V-Strom susreti - Bugarska 2018.

Autor bajki, Kolovoz 04, 2017, 10:34:04

« natrag - naprijed »

Saxi

Sve pošteno pa na sud

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Black Betty

Našeg forumskog advokata čemo zadužit da sve bude zakonski odrađeno i da ne bude poslje nisam znano,nisam čuo...
Nek napravi prijedlog ugovora,i svi mirni...
Prepostavka je majka zajeba

Branac

Citat: Lavandić  u Siječanj 23, 2018, 21:59:21
Ali valjda ima negdje neko mjesto za šator! Nemoj biti tako isključiv!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Ipak ja vama falim, aj' priznaj  :-*

jures

Citat: Osy  u Veljača 03, 2018, 08:50:09
Nisam bio za, najviše zbog onog kojeg kao mrzimo, ne da mi ga se više gledat, ali što dalje ide vrijeme, mislim si, ma boli me racku za njega, ovo bi bilo šteta propustiti i ne vidjet te ljepote..Nisam nikad bio u Bugarskoj, ovo je sad definitivno prilika. Prijatelji, vidimo se... :gimme5:
9999,999999% ga neče bit tamo kad vidi listu prijava. to je NJEGOV problem, ne naš.
Bio lud, i prodao Stroma

Ćoso

Ljudi, pa ima mjesta za sve...Netko ti ne paše, okreneš se na drugu stranu...

zare

Citat: Ćoso  u Veljača 04, 2018, 12:10:27
Ljudi, pa ima mjesta za sve...Netko ti ne paše, okreneš se na drugu stranu...
:thumbup:
Vrlo jednostavno

tibertov

Uzet cu ja boksacke rukavice pa cemo par sparinga napravit poslje par rakijica :smijeh:

keko

Citat: Ćoso  u Veljača 04, 2018, 12:10:27
Ljudi, pa ima mjesta za sve...Netko ti ne paše, okreneš se na drugu stranu...
Ispravno i jednostavno  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

glažar

Molim od organizatora da sredi jedan parking za nas BMW.jaše  ima nas puno i naku tablo pored

Prilaz zabranjen  IB-ju

Kiza ,Nikola, Cočo ,JZ ,tibertiv,Damjan Dugi ,OSY,Zender, Maži.Brigita ,Seba, I pono još koje je neznam

glažar

A da pored parkiraju i ostali koji nisu više na stromovima  parking je pun  :ooda:

Babo

Treba ne-forumasima koji dodu rec da ne zauzimaju nasa mista, jer to ce bit svega tamo ovaj put

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Goran69

Ja cu da napravim Udrugu....pa cete vidjeti kad napravim vstrom tajni sastanak...sa sve kapicama....na Tuskancu...za bozic...uz vatru...I onda pakleni plan protiv neStromera....vidjecete....i onda kao kolateralna steta zapalimo sve satore....

Babo

Citat: Goran69  u Veljača 05, 2018, 09:32:14
Ja cu da napravim Udrugu....pa cete vidjeti kad napravim vstrom tajni sastanak...sa sve kapicama....na Tuskancu...za bozic...uz vatru...I onda pakleni plan protiv neStromera....vidjecete....i onda kao kolateralna steta zapalimo sve satore....
Šta čekaš, počmi planirat
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Ćoso

Citat: Goran69  u Veljača 05, 2018, 09:32:14
Ja cu da napravim Udrugu....pa cete vidjeti kad napravim vstrom tajni sastanak...sa sve kapicama....na Tuskancu...za bozic...uz vatru...I onda pakleni plan protiv neStromera....vidjecete....i onda kao kolateralna steta zapalimo sve satore....
Na kraju je onda samo Branac najeb'o jer će izgubiti šator

Igor Mihajlik

 
Citat: Goran69  u Veljača 05, 2018, 09:32:14
Ja cu da napravim Udrugu....pa cete vidjeti kad napravim vstrom tajni sastanak...sa sve kapicama....na Tuskancu...za bozic...uz vatru...I onda pakleni plan protiv neStromera....vidjecete....i onda kao kolateralna steta zapalimo sve satore....

:buahaha: :buahaha: e budale  :beer:
Lado je moj idol