Moto odjeća po mjeri ... Psihubik

Autor Ponti, Rujan 11, 2018, 09:29:05

« natrag - naprijed »

Ponti

Čeh mi je pokazao komad opreme iz firme Psi. Dobro izgleda. Prvi puta sam čuo za tu firmu.

Dakle, firma šije po mjeri, posebno je zanimljivo onima kojima je teško naći odjeću u regularnim brojevima.
Skupo, biber cijene, ali zato jako kvalitetno. U rangu kvalitete s najboljim brendovima.

http://www.psihubik.cz/en/

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 11, 2018, 09:29:05
Čeh mi je pokazao komad opreme iz firme Psi. Dobro izgleda. Prvi puta sam čuo za tu firmu.

Dakle, firma šije po mjeri, posebno je zanimljivo onima kojima je teško naći odjeću u regularnim brojevima.
Skupo, biber cijene, ali zato jako kvalitetno. U rangu kvalitete s najboljim brendovima.

http://www.psihubik.cz/en/
..evo za fata ko stvoreno..dobit će garant popust ..jer kolko njemu materijala treba..ispast će da je veleprodajna narudžba   :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


Ponti

Citat: fatboy  u Rujan 11, 2018, 09:53:21
Aha...a cijena prava sitnica... :-X

Ako me život nešto naučio to je ona stara engleska poslovica ....  nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari.
I vjeruj da je tako.
Dobra jakna uvijek dođe barem 300€, ako imaš problema s regularnim brojevima, pa daj 500€ i 15 godina si miran. Kupiš neku za 150€ i cijelo vrijeme nisi zadovoljan i potrga se patent i ovo ono. Nema tog novca koji može zamijeniti ono kada se dobro osjećaš.
Gledam si moto đins hlače, čitam što kažu kupci i našao sam jedne koje bi mi odgovarale od izgleda do kvalitete, ali jbg dođu 185€ što je skupo za obične moto jeans hlače. Ali kupiti ću ih, jer sam siguran da ću biti zadovoljan njima.
Tako, nemoj da te u startu odbije cijena. Je puno, ali na kraju se isplati, vjeruj mi.

fatboy

Slažem se ja s tobom odmah  :thumbup:...kako god se toga i ne pridržavam iz ovog ili onog razloga...

Onaj Alpinestars koji mi je bio premali na trbušini, već kad sam obukao sam imao osjećaj da je super i prva pomisao mi je bila, zašto se vozim bez tako nečeg. Onda sada riješim neku drugu jaknu na probu, ali je katastrofa. Zakopčam ja to liepo, ali su mi ramena kao u američkog ragbijaša, rukavi do pola prstiju i slično... :thumbdown:
UVEX koji imam doma (ali sam ga prerastao) je isto bio dobar osjećaj...i da slažem se, nema smisla da se ne osjećaš dobro u nečemu.

Bit će pametnije primit se posla na sebi, ali kao svaki alkić ili narkić, sigurno ću naći neki izgovor... :samaranje:

Traperice ti Slovenci rade kod sebe ( www.kavbojke.si ) i kažu da su super. Cijena je 100-120 €, ali moraš ići na mjerenje ako nisi siguran u dimenziju, pa si trošak dižeš u nebo...
A na FC moto shop na webu bude dobrih modela... :thumbup:

Ponti

Citat: fatboy  u Rujan 11, 2018, 10:28:15
Slažem se ja s tobom odmah  :thumbup:...kako god se toga i ne pridržavam iz ovog ili onog razloga...

Onaj Alpinestars koji mi je bio premali na trbušini, već kad sam obukao sam imao osjećaj da je super i prva pomisao mi je bila, zašto se vozim bez tako nečeg. Onda sada riješim neku drugu jaknu na probu, ali je katastrofa. Zakopčam ja to liepo, ali su mi ramena kao u američkog ragbijaša, rukavi do pola prstiju i slično... :thumbdown:
UVEX koji imam doma (ali sam ga prerastao) je isto bio dobar osjećaj...i da slažem se, nema smisla da se ne osjećaš dobro u nečemu.

Bit će pametnije primit se posla na sebi, ali kao svaki alkić ili narkić, sigurno ću naći neki izgovor... :samaranje:

Traperice ti Slovenci rade kod sebe ( www.kavbojke.si ) i kažu da su super. Cijena je 100-120 €, ali moraš ići na mjerenje ako nisi siguran u dimenziju, pa si trošak dižeš u nebo...
A na FC moto shop na webu bude dobrih modela... :thumbup:

Evo našao sam na ebayu ove što mi se sviđaju....

https://www.ebay.de/itm/Trilobite-Jeans-Motorradhose-PARADO-Herren-blau-inklusive-Protektoren-Gr-36-32/162186812232?hash=item25c3165b48:g:390AAOSwaadauixo


Imaju otvore za zrak kada je vruće, svijetliji je materijal isto za vrućinu, iznad guzice su malo više tako da leđa nisu otvorena, iznad koljena su gipke zbog onog naboranog materijala, mogu dolje preko čizama, sjedenje udobnije zbog onog crnog materijala na jajima, zaštita solidna.
Eto, to mi se sviđa.

fatboy

Citat: Ponti  u Rujan 11, 2018, 10:45:11
Evo našao sam na ebayu ove što mi se sviđaju....

https://www.ebay.de/itm/Trilobite-Jeans-Motorradhose-PARADO-Herren-blau-inklusive-Protektoren-Gr-36-32/162186812232?hash=item25c3165b48:g:390AAOSwaadauixo


Imaju otvore za zrak kada je vruće, svijetliji je materijal isto za vrućinu, iznad guzice su malo više tako da leđa nisu otvorena, iznad koljena su gipke zbog onog naboranog materijala, mogu dolje preko čizama, sjedenje udobnije zbog onog crnog materijala na jajima, zaštita solidna.
Eto, to mi se sviđa.

Točno te bih i ja uzeo..."malo" veći broj samo... :smijeh:

fatboy

BTW to ti je isto češki proizvod...

Ponti

Citat: fatboy  u Rujan 11, 2018, 10:53:49
BTW to ti je isto češki proizvod...

Ja mislio njemački. Ali nema veze jer mi se sviđaju. Bolje češke nego kineske  :smijeh:

iviccaa

Mislim da taj Trilobite ima najvecu zastitu stitnika, nesto sam davno o tome citao.
Imaju Level 2, ostali Level 1...ili tako nesto.

Ja bi isto te uzeo kad bi uzimao.
Jos ne vidim potrebu da ihh kupim.

gogs


Grba

Takve ima Pikas, jebeno izgledaju, i ja ih mislim uzet
098 737 604

Ponti

Citat: gogs  u Rujan 11, 2018, 11:33:01
Bome, nisi ni lud. Baš su dobre   :ooda:

Kod mene se radi da mi je redovito prevruće na motoru. I ove su mi zapele za oko baš zbog onog patenta na bedrima koji se otvori i valjda malo huli zraka unutra. Imam revit jaknu s takvim otvorima i to mi funkcionira.
Hladnoću na motoru riješavam sa više odjeće ispod jakne i hlača, ali vrućinu je teško riješiti.

Ponti

Citat: Grba  u Rujan 11, 2018, 11:37:06
Takve ima Pikas, jebeno izgledaju, i ja ih mislim uzet

Znači biti ćemo trojica za početak  :)

gogs