Airbrush

Autor MaRi0_St, Srpanj 31, 2020, 14:23:03

« natrag - naprijed »

MaRi0_St

Kako imam viška vremena i ne vozim GS-a da se po gradu do kafića vozim sa bočnim koferima odlučih se upustit u avanturu lakiranja...

...šalu na stranu, da se GS-ovci ne uvrijede :P pravi razlog je šta su na par mjesta jako izgrebani (kako se vidi na prvim slikama) i šta se susjed dosad za*ebavao sa airbrushem i joysticima za playstation pa evo idemo probat odradit nešto malo "veće" da vidimo kako će ispast...

Kad sam ih počeo brusit ostao sam ugodno iznenađen kako je to tvornički sve dobro zaštićeno sa 6 slojeva srebrne, ljubičaste, crne boje  :smijeh: :smijeh: i pošteno san se namučia par dana dok san ih sažulja do gole plastike i do P600 vodobrusnog (kako je "airbrush majstor" naručia da moraju bit pripremljeni, nabijem ga :finger: nekad mi se čini da me samo zajebava)

S obzirom da su mi preružni u boji motora, a ona krom-građa-solin "SUZUKI" slova-naljepnica još ružniji (sto ljudi dvjesto sisa, jbg nekome se valjda sviđa) i ne da mi se radit cirkus od motora dogovor je da idu u mat crno, al prijatelj hoće da se vidi da je to ipak custom airbrush pa će vjerojatno umjesto onog originalnog "suzuki" bit v-strom logo u nekoj "srebrnoj" varijanti...

Zasad je priprema odrađena i predvečer se nadam da ide primer na plastiku pa dalje preko vikenda :ooda:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Suki

Samo jako💪💪💪
:moto2:

098 9232180

Ponti

6 slojeva? Suzuki je to kume moj.



zorro

aaaaa jooooooj..pa kud skide prajmer  :-\
Jebački se zajebo taj koji te nagovorio..il je išao tebe zajebat  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Citat: Ponti  u Srpanj 31, 2020, 16:04:16
6 slojeva? Suzuki je to kume moj.

Mozda je to 6 bivsih vlasnika?  :-\

Ćoso

Ili "nikad padano"


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

MaRi0_St

Citat: zorro  u Srpanj 31, 2020, 18:41:54
aaaaa jooooooj..pa kud skide prajmer  :-\
Jebački se zajebo taj koji te nagovorio..il je išao tebe zajebat  :smijeh:

Misliš da je po ps-u ostavit 6 slojeva boje? :smijeh:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

zorro

Citat: MaRi0_St  u Srpanj 31, 2020, 23:36:03
Misliš da je po ps-u ostavit 6 slojeva boje? :smijeh:
a ne baš sve ..al onu zadnju ili samo prajmer si mogao komotno ostavit..dapače..olakšao bi posao i sebi i majstoru koji će bojati
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

MaRi0_St

"majstor" je ovako naručia (radi se sa airbrushem 0,3 - 0,5 mm pa mu svaka dlaka smeta) :) ovih par friževa je bilo dosta duboko pa smo ih tili šta bolje sanirat, brusia san od 240 do 600, evo već je bačen novi primer i perla bijela za podlogu pa ćemo vidit dalje šta ćemo, ideja je da bude V-strom logo (ovaj sa slike u prvom postu) sa perla bijelom podlogom i preko "srebro", a cijeli poklopac u mat crno, s tim da možda u tu mat crnu ubacimo neku šablonu sa perlom/sjajnom bojom pa da se vidi samo pod određenim kutem svjetla na suncu...

planira san ih sam samo bacit u mat crno al kad se on već ponudia da san mu kofere da se igra i da budu "pokusni kunići" jer nakon ovoga ide cijeli njegov beverly 350 u airbrush... imamo hrpu boja i viška vremena pa šta bude, ako bude dobar rezultat počet ćemo primat narudžbe  :smijeh: :smijeh:

a šta se tiče "nikad padano", vidi se sve na slikama, desni kufer je originalna boja (i pofarban nanovo skupa s lijevim) a lijevi je očito mijenjan jer je bio originalno srebrni pa ljubičasti pa narančasti. Jbg, bočni kofer bar nije problem negdi zakačit :huh: najvažnije je da je motor uredan, kod polovnih auta/motora nikad ne znaš šta si kupia pa se vodim logikom ako je i bilo razbijeno a ja ne vidim da je bilo razbijeno onda je kvalitetno napravljeno :smijeh:

Jedino šta mi nije jasno je ova ljubičasta jer se neko jebeno potrudia a i boja je neka bolesna perla (crni primer pa srebrna perla podloga i ljubičasta preko + lak) i to je dobro odrađeno pituravanje, sto godina mi je tribalo za taj sloj ljubičaste pobrusit. Nije mi poznato da je strom bia u takvoj boji, a kofer original suzuki za stroma...
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Ponti

Ako ne nacrtaš barem jednu mrtvačku glavu na kofere, napravio si veliko ništa    :smijeh:

MaRi0_St

a gole ženske? :buahaha: :buahaha: :buahaha: ma padaju nam i veće pizdarije na pamet, bez brige
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Ponti

Citat: MaRi0_St  u Kolovoz 03, 2020, 11:37:38
a gole ženske? :buahaha: :buahaha: :buahaha: ma padaju nam i veće pizdarije na pamet, bez brige

Napušeni Apač  :smijeh:

Danijel 23

Il razvaljen kardan na GSAu.... može i telelvere!

MaRi0_St

Perla bijela... slikano mobitelom, bolje izgleda uživo :ooda:


a šta se tiče mrtvačkih glava, napušenih apača i golih žena mislim da je jedino pravedno nacrtat... :belj: :belj: :belj:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

keko

Citat: MaRi0_St  u Kolovoz 04, 2020, 17:54:20
Perla bijela... slikano mobitelom, bolje izgleda uživo :ooda:


a šta se tiče mrtvačkih glava, napušenih apača i golih žena mislim da je jedino pravedno nacrtat... :belj: :belj: :belj:
..  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎