KTM 1290 Adventure T

Autor tibertov, Studeni 02, 2017, 10:06:17

« natrag - naprijed »

agolac

To je stroj. Kad pop... i prodam sve stromove, uzimam ovo  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

Citat: agolac  u Studeni 02, 2017, 12:03:47
To je stroj. Kad pop... i prodam sve stromove, uzimam ovo  :ooda:

Crveno ili bordo, šta je teže???  :misli:

Mrki

Evo ovo je već ljepše..
S i R model su toliko gadni da su morali izbaciti model sa normalnim svjetlom da bi se prodavao.. :D

Koja je razlika između S, R i T?

Suki

Kad se već kupuje neki model i postoji R verzija, onda se kupuje R verzija ;) :ooda: :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Mrki  u Studeni 02, 2017, 12:21:52
Evo ovo je već ljepše..
S i R model su toliko gadni da su morali izbaciti model sa normalnim svjetlom da bi se prodavao.. :D

Koja je razlika između S, R i T?
Razlika je u SeReTe opremi... :ooda:

Mrki

Citat: Osy  u Studeni 02, 2017, 12:25:28
Razlika je u SeReTe opremi... :ooda:
Jako si pametan.. familja ti je sigurno jako ponosna na tebe.. [emoji14]

Koje su razlike između oprema, kotači, štitnici, ovjes?

Osy

Citat: Mrki  u Studeni 02, 2017, 12:31:06
Jako si pametan.. familja ti je sigurno jako ponosna na tebe.. [emoji14]

Koje su razlike između oprema, kotači, štitnici, ovjes?
Mislim da sad pretjeruješ, OBITELJ MI VIŠE NIKAD NEMOJ SPOMENUT.
Sram te bilo, trebao bi to znati kao moderator...po meni možeš srat koliko te volja, al ovo je katastrofa, nikada od kad sam na forumu što ovom što onom se obitelj nije spominjala...dno dna :thumbdown:

Suki

:moto2:

098 9232180

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Bagy

Poprilično opušten forum!  :smijeh:

Dečki, poslije posla odmah na jednog pivkana da ugasite vatru!  :beer:  :thumbup:
mob: 095/573-6874

keko

..budu dečki riješili nesporazum, ne sumnjam  :thumbup: uz  :moto2:  :barbecue: i   :beer:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Kaj KTM radi...to je motor  :smijeh:

Osy

Ne ljutim se uopće, nego niko nikad nije spominjao obitelj bez obzira koliko smo se zajebavali, podjebavali i takooo...dosada iz poznanstva sa Mrkijem nisam dobio dojam da ne prima zajebanciju, tako da me ovo iskreno šokiralo...zato sam tako i reagirao i smatram da sam potpuno u pravu...boli me qrtz kakav sam ja, takav sam, promjeniti se ne mogu, meni napiši svašta, seri po mom motoru, ali ženu i djecu ne spominji i točka.

Mrki

Citat: Osy  u Studeni 02, 2017, 12:48:10
Mislim da sad pretjeruješ, OBITELJ MI VIŠE NIKAD NEMOJ SPOMENUT.
Sram te bilo, trebao bi to znati kao moderator...po meni možeš srat koliko te volja, al ovo je katastrofa, nikada od kad sam na forumu što ovom što onom se obitelj nije spominjala...dno dna [emoji107]
De idi se liječi.. ko ti je familiju vrijeđao.. šprdao sam tebe na isti način kao i ti nas..
Ja sam lijepo pitao koje su razlike ti pišeš da seremo bezveze.. ako hoćeš provocirati i šprdati druge onda budi spreman primiti malo.. a ne odmah ko kraljevna na zrnu graška mocati jel ti je netko vratio..

Ali kao što kažem ako si ti iz onoga stvarno pročitao uvrijedu za tvoju familiju ispričavam se, očito nisi kapacitet za shvaćanje sarkazma i kompliciranije zajebancije..

I da, ako se želiš šprdati sa nekim a ne želiš da ti se vrati ubuduće moliti ću te da se suzdržavaš citiranja i šprdanja mene..

Osy

Jedini komentar na sve ovo je da sam ja sigurno najsprdanija osoba ovdje, ne u posljednjih tjedan dana, ne u posljednjih mjesec dana, nego uopće, tako da mi nemoj pričat o sarkazmu i primanju zajebancije. Ali da, u pravu si, s tobom od sada samo na finjaka :thumbup: