Alat Helicoil

Autor Ponti, Kolovoz 28, 2020, 15:06:23

« natrag - naprijed »

Ponti

Ovo nije baš jednostavno za nabaviti, ali ako nekome treba imam mogućnosti.

Ponti

To su one piksne ako navoj u aluminiju provrti.











Danijel 23

Može, daj ponudu za M6, M8, M12 ali duži insert od 12mm, garnitura za bušenje, narezivanje i upucavanje inserta. Baš me zanim pošto i reci čija je to firma. Upravo radim....

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 28, 2020, 15:06:23
Ovo nije baš jednostavno za nabaviti, ali ako nekome treba imam mogućnosti.
Nije istiba, ima garnituru Tokić, Intercars, Raimpex..... ali su loši. Prevelika tolerancija. Kada repariraš navoj, vijak se klima ko babin zub.

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 28, 2020, 15:06:23
Ovo nije baš jednostavno za nabaviti, ali ako nekome treba imam mogućnosti.

Nijedane istina, imaju svi, garniture il nadopune...... Tokić, Intercars, Raimpex..... ali su loši. Prevelika tolerancija. Kada repariraš navoj, vijak se klima ko babin zub.

Ponti

Firma koja to proizvodi je Bollhoff.

Nazovi u ponedjeljak broj 01-6545-984, traži Igora i pozovi se na mene, Tomislav iz Vele Luke. Slaži da smo prijatelji  :smijeh:

Taj Igor je vlasnik firme koja je uvoznik toga i on s obitelji je bio kod mene u apartmanu na godišnjem.
To od Bollhoffa teško je nabaviti u maloprodaji, nego ima samo u veleprodaji. Zato sam mislio da nije jednostavno. Barem mi je tako rekao. On ne prodaje to maloprodajama, nego samo firmama koje to koriste, brodogradilištima, i tome slično. Uglavnom, ono što mi je rekao je da je to vrhunski proizvod, puno bolji od svih na našem tržištu... baš mi je spomenuo da se svi drugi klimaju hahaha.

http://zigor-zatik.hr/proizvodi.html

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 28, 2020, 17:37:47
Firma koja to proizvodi je Bollhoff.

Nazovi u ponedjeljak broj 01-6545-984, traži Igora i pozovi se na mene, Tomislav iz Vele Luke. Slaži da smo prijatelji  :smijeh:

Taj Igor je vlasnik firme koja je uvoznik toga i on s obitelji je bio kod mene u apartmanu na godišnjem.
To od Bollhoffa teško je nabaviti u maloprodaji, nego ima samo u veleprodaji. Zato sam mislio da nije jednostavno. Barem mi je tako rekao. On ne prodaje to maloprodajama, nego samo firmama koje to koriste, brodogradilištima, i tome slično. Uglavnom, ono što mi je rekao je da je to vrhunski proizvod, puno bolji od svih na našem tržištu... baš mi je spomenuo da se svi drugi klimaju hahaha.

http://zigor-zatik.hr/proizvodi.html
:bzvz: znam ja njega i bio kod njega u uredu kod Arene. Ti samo dogovori pravi Digićki rabat od 65% i sve kupujem!  :-*
A to klimavi... da mu nisam ja došo sa uzorkom i tamo domonstriro zahtjev.....ok....on je samo dobar trgovac.  :thumbup:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 28, 2020, 17:45:18
:bzvz: znam ja njega i bio kod njega u uredu kod Arene. Ti samo dogovori pravi Digićki rabat od 65% i sve kupujem!  :-*
A to klimavi... da mu nisam ja došo sa uzorkom i tamo domonstriro zahtjev.....ok....on je samo dobar trgovac.  :thumbup:

Zovem ga u pon i javljam ti situaciju.

Danijel 23

Citat: Ponti  u Kolovoz 28, 2020, 18:13:33
Zovem ga u pon i javljam ti situaciju.
Si ga zva? Upravo trebam M10x2D.

Osy

Citat: Danijel 23  u Rujan 03, 2020, 12:41:44
Si ga zva? Upravo trebam M10x2D.
Zvat će ga u ponedjeljak  :)

Danijel 23


Danijel 23

Dok vi gente di mare uživate i ljenčarite u babljem ljetu mi na kontinentu krvarimo. Vrlo si spor i nisi od riječi!  :tongue:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 03, 2020, 15:47:59
Dok vi gente di mare uživate i ljenčarite u babljem ljetu mi na kontinentu krvarimo. Vrlo si spor i nisi od riječi!  :tongue:

Pohvaljen si, ne kukaj i ne predaj se  :)

Danijel 23

Citat: Ponti  u Rujan 03, 2020, 17:21:57
Pohvaljen si, ne kukaj i ne predaj se  :)
:vino: imaš gratis 2 rep navoja..... jedna na svijećici i jedan na karateru ulja!  :-*

Ponti

Citat: Danijel 23  u Rujan 03, 2020, 18:16:50
:vino: imaš gratis 2 rep navoja..... jedna na svijećici i jedan na karateru ulja!  :-*

Lako za mene, samo da tebi ovi štimaju, da nisu klimavi ko babin zub.  :thumbup: