V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: jures  u Veljača 02, 2018, 23:01:42
E ove godine nece bit tako, ribari u piranskom zaljevu če vas trebat (izbori dolaze)

:smijeh:

Kako je krenulo, trebat će fiškale s obje strane granice. Najgore kad se krenu špičit kontra  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: tibertov  u Veljača 02, 2018, 19:26:53
Ako vi imate toliko vremena za vozikanje da mozete sve starom cestom proc svaka čast.
Imamo vremena na pretek jer smo retko u servisu, za razliku od vas bemwejdzija

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: Saxi  u Veljača 02, 2018, 23:40:58
Imamo vremena na pretek jer smo retko u servisu, za razliku od vas bemwejdzija

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

:buahaha: :-\ :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Osi, idemo u Bugarsku? Da malo prošetaš novi motor?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Iman neki osjecaj da ce bit dobro u bugarskoj. Doma cu bit. Vrimena cu imat. Samo jos i da najden drustvo za putovat. U dalmaciji je sezona krajen 6 miseca u full gasu. Rado bi protega ponici noge malo.Cine paru pristupacne. Meni je plan ako iden da odozdal prođen. Volija bi zagrabit crnu goru , albaniju, makedoniju. Mozsa sa makedoncima skupa put bugarske. Iskreno govorit je daleko jos do toga.Bugarima svaka cast. :vino:
Nije mi nista.

Osy

Citat: agolac  u Veljača 03, 2018, 02:44:59
Osi, idemo u Bugarsku? Da malo prošetaš novi motor?
Nisam bio za, najviše zbog onog kojeg kao mrzimo, ne da mi ga se više gledat, ali što dalje ide vrijeme, mislim si, ma boli me racku za njega, ovo bi bilo šteta propustiti i ne vidjet te ljepote..Nisam nikad bio u Bugarskoj, ovo je sad definitivno prilika. Prijatelji, vidimo se... :gimme5:

fatboy

Osy jednu stvar ne razumijem. Velik si momak, imas svoj zivot i zadovoljstva, a ne bi isao u Bugarsku jer ce se on kao pojaviti tamo ?!?!
Prvo, boli te qac za njega!
Drugo, sta bi on tamo radio??? Nije funkcija, razjebo je dve postave foruma, ljude koji ne pizde je izbrisao jer se njemu hoce....daj molim te! On moze samo dobit po nosu negdje.  :samaranje:
Ja nazalost vjerojatno necu moc ici, ali da idem on bi mi bio zadnja briga... :bzvz:

zare

Citat: fatboy  u Veljača 03, 2018, 09:12:35
Osy jednu stvar ne razumijem. Velik si momak, imas svoj zivot i zadovoljstva, a ne bi isao u Bugarsku jer ce se on kao pojaviti tamo ?!?!
Prvo, boli te qac za njega!
Drugo, sta bi on tamo radio??? Nije funkcija, razjebo je dve postave foruma, ljude koji ne pizde je izbrisao jer se njemu hoce....daj molim te! On moze samo dobit po nosu negdje.  :samaranje:
Ja nazalost vjerojatno necu moc ici, ali da idem on bi mi bio zadnja briga... :bzvz:
:thumbup:
Svaka ti stoji, samo ne znam zasto bi se netko upustao u bilo kakve fizicke konflikte, pogotovo radi foruma
Pa nismo mi MC ili MK :)

Osy

Da ste bili u Boru malo bi vam bilo jasnije...ali nema veze, bilo pa prošlo :bzvz:
Što se tiče fizičkih konflikata to se sigurno neće dogoditi, jer s njim neće biti ni usmenih...to mi uopće ne pada na pamet, a pogotovo na susretu...relax boys :thumbup:

JZ

Ma koja mržnja. ..ke kurac. ...
Samo ljubav.... :-*
Kupujem polovnu kacigu

zare

Pa bio sam u Boru i nisam primjetio probleme, valjda zato sto me boli kuki za njih
Bitni su ljudi, frendovi, ekipa.... :thumbup:

damjandugi

Ni ja nisam imao nikakvih problema u Boru.Valjda zato,što ne tražim belaja.Ne ulazim u društva,gdje se galami i svđa i sve je u redu. :thumbup:

Ajde,se vidimo u Bugarskoj.

fatboy

Vi ste u banani...pa ne trazim ja fizicke obracune niti huskam na njih... :misli:

Ja sam za mir i ljubav (ne kao Slavonija chapter  :belj: ) samo rekoh da se uzbudivat zbog takvog lika nema smisla...

Ajde, lopatajte snijeg!  :wind:


Ja odoh smisljat sljedecu caroliju... ;)

Osy

Ma dajte nemojte prdit  bezveze... :thumbdown: Svi me hvala Bogu poznate jako dobro, niko nije tražio belaja niti se ja želim tuči s nekim :bzvz: Nego me je pogodila situacija kada smo sišli na večeru, ja sam obukao majicu od V Strom Makedonije :thumbup:, koju mi je poklonio Vujče i vidim ga za stolom da večera. Kako kultura nalaže, idem ga pozdraviti...i pružimo si ruke, ja mu na to kažem, iz zajebancije, već sam mislio da me nećeš pozdraviti zbog Bmw-a, a on mrtav-ladan, pa da nisi obukao tu majicu ne bi te ni pozdravio...ja napravim facu, okrenem se i odem i to je bilo to od naše konverzacije :thumbdown:
Znam da je glupo se zbog toga napizdit, ali mene takve stvari strašno nerviraju...jer boli me qrtz ko šta vozi, sve gledam i poštujem po onome kakva ste kolegstva...eto ;)

gogs

Citat: Osy  u Veljača 03, 2018, 10:22:28
Kako kultura nalaže, idem ga pozdraviti...i pružimo si ruke, ja mu na to kažem, iz zajebancije, već sam mislio da me nećeš pozdraviti zbog Bmw-a, a on mrtav-ladan, pa da nisi obukao tu majicu ne bi te ni pozdravio...ja napravim facu, okrenem se i odem i to je bilo to od naše konverzacije :thumbdown:
Znam da je glupo se zbog toga napizdit, ali mene takve stvari strašno nerviraju...jer boli me qrtz ko šta vozi, sve gledam i poštujem po onome kakva ste kolegstva...eto ;)

I to je to?  bzvz

Nije da ga branim al ovo mi više liči na zajebanciju.....u pravu si, glupo je zbog toga se napizdit.