Kontakt brava zapinje

Autor dadicster, Ožujak 20, 2019, 12:01:05

« natrag - naprijed »

zare

Nije Strom, al je I30, sinoć ženi zablokirao ključ u položaju kontakta,  nije mogao ni naprijed ni nazad  morao auto ostati u gradu, otpojio akumulator da ga kontakt ne isprazni.
Jutros uspio izvaditi bravicu i odnjeti je ovakvu kod majstora koji ju je uspio rastaviti i osposobiti, da nije bilo bi pizdarije, nova bravica, novi ključevi, nove brave na vratima, programiranje.... nesmijem ni zamisliti koliko bi to  :novac:

fatboy

Citat: Ponti  u Ožujak 20, 2019, 13:36:34
Ja svoj dozvoljeni minus čuvam u svojim sefovima, a ti čuvaj u banci  :buahaha:

Meni ne mogu ništa s minusom...razjebao sam ga na veliko... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Citat: zare  u Ožujak 20, 2019, 13:42:16
Nije Strom, al je I30, sinoć ženi zablokirao ključ u položaju kontakta,  nije mogao ni naprijed ni nazad  morao auto ostati u gradu, otpojio akumulator da ga kontakt ne isprazni.
Jutros uspio izvaditi bravicu i odnjeti je ovakvu kod majstora koji ju je uspio rastaviti i osposobiti, da nije bilo bi pizdarije, nova bravica, novi ključevi, nove brave na vratima, programiranje.... nesmijem ni zamisliti koliko bi to  :novac:

Malo tko to radi, a uštedjeli bi si hrpu novaca i komplikacija...nekad je bolje čak i platit šlepu do nekog mehaničara, pa neka skine brave i onda odnesti kod bravara, spretnog...iako, ne bi vjerovali, spretan limar ili mehaničar, to već zna i sam napraviti... :thumbup:

zare

Citat: fatboy  u Ožujak 20, 2019, 13:47:40
Meni ne mogu ništa s minusom...razjebao sam ga na veliko... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Malo tko to radi, a uštedjeli bi si hrpu novaca i komplikacija...nekad je bolje čak i platit šlepu do nekog mehaničara, pa neka skine brave i onda odnesti kod bravara, spretnog...iako, ne bi vjerovali, spretan limar ili mehaničar, to već zna i sam napraviti... :thumbup:
Već sam se vidio kako te zovem  ;) koliko košta uopće uložak  :misli:

fatboy

Citat: zare  u Ožujak 20, 2019, 13:55:06
Već sam se vidio kako te zovem  ;) koliko košta uopće uložak  :misli:

Mehanički uložak brave = samo original dio uz kopiranje prometne i osobne, kako ne bi imao dva ključa, jer ti pošalju onu koja ti odgovara ostalim bravama na autu = puno para sigurno.
Ne znam ima li neoriginalni dio za takve, modernije aute...

Al napravio si dobro!  :thumbup:

Suki

I 30?!?...ccc. :bzvz:...to se na Alfi :-* ne može desit ;).
:moto2:

098 9232180

zare

Citat: fatboy  u Ožujak 20, 2019, 14:30:54
Mehanički uložak brave = samo original dio uz kopiranje prometne i osobne, kako ne bi imao dva ključa, jer ti pošalju onu koja ti odgovara ostalim bravama na autu = puno para sigurno.
Ne znam ima li neoriginalni dio za takve, modernije aute...

Al napravio si dobro!  :thumbup:
:thumbup:

zare

Citat: Suki  u Ožujak 20, 2019, 14:38:03
I 30?!?...ccc. :bzvz:...to se na Alfi :-* ne može desit ;).
Provjerim, nema brige  :)

fatboy

Citat: Suki  u Ožujak 20, 2019, 14:38:03
I 30?!?...ccc. :bzvz:...to se na Alfi :-* ne može desit ;).

Ona ima onaj BOSCH ključ?  :P :P :P

Mrki

Citat: Suki  u Ožujak 20, 2019, 14:38:03
I 30?!?...ccc. :bzvz:...to se na Alfi :-* ne može desit ;).
Pa kada se na šarafciger pali :)
A i ne moraš zaključavati jer tko bi to ukrao :D

Suki

Citat: fatboy  u Ožujak 20, 2019, 14:40:49
Ona ima onaj BOSCH ključ?  :P :P :P
...šta pričaš :P...pa te takve socijalne ključeve i dan danas dijele uz VW :smijeh: :ooda:...bogati ko da Fergusona pališ :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: zare  u Ožujak 20, 2019, 13:42:16
Nije Strom, al je I30, sinoć ženi zablokirao ključ u položaju kontakta,  nije mogao ni naprijed ni nazad  morao auto ostati u gradu, otpojio akumulator da ga kontakt ne isprazni.
Jutros uspio izvaditi bravicu i odnjeti je ovakvu kod majstora koji ju je uspio rastaviti i osposobiti, da nije bilo bi pizdarije, nova bravica, novi ključevi, nove brave na vratima, programiranje.... nesmijem ni zamisliti koliko bi to  :novac:
Jebate, svi vi Hepovci imate Hyundaie  I 30... :) Da nije to bila neka božićnica, otpis službenih, i takooooo

zare

Citat: Osy  u Ožujak 20, 2019, 18:14:19
Jebate, svi vi Hepovci imate Hyundaie  I 30... :) Da nije to bila neka božićnica, otpis službenih, i takooooo
e jebaj ga, sad si nas razotkrio  :)

Osy


Doda

Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

bajki