Instalacija trećeg tj. drugog LED štop svijetla..

Autor Mrki, Kolovoz 02, 2017, 19:09:26

« natrag - naprijed »

Mrki

Ok.. [emoji106]
Mogao bi onda poskidali one od 3mm i staviti od 5mm..

zorro

Citat: Mrki  u Kolovoz 07, 2017, 11:12:06
Ok.. [emoji106]
Mogao bi onda poskidali one od 3mm i staviti od 5mm..
..a i znatno jeftinije neg ona kombinacija koju si stavio danas
..a i trebaš vjerovati Muhi..ipak je to njegova ..hajmo reć struka i posao   ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Muha

Nece ti 100% pasati razmak rupa na pcbu pa ce ti ove od 5mm malo strsati. Ja bi za svaki slucaj narucio odmah i od 3 mm. I pogledaj jos na jebaju, ja sam stavio prvi link na koji sam naisao, mozda ima i jeftinije bolje. Ja sam koristio bijele i svijetle u 3pm. Cak sam stavio 50 kom na plocicu i napravio reflektor od niih

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Mrki


Livio

Danas se može nać sto god poželis.
Meni se u vožnji otvorila na kuferu plastika i povukla orginalni set sa štop svjetlima pa sam na kraju izveo ovo sa silikonskim diodama. Cijena džabe jer mi se uzvratila usluga. ;)

Saxi

Ja sam kupio istu tu traku kao i ti i drugar mi zamenio tako da preko led trake rade i pozicija i stop svetlo i migavci, pokusacu naći temu I okačiti ovde ali sam uvek zainteresovan za da zasijam kao Novogodišnja jelka, zbog onih sto slabo vide. Svaka čast na trudu [emoji5]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


Ćoso

Meni je Edi složio u koferu i Full je dobro




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !
(Prodajem Highway Pegs...ima u tržnici...)

zendra 44

Danas sam i ja složio drugi štop...bio bih sretniji sa nekom varijantom kak je imao Ćoso na videu gore, al ni ovo nije loše...






Imam doma i još neku drugačiju LEDicu koja puno jače svijetli ali đubre ne radi ako je napon ispod 12 V...a kod mene je bio oko 11, mjerio na grlu žarulje...

Osy

Nekako mi je to blizu i nema mi efekta, ali to je samo moje mišljenje...ja sam na Klajvu imao na top caseu i bilo je uočljivije ;)

zendra 44

Bilo bi uočljivije da govno jače svijetli... ???
Dugo sam se gnjavio da sve posložim, isprobao onu led traku kaj puno jače svijetli ali na ispravljaču koji je ravno 12V i tam je radila ko blesava, kad sam ju spojio na motor samo je tinjala...psmtr...ovo je bila rezervna varijanta koju sam imal doma..

agolac

Citat: zendra 44  u Siječanj 21, 2018, 20:08:37
Bilo bi uočljivije da govno jače svijetli... ???
Dugo sam se gnjavio da sve posložim, isprobao onu led traku kaj puno jače svijetli ali na ispravljaču koji je ravno 12V i tam je radila ko blesava, kad sam ju spojio na motor samo je tinjala...psmtr...ovo je bila rezervna varijanta koju sam imal doma..

Trebao si je spojiti direktno na akumuator a preko releja krasti signal za kočenje. Ovako imaš pad napona od silnog ožičenja motora...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Po izgledu mi se ta LED traka čini kao ova što sam ja stavio ali moja puno jače svijetli..

zendra 44

Citat: Mrki  u Siječanj 21, 2018, 22:46:10
Po izgledu mi se ta LED traka čini kao ova što sam ja stavio ali moja puno jače svijetli..
Da, jel je to ono kaj ima i žmigavce i poziciju? Ja sam naravno samo štop spojio!
Mjerio sam napon i stvarno je nizak, oko 10-11 V... :huh:
Možda bi sa upaljenim motorom to bilo više, ali auspuhi su bili dolje a ja u garaži, mislim da bi prozori popadali da sam ga kresno... :)

Mrki

Citat: zendra 44  u Siječanj 21, 2018, 22:52:56
Da, jel je to ono kaj ima i žmigavce i poziciju? Ja sam naravno samo štop spojio!
Mjerio sam napon i stvarno je nizak, oko 10-11 V... :huh:
Možda bi sa upaljenim motorom to bilo više, ali auspuhi su bili dolje a ja u garaži, mislim da bi prozori popadali da sam ga kresno... :)
Da, ima 5 žica. Minus, dvije za žmigavce, jedna za poziciju i jedna za stop svijetlo.
Da nisi spojio ovu za poziciju?

zorro

Nema veze..sve te žice + imaju 12 v ..to što pozicija slabije svijetli je stvar slabije žarulje (manje W)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: