V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

tibertov

Haha nema klva...dakle klv ili gs isto je

zorro

Citat: tibertov  u Siječanj 22, 2018, 21:28:10
Haha nema klva...dakle klv ili gs isto je
..nije baš isto..KLV je bolji..ljepši  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Je da...i onda je svizac zamotao cokoladu i zivjeli su sretno do kraja zivota

Mrki

A gdje piše V Strom Adventure Riders hrvatska :)

gianni

Internacionalni susret :thumbup:
Dajte ljudima support ;)

Mrki

Ma zezam se malo.. ;)

Svaka čast ekipi na organizaciji, hotel i priroda okolo izgledaju odlično..

Ali plakat meni samo potvrđuje na šta meni to liči.. da to nema veze sa forumskim skupom.. to je internacionalni V Strom skup kojega organiziraju Bugari.. a mi smo pozvani.. ;)

Osy


Vujce

Ma napravio covjek stiker sad da ga jebavam jos da mu objasnjavam sta kako,ovo je vise kao obavestenje a da je vec internacionalni e i to je!  :gimme5:

Vujce

Citat: Mrki  u Siječanj 22, 2018, 22:11:12
A gdje piše V Strom Adventure Riders hrvatska :)
A sta da im objasnim sad na bugarima???
Koji forum?sta da pise??? HR ili EU?
Cisto je obavjest i to za fb grupu gde oni komuniciraju a isto i za makedonsku tako da molim vas nemojte nista uzimati pri srcu i prihvatite ovo takom kako je jer oni znaju za v strom.hr.

agolac

Ma pusti ove zahebante. Bit će super. Hebeš forume, bitno da se ljudi druže  :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Vujče, ako ima novosti molim te ti ih javi i ovdje. Dobio sam "po  prstima" što sam kopirao link...Presmiješno

iviccaa

Znaci da imamo spijuna na ovom forumu?

agolac

Citat: Ćoso  u Siječanj 22, 2018, 23:46:33
Vujče, ako ima novosti molim te ti ih javi i ovdje. Dobio sam "po  prstima" što sam kopirao link...Presmiješno

:-\

Baš presmiješno
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso


Vujce

Pa obavestam kako bugari daju informacije,ideja je bas druzba zajebite sve drugo a i znam da onaj koji hoce doci ce svakako i imace informacije za sve!