fuel cleaner

Autor VUCIBATINA, Studeni 27, 2020, 18:37:37

« natrag - naprijed »

VUCIBATINA

https://www.youtube.com/watch?v=ikIFnkNZMzk



jel neko proba ove pizdarije, radi li to pitam za auto i motor.
iman onu endoskop kameru pa ću ovih dana kad mi svićice stignu baš pogledati kakvo je stanje u bavarcu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

 To ti e i za auto,i motor,i traktore,i freze...tako ga reklamiraju,a ja sam to koristio nekad prije,a mislim i sad da se tako koristi...Znaci...Kad se prodaje auto koji Dimi,ili trosi ulje... u ovom slucaju BMW...uli slobodno,nece mu nista biti,moras provozati se da izbaci crnilo,i dobice ti lipsi rad i malo na snagi...al ne za dugoo...brzo se vrati na staro stanje... eto...  :) ... a,da...dobro je staviti kad se ide na dalji put...  ;)

zorro

Citat: Paf  u Studeni 27, 2020, 22:30:09
To ti e i za auto,i motor,i traktore,i freze...tako ga reklamiraju,a ja sam to koristio nekad prije,a mislim i sad da se tako koristi...Znaci...Kad se prodaje auto koji Dimi,ili trosi ulje... u ovom slucaju BMW...uli slobodno,nece mu nista biti,moras provozati se da izbaci crnilo,i dobice ti lipsi rad i malo na snagi...al ne za dugoo...brzo se vrati na staro stanje... eto...  :) ... a,da...dobro je staviti kad se ide na dalji put...  ;)
meančaru..ti si ostao još u 80-im godinama kad su se aditivi stavljali u trabante i škode..pa je to što pišeš pomoglo do prve izmjene ulja.
čojče božji..tehnologija je otišla daleko iznad mogućnosti koje ti možeš uopće pratit a kamoli prakticirat  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 27, 2020, 22:42:45
meančaru..ti si ostao još u 80-im godinama kad su se aditivi stavljali u trabante i škode..pa je to što pišeš pomoglo do prve izmjene ulja.
čojče božji..tehnologija je otišla daleko iznad mogućnosti koje ti možeš uopće pratit a kamoli prakticirat  :smijeh:
Bahafsdahahaha...Fizicaruu...sa san pogleda ovaj video gori,paa tako zapeceni ventili i da ce to ocistiti taj cleaner...ahahaha...to e prava reklama... i to nije Aditiv Fizicaru,to se stavlja u motorno ulje Baltazaru... kuhac,joos ces nesto i naucit...   :vino:

zorro

Citat: Paf  u Studeni 27, 2020, 22:47:24
        . i to nije Aditiv Fizicaru,to se stavlja u motorno ulje Baltazaru... 
:buahaha:
pa ti si pisao o aditivima iz 80-ih koji nemaju veze s ovom temom..da si pročitao temu odmah s razumijevanjem i pogledao clip nebi miješao kruške i jabuke
e moj menačaru  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: Paf  u Studeni 27, 2020, 22:30:09
To ti e i za auto,i motor,i traktore,i freze...tako ga reklamiraju,a ja sam to koristio nekad prije,a mislim i sad da se tako koristi...
ček malo..ismijavaš se s ovim, a prije toga pišeš da si koristio  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 27, 2020, 23:04:48
ček malo..ismijavaš se s ovim, a prije toga pišeš da si koristio  :ebudale:
Paa ka sam ja rastavlja Traktore napola i minja lamelu...ti si pita Matee...sta onaj ciko radi s  nasim traktoricem...  :kava:

BF

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 27, 2020, 18:37:37
https://www.youtube.com/watch?v=ikIFnkNZMzk



jel neko proba ove pizdarije, radi li to pitam za auto i motor.
iman onu endoskop kameru pa ću ovih dana kad mi svićice stignu baš pogledati kakvo je stanje u bavarcu

Ja sam prije godinu dana iskoristio jedan Liqui Moly Fuel Cleaner (2 puta pola doze po tanku, uzastopno).

Nemam sad neki spektakularni osjećaj razlike, no... Subjektivno malo finije radi, recimo kao kad naštelaš ventile pa malo to ipak manje "drma". A išao sam to raditi jer mi se znalo desiti da nakon autoputa na 160/170 na dulje staze, kad počnem naglo kočiti (naplatne kućice, ipak treba stati, jbga), malo zatrokira, ili sam lijen malo obratiti pažnju na kvačilo-gas fini vez, pa mi se ugasi. Uglavnom, nakon "čišćenja" se (još) nije ponovilo.
Uz to, ne vidim da može biti loše, a preporučio mehaničar, jer ipak krava ima i km i godina, a i puno je van asfalta pa joj nije lako, stalno je na kvačilu.
Evolucija ADVonabića:
Skuter -> drlo -> sveta krava -> naranča -|

VUCIBATINA

to gašenje sam ja ima i bilo je do prekidača kvačila. ispod njega ima maleni imbus vijak koji služi za štelanje,slušaš klik kad stišćeš kvačilo i uštelaš ga da se čuje u prvoj trećini pokreta . moj je klika bija pri kraju i zna mi se ugasiti tako .
kažu tribalo bi staviti locktite na vijak al me strah da ako bude tribalo skinuti neću moći višre odvidati jer je malen šaraf i aluminijski tako da ću radije opet poštelati ako se ponovi.
inače meni se to dogodilo odma kad sam ga pokupija u lavandčića i u tomića su to probali skužiti što se događa,ja sam čak i uspija snimiti to gašenje jednom i opet iša u tomića(naravno o trošku motoexperta :-* :-*) i nakon par miseci mozganja pročitam to na jednom forumu i problem rješen doslovno u 2 sekunde.


vidiću s kamerom sad kad budu svićice stigle kakvo je stanje pa možda ako nema nakupina koji put godišnje stavim taj aditiv da sprječim daljnje nakupljanje.
rekli su mi neki mehaničari danas da je to dobro stavljati kod nove mašine i svako toliko uliti ali kod starih mašina di se već dosta nakupilo nije pametno jer može izazvati probleme kad se ta garež počme ljuštiti, e sad jesu li to babarije ili nisu neznan .kamera će pokazati prije/posli
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy

Kvačilo-gas fini vez, ajde to malo pojasni :misli:

keko

..koliko vi posla imate s tim svetim kravama, čudo jedno  :huh: jel se to uopće vozi  :misli:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Studeni 30, 2020, 07:21:47
..koliko vi posla imate s tim svetim kravama, čudo jedno  :huh: jel se to uopće vozi  :misli:
...vidiš da su počeli fino vest i kukičat :smijeh: :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

VUCIBATINA

Ko je jos vidija gs-a koji vozi :misli:

Nemos ga za ljek naci na cesti
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 30, 2020, 09:31:45
Ko je jos vidija gs-a koji vozi :misli:

Nemos ga za ljek naci na cesti
Koi trosak, Strom e zakon...stajao oli vozio...  :kava: