item5b53748d91:g:jI8AAOSwcntcbBGQ:rk:8:pf:0

Grba

Nisam razmišljal, naviknul sam na integralnu...
098 737 604

Ponti

Govorim o kacigama za putovanja i za otvorenu cestu.
Jedino priznajem integralnu kacigu i to od kompozita. Nikakva plastika, niti fiberglas, nikakve flip up.
Nakon sudara koji sam imao u karbonskoj kacigi, kupio sam neku plastičnjaru hjc, nosio ju godinu dvije, a onda vidio jednu kacigu nakon nesreće gdje je vozač glavom klizeći udario u rinzol, ali ono baš udario. Tada sam počeo "učiti" nešto o kacigama i zaključak je u drugoj rečenici.

Patak

Citat: Ponti  u Veljača 21, 2019, 13:28:39
Govorim o kacigama za putovanja i za otvorenu cestu.
Jedino priznajem integralnu kacigu i to od kompozita. Nikakva plastika, niti fiberglas, nikakve flip up.
Nakon sudara koji sam imao u karbonskoj kacigi, kupio sam neku plastičnjaru hjc, nosio ju godinu dvije, a onda vidio jednu kacigu nakon nesreće gdje je vozač glavom klizeći udario u rinzol, ali ono baš udario. Tada sam počeo "učiti" nešto o kacigama i zaključak je u drugoj rečenici.

:thumbup: Sigurne, kvalitetne opreme nikad dosta, ak ti je suđeno nikakva kaciga ti neće pomoći.

Flip up mi je super za grad i lagani touring...

Osy

Citat: Ponti  u Veljača 21, 2019, 13:28:39
Govorim o kacigama za putovanja i za otvorenu cestu.
Jedino priznajem integralnu kacigu i to od kompozita. Nikakva plastika, niti fiberglas, nikakve flip up.
Nakon sudara koji sam imao u karbonskoj kacigi, kupio sam neku plastičnjaru hjc, nosio ju godinu dvije, a onda vidio jednu kacigu nakon nesreće gdje je vozač glavom klizeći udario u rinzol, ali ono baš udario. Tada sam počeo "učiti" nešto o kacigama i zaključak je u drugoj rečenici.
Sad mi to pišeš...hoćeš da me se otarasiš :) :smijeh:

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 21, 2019, 14:14:37
Sad mi to pišeš...hoćeš da me se otarasiš :) :smijeh:

To sam govorio odavno, ali mene nitko ne sluša .... žena, djeca.... ti  :smijeh: