Forma Nero

Autor Špoki, Kolovoz 10, 2017, 08:39:48

« natrag - naprijed »

Špoki

Trebam čizme, nabasao sam na ove http://automotosport.hr/proizvod/forma-nero/  i zanima me kakve su, općenito Forma kao proizvođač, minusi i plusevi, ajmo...ove sam probao i dobre su mi,nisu teške,visoke su,ne osjećam da su jako glomazne a dovoljno su lagane da ih mogu imati i nakon neke vožnje,čine mi se bolja opcija nego da kupujem neke cipele visoke. Komentirajte :gimme5:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Muha

Ja imam Froma Adventure i meni su super. Istina i Bog ovo su mi prve moto čizme pa ne znam kakve su druge. Ove su jako udobne i ono što je super može se u njima praktički normalno hodati.

Špoki

E to, normalno hodaš u njima,nema grčeva,skvičanja,sve ok. Gledao sam i te Adventure,dolaze u obzir :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Black Betty

Ja imam kožne čizme i visoke cipele(Sidi),za sad zadovoljan
Prepostavka je majka zajeba

Špoki

Sidi 5, znam da su dobre. Ja bih prvo išao na čizme pa onda nagodinu vj neke cipele
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Muha

ja sam htio ove smeđe al automotorsport imao samo crne :(

Špoki

Te su neke robusne, izgledaju za neki dirt,možda se varam...a i te kopče,jel to jebada za kopčati? Ja sam više mislio neke sa patentom i čičkom i vozi
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Uuu ove smeđe su odlične..

Muha

Izgledaju robusnije neg šta jesu. Taj čas se otkopčaju i zakopčaju. Vremenski valjda isto kolko ti treba da povučeš patent

fatboy

Za nas sa "elegantnim" nogama imaju i takve niže...ali u svijetu, ne kod nas.  :thumbdown:

Smeđe su... :bravo: :bravo:

Špoki

Smeđe nisam imao prilike vidjeti pa ne znam kakve su na nozi, al ove Nero su ok.
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ponti

Samo gledajte da imaju gore-tex ..... onda su noge suhe i po najvećoj kiši. Sve ostale membrane koliko god da vas trgovci uvjeravaju u nepromočivost, ne valjaju i puštaju.

Špoki

Da, istina :thumbup: ali ih cijene ko suho zlato :thumbdown:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Stjepko

TCX infinity u TC Ljubljana 1500 kn. :thumbup:

Ponti

Citat: Špoki  u Kolovoz 10, 2017, 09:50:53
Da, istina :thumbup: ali ih cijene ko suho zlato :thumbdown:

Dobre čizme traju 10 godina uz malo kreme. Dok se nisam "isprsio" uvijek su mi noge bile mokre.
Od kada imam prave čizme i vožnja je veći gušt, kada ne moram razmišljati hoću li biti mokar - suh, kakvo će vrijeme itd.
Neki koriste i one navlake ... i to je qc. Samo gore-tex i miran si.