Nissin 4-klipna klješta sa adapterima

Autor Saxi, Listopad 30, 2018, 15:15:48

« natrag - naprijed »

Saxi

Nissim 4-klipna klješta/kaliperi sa adapterima, brembo plocicama i komplet crevima 150e.
Ko želi da za male novce značajno poboljša kočenje, evo rešenja i dobre ponude
Odgovara za malog Stroma (odgovara svim modelima) i velikog Stroma (važi za modele od 2002 do 2007).
Za društvo sa foruma, može i na rate  :thumbup:












Ćoso


Mrki


Ponti


Saxi

Citat: Mrki  u Listopad 30, 2018, 18:29:38
Jesi to skinuo sa svoga?
Da, odlično su služila, ali kenja ode u izvornom stanju a dodatnu opremu treba da poslikam i u oglase, ima tu jos stvari ihaaaj

bajki

Citat: Saxi  u Listopad 30, 2018, 19:20:26
Da, odlično su služila, ali kenja ode u izvornom stanju a dodatnu opremu treba da poslikam i u oglase, ima tu jos stvari ihaaaj

Pa šta nisi čovjeku ostavio crijeva! Sa čime će jadnik kočiti! :smijeh: :smijeh:

Saxi

Creva i kočnice su za pickice, pravi muškarci koče mišićima
Kad sam kupovao uzeo sam i ja ovako u kompletu sve , a na kenji je sve OEM pa nek im je bog u pomoći kod naglog i iznenadnog kočenja


fatboy


Bagy

Citat: fatboy  u Listopad 31, 2018, 10:36:50
Saxi, jesi ti na kenji imao ABS?  :misli:

Isto godište (K9), ABS, sve OEM i u ovih 40,000 km nikad me kočnice nisu iznevjerile!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Listopad 31, 2018, 10:56:58
Isto godište (K9), ABS, sve OEM i u ovih 40,000 km nikad me kočnice nisu iznevjerile!  :thumbup:
Nisu nikog kočnice iznevjerilie (bar od stromera koliko znam) međutim kad nakon originala staviš ovake kao što saxi prodaje..a imao sam ih i ja na KLV-u..to je onda druga priča..osjećaj sigurnosti..bolje kočenje i lakoća kočenja je puno veća
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Citat: fatboy  u Listopad 31, 2018, 10:36:50
Saxi, jesi ti na kenji imao ABS?  :misli:
Aham, razlika u kočenju je velika, pre sam morao da stiskam ručicu kao lud i da čekam a sa ovima se koči sa 2 prsta i zaustavlja vozilo brže, po meni vredi dati i 3x više para da bi dobio bolje kočenje jer to znači veću sigurnost u vožnji.

@ Bagy Ja sam bio ubedjen da su OEM sasvim ok i navikao se nesvesno da stiskam ručicu kao mahnit dok nisam seo da testiram novu Afriku i stisnem ručicu kao na Stromu dok sam je ispred salona spuštao sa trotoara na ulicu i zamalo da padnem sramota me bilo, srecom nisu videli i dali mi motor, pisao sam ovo u testu Afrike. A kad sam vratio Afriku i seo na kenju ljubljenu svoju, zakocim kao na Africi a motor ode ja u šoku, usrao se živ, reko otkazale kočnice dok nisam u strahu stisao muški i prikocio, i tad sam se čuo sa Ćosom koji je to već napravio, čitao pohvale onih koji su to uradili, pogotovo u Grckoj gde Stromova ima kao pleve... a Gale i Bugiman su već imali na svojima ovakve i puni reči hvale, tako da nisam žalio para da ih nabavim jer sam se sa njima opuštenije vozio i guštao

Saxi

Hal kad je krenuo na put sa novim malim razmeni motore u Beogradu i proba na parkingu a posle i na putu pri većim brzinama i sam je bio u čudu, kolika razlika tj koliko su slabe originalne 2 klipne. Inače, ove su maltene prodane, treba samo tehničke detalje da dogovorimo oko primopredaje i ne pišem ovo u stilu svaki Cigo svoga konja hvali dok ga ne uvali nego što je razlika očigledna kad isprobas i jedne i druge.

Ponti

Pisah još davno da original kočnice na starom malom stromu ne valjaju.
Ali nauči se čovjek na sve, pa tako i stisnuti ju 15 sekundi ranije  :smijeh:

Bagy

Citat: Saxi  u Listopad 31, 2018, 11:14:40
Hal kad je krenuo na put sa novim malim razmeni motore u Beogradu i proba na parkingu a posle i na putu pri većim brzinama i sam je bio u čudu, kolika razlika tj koliko su slabe originalne 2 klipne. Inače, ove su maltene prodane, treba samo tehničke detalje da dogovorimo oko primopredaje i ne pišem ovo u stilu svaki Cigo svoga konja hvali dok ga ne uvali nego što je razlika očigledna kad isprobas i jedne i druge.

Naravoučenje - nemojte razmjenjivati motore!  :smijeh:

Nije da ja to ne bi promijenio, ali sad sam se već navikao!  ;)
mob: 095/573-6874