Vizir

Autor Mrki, Listopad 16, 2017, 20:49:29

« natrag - naprijed »

Mrki

Evo da imamo temu i za vizire..

Ja sam do sada probao orginal sa nekim jeftinim dodatkom sa ebay-a..
Pa nakon toga sa Givi clip on..



Pa nakon toga sa ovim Givi-jem..



I nakon svega sam zaključio da mi "bufering" na kacigu izgleda dolazi od dole.. i da mi je najbolje kada imam bisage, onda mi kaciga uopće ne vibrira.. ???

Neke preporuke i iskustva? Ali da nije Givi Airflow.. to mi je gadno za popizdit..  :)

Ponti

Mra s onim malim gore je meni najbolji. Imao sam ga na malom, a imam ga i sada.
Ali razgovarajući o tome došao sam do zaključka da je najvažnija visina vozača, taj moj Munji je bio katastrofa, a meni štima.

Probaj se igrati s visinom vizira, ono na najgornju poziciju, pa na najdonju, pa na srednju .... vidi koja ti najbolje paše.

Mrki

Problem sa podizanjem je što ako podigneš malo više onda gledaš kroz njega.. a na to se nemogu navikuti nikako..

keko

Citat: Mrki  u Listopad 16, 2017, 21:12:06
Problem sa podizanjem je što ako podigneš malo više onda gledaš kroz njega.. a na to se nemogu navikuti nikako..
..pa napravi na viziru dvije rupice za oči  :prrr: :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Citat: keko  u Listopad 16, 2017, 21:15:55
..pa napravi na viziru dvije rupice za oči  :prrr: :beer:

Sjeo na somaru i odmah se osilio sa zajebancijom..   :smijeh:

Daj nakad i malo konstruktivnih komentara.. :)

keko

Citat: Mrki  u Listopad 16, 2017, 21:18:34
Sjeo na somaru i odmah se osilio sa zajebancijom..   :smijeh:

Daj nakad i malo konstruktivnih komentara.. :)
..ha, si ti to vidio Mrki, kaj somara radi ljudima  :)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

keko

..btw. meni i na malom i velikom originalni viziri dobri, koliko si ti visok
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Ja sam na Klajvu imao MRA sa onim laminar lipom, odnosno podešavajućim nastavkom i u najvišem položaju mi je bio super. Sad na GS-U mi je isto smetao vjetar u predjelu čela na kacigi, ali od kad sam stavio onaj nastavak vizira mi je odlično :thumbup:
Probaj s tim...

agolac

Probaj onda s niskim. Suzuki sportski?

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: keko  u Listopad 16, 2017, 21:23:06
..btw. meni i na malom i velikom originalni viziri dobri, koliko si ti visok

182..

Citat: agolac  u Listopad 16, 2017, 21:26:16
Probaj onda s niskim. Suzuki sportski?

Taj mali te dosta štiti? Dijeluje mi kao da vjetar tuče drito u kacigu sa njim..


A i mene zbunjuje što ispada da mi je najbolje kada imam bisage, bez obzira na vizir ???

agolac

Citat: Mrki  u Listopad 16, 2017, 21:34:38
182..

Taj mali te dosta štiti? Dijeluje mi kao da vjetar tuče drito u kacigu sa njim..


A i mene zbunjuje što ispada da mi je najbolje kada imam bisage, bez obzira na vizir ???

Pa s malim nema buffetinga.  :thumbup:
Samo malo više muha na viziru od kacige.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

VUCIBATINA

gledanje kroz vizir ne dolazi u obzir, malo magle i moš komodno parkirati sastrane dok se ne povuče.
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

iviccaa

189cm i Givi Airflow - vrhunsko rjesenje.
Kad je dosao motor original vizir me ubijao, bacao kacigu lijevo-desno. Nakon pola sata bi bio umoran kao u boks mecu. [emoji3]

Citao stari forum i nekako procijenio da bi Airflow bio dobar izbor...i nisam se prevario.
Drugu motor definitivno.

O izgledu ne bi, to je subjektivno, nije prelijep, ali je masivan pa nova (sad vec stara) kenja izgleda masivnije.
Uz svu ostalu dodatnu opremu, naravno.

Saxi

Pre nego sam uzeo motor zamenio sam originalni tim Givi povišenim poštarskim super zaštita na 160 komunikacija na najtisem radi super ali nije uzbudljivo, razbije se spletom okolnosti i ja vratim originalni. Bije vetar ali bije i srce od radosti. Stavim ga u najviši položaj, jos gore, vratim stepenik niže kupim dodatak sa Alija, krilca koja se namontiraju I pun pogodak [emoji16] Visok sam 186 cm.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Fantom

Na izgled airflow-a se oci vremenom naviknu i onda i nije toliko gadan koliko se cini na prvu.
Kao i Ivica mislim da starim somarama aiflow daje jos vise skladno masivan prednji trap mada je meni naj vaznije da me vjetar nemarise po kacigi.
Na kraju krajeva mozes napraviti i kompromis. Na originalni vizir nabacis vanjski dio airflow-a. Par clanova je tako rijesilo buffeting,