[DL1000 K2-L3] Zamjena originalnog reglera s SPER serijskim reglerom

Autor agolac, Srpanj 28, 2017, 16:37:23

« natrag - naprijed »

agolac

Ovo je moja tema iz 2015 godine kada sam zamjenjivao originalni regler s SPER serijski reglerom.

Potrebni djelovi:

-SPER regler za DL1000
-3P MetriPack 280 Connector (ulaz s generatora motocikla)
-MetriPack HD 2P-630 Connector (izlaz prema akumulatoru)
-Metri-Pack 630 ATO fuseholder (nosač osigurača)
-Osigurač tipa blade 30A
-Žica 12 AWG
-Stopice za prikapčanje na akumulator

Potreban alat:

-Kliješta za krimpanje




Regler od SPER-a...


Spajanje MetriPack HD 2P-630 Connector na plus i minus izlaza reglera. Regler ima još jednu bijelu žicu koju je prema uputsvima proizvođača potrebno spojiti (ukrimpati)zajedno s plavom žicom (+)
Svi ovi konektori su wateproof konektori.





Krimpanje druge strane istog konektora...


Oni se spajaju jedan na drugog. S jedne strane je regler, a s druge je osigurač i akumulator.




Nakon tog konetora, na plus žici, treba dodati konektor za osigurač, osigurač i poklopac.











Sljedeće je potrebno spojiti 3P MetriPack 280 Connector na tri žice od reglera. Drugi dio tog konektora će biti spojen na motocikl, odnosno stari konektor na motociklu će biti odrezan a na njegovo mjesto dolazi novi.

Spajanje regler strane konektora.







Na sljedećoj fotografiji se vidi i drugi dio konektora koji će biti zakrimpan na motocikl


Sve sklopljeno i spremno za instalaciju na motocikl.
Slobodne žice idu na akumulator te ću ih skratiti po potrebi prije krimpanja spojnica za akumulator
Nespojeni konektor ide prema generatoru motocikla te taj konektor zakrimpam na licu mjesta kad postavim regler.


Originalni konektor koji je regler spajao s motorom sam zamotao izolir trakom. Novi regler je spojen direktno  (s osiguracem) na acu.

Stari regler


Novi regler. Iako je SPER regler veci sve je stalo bez problema. Iskoristio sam originalno koljeno i za novi regler.





"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Lado je moj idol

agolac

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 04, 2017, 08:13:54
U čemu je taj regler dokazano bolji od serijskog?

OEM regler je paralelni regler. Ukratko, ono šta sam saznao čitajući o tim reglerima je da paralelni regler u jednom trnutku sav višak struje koju ne može obraditi "vraća" nazad u agregat. Jedna od posljedica toga je da se agregat više grije, odljepljuju se magneti i pregaraju namotaji. Sljedeće je da s OEM reglerom DC struja prema akumulatoru oscilira s okretajima i ako ode previše gore onda isto nije zdravo za akumulator.

Serijski regler ima konstantnu struju punjenja prema akumulatoru, ne vraća višak struje nazad u agregat. Kada se akumulator dovoljno napuni, isključuje se potrošnja struje sa generatora te se smanjuje grijanje reglera i namotaja generatora. Ova stvar je važna kod dugih vožnji pri višem broju okretaja motora. SPER daje garanciju na svoje reglere u trajanju od 4 godine.

To su općenito karakteristike serijskih reglera, vjerujem bez obzira na proizvođača.

https://sites.google.com/site/regler12v/
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Igor Mihajlik

Čitam, taj Sper je hrvatski proizvod. Lik tvrdi da je vrhunski proizvod. Koliko je koštao kad si ga ti kupovao?
Lado je moj idol

agolac

Citat: Igor Mihajlik  u Listopad 04, 2017, 14:49:03
Čitam, taj Sper je hrvatski proizvod. Lik tvrdi da je vrhunski proizvod. Koliko je koštao kad si ga ti kupovao?

Mislim da je oko 700-750 kn. Mada ne znam, bubam. možda krivo kažem Idem vidit kako je sad.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Je li se ti regleri samo ustekaju u postojecu instalaciju. Zainteresiran sam za kupnju jednoga za Afriku.
Vilija bi da se ne vidi neka razlika i da se montira ko i iriginal?
Nije mi nista.

agolac

Regler se šteka direktno na aku (s osiguračem između). Zaobilazi se ožičenje od motora, iako, ako baš žarko želiš uvijek se može prikopčati i na ožičenje. No, može biti samo bolje ako ne opterećuješ ožičenje. Ima li Africa onaj CANBUS kao BMW? Ne znam da li to radi problem.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Toni

Nije mi nista.

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain