Grijane ručke

Autor Vec, Studeni 19, 2018, 08:55:32

« natrag - naprijed »

Vec

Vi ekipa kaj ste to naknadno stavljali - molim neku preporuku kaj namontirati gore da valja i da ne košta ko pol motora. Jučer bi me spasile da sam ih imal...

Bagy

Ja imam Oxford, meni dobre. Sad ćeš dobiti 100 preporuka, ko i s gumama!  :ooda: A neki će reći da pravi bikeri ne koriste takve stvari...  :shhh:
mob: 095/573-6874

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vec

Citat: Bagy  u Studeni 19, 2018, 09:02:39
Ja imam Oxford, meni dobre. Sad ćeš dobiti 100 preporuka, ko i s gumama!  :ooda: A neki će reći da pravi bikeri ne koriste takve stvari...  :shhh:

Ja onda nisam pravi bajker - ja sam papak kaj hoće da mu je toplo za ruke  :buahaha: :buahaha:

I kak se niko nije sjetil napraviti fuziće da griju  :) :)

Idući stroj bu imal i grijanje sica hahahaha

Mrki

Bude ti Daytona često na sniženju u Loisu za 40e, u biti su ti isti vrag, hvale i Oxford i Daytona..

Kada sam ja gledao da uzmem pročitao sam negdje kako je netko napisao: daš 400-600kn za to i poslje misliš jel mi to trebalo, i tako razmišljaš dok ti jednom stvarno ne zatrebaju, i onda ti ne bude žao ni kune, makar ih i koristio samo jednom godišnje.. i tako sam i ja prošao, nisam koristio dugo nakon što sam stavio ali kada su stvarno trebale nije mi bilo žao ni kune.. :)

Ćoso

Ja sam imao Daytona na malom i odrađivale su svoj posao kada je trebalo. Svakako gadget za preporuku [emoji1303]


Movember [emoji1351]- https://uk.movember.com/about/history

iviccaa



Citat: Bagy  u Studeni 19, 2018, 09:02:39
Ja imam Oxford, meni dobre.

Ista stvar kod mene, odlične.


VUCIBATINA

da, ja istp iman oxford i koristim cilu zimu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Saxi

Imao sam. DAYTONU 10 sezona, tu imas 2 modela, slabije i jače, ove slabije mislim da nisu za preporuku, a ove jače su radile fino, stim da sam ih palio ispod 15 stepeni spoljne temperature i držao dosta duže na Start poziciji, jer tada greje najviše. Bez štitnika ruku ne služe ničemu, ali sam probao Oxford i oduševio se jer greju jače u svim modovima i bliže su BMW grejacima na kojima u najjačoj poziciji mozes da susis mokre rukavice jer grejač prži.

Vec

Citat: Saxi  u Studeni 19, 2018, 13:08:40
Imao sam. DAYTONU 10 sezona, tu imas 2 modela, slabije i jače, ove slabije mislim da nisu za preporuku, a ove jače su radile fino, stim da sam ih palio ispod 15 stepeni spoljne temperature i držao dosta duže na Start poziciji, jer tada greje najviše. Bez štitnika ruku ne služe ničemu, ali sam probao Oxford i oduševio se jer greju jače u svim modovima i bliže su BMW grejacima na kojima u najjačoj poziciji mozes da susis mokre rukavice jer grejač prži.

Imam štitnike samo mi radijatori još fale - oxford znači....

Toni

Ja san meka Oxford i svaku kunu vridu. Lipo se doziraju i griju. Ako ih zaboravis same se ugase.
Za svaku priporuku
Nije mi nista.

beli

Citat: Vec  u Studeni 19, 2018, 08:55:32
Vi ekipa kaj ste to naknadno stavljali - molim neku preporuku kaj namontirati gore da valja i da ne košta ko pol motora. Jučer bi me spasile da sam ih imal...
dobre rukavice
malo kasnije:btw.  nisam naknadno ništa ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Vidio sam na dosta motora u Karavani one navlake za ruke koje se montiraju na volan, a unutra krzno :thumbup:

Saxi

Citat: Osy  u Studeni 19, 2018, 17:24:59
Vidio sam na dosta motora u Karavani one navlake za ruke koje se montiraju na volan, a unutra krzno [emoji106]
To je za skuterase, ali znam da vi BMWjasi volite svakakve điđabiđe da stavljate [emoji16]
Ja sam od Zandera na poklon dobio odlične Suomy zimske rukavice, i vozio sam ispod 10 stepeni i grejači falili nisu, tako da ću videti na duže staze dal se može bez njih [emoji16]

beli

.... htjedoh reći da bi, ako bi već išao na grijane ručke, prije odlučio za investiciju u novu obleku, uzevši pri tom u obzir i ruke ....
.... imaj na umu 'Borovo' gumu