Podizači volana

Autor HAL, Listopad 26, 2017, 08:11:12

« natrag - naprijed »

Golileo

eto cisto statitstike radi ....
ja isto imam podizace s ebaya i jos nisu pukli i jos mi niti dva puta nije ostao volan u ruci!
ali pakne sa e baya?? :smijeh:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Odnosno provjeri da je tvoj strom 22mm volan
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

jures

Bio lud, i prodao Stroma

jures

Citat: ivica medjugas  u Listopad 27, 2017, 14:41:06
Meni je sad skroz drugi osjećaj u vožnji,ko da san više u motoru i više je upravljiv ko da je lakši pola.na ebay samo upisat suzuki vstrom riser
a sa sniženim zicom je još bolje (za mene 181 cm), sjedim sasvim ravno, težište još niže, odlična zaštita vjetra a motor medju nogama,
Bio lud, i prodao Stroma

Fantom


ivica medjugas

Ovo znaci da nesmimo sa stromovima na hard enduro? Taman san mislija kako bi skaka malo snjin po šumi...
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

fatboy

Ma slobodno skaces...samo nemoj drzat volan kod doskoka... :smijeh:

Mrki

Možeš.. ja skočio sa svojim kombajnom u polje pa nisu puki.. :)

ivica medjugas

Nebi onako proša kod nas...naišla bi bar jedna velika stina da je potegnes prvin kolon😂..vidis koju prednost imate
Živim asfalt a makadam mi dušu liči!

Golileo

Svako trosi svoje pare ili cijeni svoj zivot onako kako misli da je to ispravno.
Ja fakat nebi kupio jeftilen pakne s e baya jer mi je to neprihvatljiv rizik. (Znam da se jedno vrijeme moglo ljepit one dobos kocnice pa mi se i to cinilo neprihvatljivim makar su to mnogi radili)
Naravno u isto vrijeme prevozim gume skoro do platna sto mnogi nikada nebi jer je to njima ne prihvatljiv rizik!
A opet kupim ledice s ebaya makar neke rade vec godinama a neke krepaju skoro odmah. Poucak? Nema ga....
Samo sam zelio reci da meni nije pukao podizac i da mi pase jer sedim uspravljenije.




Sta ono jos?aha

I da zorro nije doktor!
Samo je jedan doktor!
(Nemres bit doktor ak imas vrtoglavice)

agolac

Bome, meni su i pucajući rajzeri itekako neprihvatljiv rizik...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Golileo

Vidis kako je sve relativno?
Nekome je i voznja na motoru neprihvatljiv rizik.
Ali pricamo o iskustvu. Razmjenjujemo nasa iskustva i znanja.
Nikome od nas koji ih imamo podizaci iz kine nisu (jos) puknuli pa je na temelju te informacije nekome mozda lakse donjeti odluku.
Kada se nade jos petorica koji odluce ugraditi pakne iz kine mozda ih i ja ugradim( a prozovem zorroa neshvacenim vizionarom!)
Ajmo se drzati cinjenica i nasih iskustava a ne extrema ili neprovjerenih informacija sa interneta.

Jos primjera:
Izravnati volan ce puknuti i nije siguran.
Ulje za kocnice nakon otvaranja ugraditi odmah ili baciti.
Kaciga nakon pada vise nije sigurna.
Dog bone iz kucne radinosti nije siguran.
Gume kada predu marker potrosenosti vise nisu sigurne.
Pakne kada nema vise zareza nisu sigurne.
Iridium svjecice nakon 12000 vise nisu ispravne.
Niti jedan kvalitetan motor ne trosi ulje.
Mali strom je savrsen.
Ponti ne pozna rijec popust.
Tibi ne zna dalje od senja.

Sve ove mitove, a i mnoge druge, smo razbili.
Nismo li?

Ponti

Kakav popust.... na što popust?

Golileo

Nisam rekao da si ga dao!
Samo da ti je poznat termin.....