Mitas Terra Force R

Autor agolac, Rujan 19, 2018, 19:45:01

« natrag - naprijed »

agolac

Vrlo popularana cijena. U Materiji su set 170€ s ugradnjom.









"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy


agolac

Citat: fatboy  u Rujan 19, 2018, 19:47:43
Navodno dobre gume... :misli:

Da, tako se priča po internetu. Ovaj iz Materije koji vozi GSa se kune u njih. Ako ga pitaš što preporučuje u toj dimenziji, odgovor je ova guma.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Gledam i mislim koja sam ja ovca, svaki set s montažom me dođe oko ili preko 300€.
Ali opet me i strah ovakvih novih modela guma bez recenzija vozača kojima vjerujem, a sve da ne ljosnem s mojom vožnjom ili na kiši. Kod poznatih guma koje sam ili ja ili neki frend vozio nema iznenađenja, vozim sigurno i bez razmišljanja o gumi.
Jednostavno nisam pametan.

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 19, 2018, 20:00:35
Gledam i mislim koja sam ja ovca, svaki set s montažom me dođe oko ili preko 300€.
Ali opet me i strah ovakvih novih modela guma bez recenzija vozača kojima vjerujem, a sve da ne ljosnem s mojom vožnjom ili na kiši. Kod poznatih guma koje sam ili ja ili neki frend vozio nema iznenađenja, vozim sigurno i bez razmišljanja o gumi.
Jednostavno nisam pametan.

A ni ja. Ali nema druge dok ne probaš sam. Recenzije su relativna stvar. Eto svi hvale Anakee 2 a meni ta guma govno zadnje klase. Dok nisam probao nisam znao...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 19, 2018, 20:00:35
Gledam i mislim koja sam ja ovca, svaki set s montažom me dođe oko ili preko 300€.
Ali opet me i strah ovakvih novih modela guma bez recenzija vozača kojima vjerujem, a sve da ne ljosnem s mojom vožnjom ili na kiši. Kod poznatih guma koje sam ili ja ili neki frend vozio nema iznenađenja, vozim sigurno i bez razmišljanja o gumi.
Jednostavno nisam pametan.
Mitas je jako dobra guma..na kiši malo slabija..al po suhom drži ko priljepak
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

munja

Isto su i meni nahvalili anake 3 a ono bježe ko lude

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: munja  u Rujan 19, 2018, 20:07:39
Isto su i meni nahvalili anake 3 a ono bježe ko lude

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk

Jel te imaš sad  :smijeh:
Nedo bog većeg zla od tih guma onda  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

munja

Citat: agolac  u Rujan 19, 2018, 20:09:10
Jel te imaš sad  :smijeh:
Nedo bog većeg zla od tih guma onda  :buahaha:
provokatoru :-X

zorro

Citat: munja  u Rujan 19, 2018, 20:07:39
Isto su i meni nahvalili anake 3 a ono bježe ko lude

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
i meni Anake 2 ..a nije mi nikad sjela..asfalt haj tak tak..al čim je malo mokro..katastrofa  :-\
A Mitas imam na pegascu..jes da je zadnja cross..al je prednja onak..50:50 ..i ne skidam je nikad..i kad se vozim po cesti..mjenjam samo zadnju cestovnu..nikad mi nije pobjegla..ev nek veli Suki kak smo se vozili zadnji put
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Nisam pametan, puno vas bi moralo reći da su gume super da bi se odlučio za njih
Imam kolegu koji uživa kad mu zadnji kraj bježi, lik vozi nekog hard endura KTM 525ccm pa je valjda navikao na to, ja postanem drven i jebeš onda vožnju
S obzirom da zadnje dvije sezone radim 5-6 tkm nije mi problem svake druge godine dati 70 eura više za provjerene gume

zorro

Citat: zare  u Rujan 19, 2018, 20:26:33
Nisam pametan, puno vas bi moralo reći da su gume super da bi se odlučio za njih
Imam kolegu koji uživa kad mu zadnji kraj bježi, lik vozi nekog hard endura KTM 525ccm pa je valjda navikao na to, ja postanem drven i jebeš onda vožnju
S obzirom da zadnje dvije sezone radim 5-6 tkm nije mi problem svake druge godine dati 70 eura više za provjerene gume
Već smo pisali negdje o Mitasu..al evo opet

Mitas proizvodi i prodaje gume pod nazivom tri robne marke: sopstvenih Mitas i Cultor, i Continental licencno. Dodatno MITAS a.s. proizvodi i distribuira širok opseg industrijskih i moto guma pod robnom markom Mitas. MITAS a.s. je član ČGS HOLDING a.s.,  poseduje tri proizvodna pogona u Češkoj, jedan u Srbiji i jedan u SAD, i servisira globalnu prodajnu i distributivnu mrežu.


SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Znači Mitas je u Continentalu kao Škoda u VW-u  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Cekaj...ti si Continentala presao na Mitas? To je kao da iz Mercedesa odeš u Kiu [emoji28]

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 19, 2018, 20:35:19
Cekaj...ti si Continentala presao na Mitas? To je kao da iz Mercedesa odeš u Kiu [emoji28]
aj ne lupaj  :bzvz:  ..odi si punit novi akumulator  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: