Twiins komunikacije

Autor Saxi, Lipanj 29, 2021, 16:50:23

« natrag - naprijed »

Saxi

Jel čuo neko za ovu firmu, neograničen broj korisnika može da se upari, paše na sve komunikacije, dva telefona plus navigaciju može ds primi.... a imam super cenu za HF3.0 za 50 evra, a jednostavno da jednostavnije ne može biti a ispadne povoljnije i od Kineza [emoji848]

https://twiins.com/group-talk/


vego

Nikad čuo, ali izgleda zanimljivo za grupu vozača koji najčešće voze zajedno
Prvo hopni, pa reci skoč...

Saxi

Poručio, stiglo, montirao u trenu, barata se lako, izgleda kvalitetno urađeno, fancy upakovano. Probali kacigu na suvo, idealno je kad je na 60% jačine zvuka, na 100% uši otpadaju a sagovornik na 3 metra čuje svaki uzdah. Za vikend putuju pa ću dobiti više informacija iz prve ruke.
Prodavac kaze da imaju slabiju bateriju od Interphone 5. I da preko 100 na sat nema price na njima jer se ne čuju dovoljno jako.

Borko

Pošten neki prodavač. 😄💪 Ja koristim kinezerske lexin r6, već evo dvije godine. Rade u svim mogućim uvjetima i brzinama. 450ak kn za set... Meni smisleno.

Pipa

koristim kinesku Fodsports M1-S Plus i jako sam zadovoljan, baterija bez problema izdrži dva dana korištenja, cijena za par 120 eura, preporuka!

Bagy

Jel te komunikacije za brbljanje ili da javljaju položaj fiksnih kamera?  :misli:
mob: 095/573-6874

Pipa

Citat: Bagy  u Srpanj 02, 2021, 07:25:05
Jel te komunikacije za brbljanje ili da javljaju položaj fiksnih kamera?  :misli:

primarno navigacija i kamere, a ponekad i brbljanje!

Saxi

Meni za brbljanje I preticanje šlepera po zavojima kad nas ide više što je čest slučaj.
I ja sam probao kineske i mogu reci da sam oduševljen bio kako rade. Mene je kod tih kineskih samo strah da ne zrače previše dok signal emituju jer nema regulative niti kontrole koliko su štetne [emoji848]

Bagy

I koje aplikacije koristite za javljanje pozicija kamera? Ako netko koristi Garmin navigaciju, može li ona javljati zvučnim upozorenjem samo kameru - bez navigiranja (skrenite lijevo, u kružnom toku izađite...)?  :misli:
mob: 095/573-6874

Pipa

Citat: Bagy  u Srpanj 02, 2021, 08:11:26
I koje aplikacije koristite za javljanje pozicija kamera? Ako netko koristi Garmin navigaciju, može li ona javljati zvučnim upozorenjem samo kameru - bez navigiranja (skrenite lijevo, u kružnom toku izađite...)?  :misli:

Za kamere koristim Radarboot i stvarno je puzdana, Garmin javlja kamere  ako je uključen samo pregled karte

Borko

Citat: Bagy  u Srpanj 02, 2021, 08:11:26
I koje aplikacije koristite za javljanje pozicija kamera? Ako netko koristi Garmin navigaciju, može li ona javljati zvučnim upozorenjem samo kameru - bez navigiranja (skrenite lijevo, u kružnom toku izađite...)?  :misli:

Camsam. Works like a charm! Po meni, najpouzdanija. Nekad zna kiksat, ruku na srce. Ne prijavi kameru koju je prijavia xy puta, al stvarno rijetko se desi. Napravia sam kilometara s njom, još nisam dobia razglednicu od MUPa.

Borko

Citat: Bagy  u Srpanj 02, 2021, 07:25:05
Jel te komunikacije za brbljanje ili da javljaju položaj fiksnih kamera?  :misli:

Spojiš je na mob, mapa, kamere, muzika, telefon... Sve imaš.

Bagy

mob: 095/573-6874

HAL

Citat: Bagy  u Srpanj 02, 2021, 08:11:26
I koje aplikacije koristite za javljanje pozicija kamera? Ako netko koristi Garmin navigaciju, može li ona javljati zvučnim upozorenjem samo kameru - bez navigiranja (skrenite lijevo, u kružnom toku izađite...)?  :misli:

Ja imam kombinaciju Garmin Zumo i Sena 30 k - i može javljati samo kamere... tako se već vozim par godina po cesti koju nepoznam..

ROGI

Mi koristimo  VNETPHONE V8 kinesku ,malo smo se pomucili da uparimo 5kom ali rade bezprekorno,baterija cjeli dan brbljanje.Porucujesh samo uredzaj za kacigu daljinsko ti ne treba.  :tongue: