Centralni stender

Autor vazlan, Veljača 21, 2019, 17:24:08

« natrag - naprijed »

vazlan

Stigao stender iz Grcke od Cosma kod prijatelja u Osijek za 115 eura.Danas namontiran a ja presrecan.  :)

Špoki

Cijena je odlična, blizu sam da ga naručim :) I sa svim mogućim akcijama u Louisu neće nikada biti ovako povoljan
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

Kak ti se diže sa tim štenderom. Ja svog miču sa H&B centralnim dignem bez problema....i u japankama!

Špoki

Diže mi se :smijeh: a što ti se čini, kao da nije lagano za podizanje, ne mora biti neki markirani ako ovaj to sve radi isto za manje love ;)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

Citat: Špoki  u Travanj 29, 2019, 08:55:41
Diže mi se :smijeh: a što ti se čini, kao da nije lagano za podizanje, ne mora biti neki markirani ako ovaj to sve radi isto za manje love ;)
Ma sve 5, bitno je da ti se digne bez većeg napora!  :belj:

agolac

Ja sam svoj centralni već davno poklonio. Previše stresa kad struže po grbavoj cesti...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Travanj 29, 2019, 18:52:53
Ja sam svoj centralni već davno poklonio. Previše stresa kad struže po grbavoj cesti...

Smršavi  :buahaha:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Travanj 29, 2019, 18:52:53
Ja sam svoj centralni već davno poklonio. Previše stresa kad struže po grbavoj cesti...
Špokiju se to nemre desit nikad..pa čak ni tad  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Travanj 29, 2019, 21:21:34
Špokiju se to nemre desit nikad..pa čak ni tad  :)

Vidjeti ćeš kada napravi na motoru prvih sto tisuća km  :)

zorro

Citat: Ponti  u Travanj 29, 2019, 21:32:46
Vidjeti ćeš kada napravi na motoru prvih sto tisuća km  :)
Napravio je Osy (mislim otkad vozi motore..valjde je ..ne znam  :huh: ).. pa ništ  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Travanj 29, 2019, 21:37:02
Napravio je Osy (mislim otkad vozi motore..valjde je ..ne znam  :huh: ).. pa ništ  :)

:bzvz:  čizme je postrugao do čarapa, obje. Nisi se ti odavno vozio s njim :smijeh:

vazlan

Citat: Špoki  u Travanj 29, 2019, 08:07:19
Cijena je odlična, blizu sam da ga naručim :) I sa svim mogućim akcijama u Louisu neće nikada biti ovako povoljan
Na vidim sto bih da 200 eura.Napraviti tako nesto nije naucni rad.Grk je to uradio maksimalno pedantno nemam ni jednu zamerku.Montaza 15 min.

zorro

Citat: vazlan  u Travanj 29, 2019, 22:03:46
...Montaza 15 min.
Znači..špoki bi ih montirao bar 20x duže  :huh: ..300 min. ..5 h. i to je pitanje bili uspio smontirat  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Zlac

I ja sam narucio i namontiro njihov centralni nogar i mogu rec da je odlican i jos za super cijenu. :thumbup: