DL650 K7 ABS 53000 km vraćanje u život

Autor agolac, Siječanj 20, 2018, 22:29:28

« natrag - naprijed »

Lavandić

Citat: Mrki  u Siječanj 20, 2018, 22:52:20
Jbt ovo je baš primjer zapuštenog motora..

I baš te mislio neki dan pitati zašto ti piše u opisu da imaš tri motora.. :)
Nije toliko ni loš, da ga se malo usjaji i opere izgledao bi puno bolje. Nosače kufera bi bilo dobro preraditi za Givijeve kufere. Njih odneseš negdje ispjeskariti i poslije ih obojaš i to je to . Ta bočna dekla i kućište pumpe vodene isto. Ili možeš sam ako imaš kompresor na ebay nabavit pjeskaru za sitne dijelove.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy


agolac

Imamo mi ovdje Riječkog Pecu. Sasaa. Samo ću jedan dan na instrukcije kod njega  ;) ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Citat: Osy  u Siječanj 20, 2018, 22:58:46
Plastike osvježi sa  Silikon sprayom...Vjeruj mi, napravi čuda...sjećam se kad sam posudio bajkiju, ostao je šokiran kako mu je pobijelila plastika odjednom izgledala kao nova...to je najeftinija opcija :thumbup:

Silikon sprej je odlična stvar ali kratko trajne prirode...ovdje je potrebno nešto ozbiljnije...Zna već Andrej što ;)

agolac

Kad završim s ovim motorom, svaki dio će biti rastavljen, opran i sređen. Gume su nove. Lanac je isto super. Diskovi su u toj kilometraži najmanje na pola puta ako ne i manje. Ova kozmetika mu daje puno lošiji izgled nego šta stvarno je. Baš zato će biti fora vidjeti kakav će biti kad završim s njime  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Navodno pređeš izbjedljelu plastiku sa fenom za boju i opet pocrni.. tako sam bar čuo, nisam probao..

Patak

Za mehaniku lako. Biti će odličan, ova kozmetika je dječja igra...

agolac

Citat: Patak  u Siječanj 20, 2018, 23:06:11
Silikon sprej je odlična stvar ali kratko trajne prirode...ovdje je potrebno nešto ozbiljnije...Zna već Andrej što ;)

Svi savjeti i prijedlozi za osvježavanje bilo čega su dobro došli. :gimme5:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: Mrki  u Siječanj 20, 2018, 23:07:49
Navodno pređeš izbjedljelu plastiku sa fenom za boju i opet pocrni.. tako sam bar čuo, nisam probao..
Teško je s fenom raditi, možda na nekim uskim dijelovima ali veće crne površine je zahtjevno s fenom jer se dobije prošarani efekt

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Patak

Citat: Mrki  u Siječanj 20, 2018, 23:07:49
Navodno pređeš izbjedljelu plastiku sa fenom za boju i opet pocrni.. tako sam bar čuo, nisam probao..

Jel to može s fenom za kosu?

agolac

Citat: Lavandić  u Siječanj 20, 2018, 23:09:41
Teško je s fenom raditi, možda na nekim uskim dijelovima ali veće crne površine je zahtjevno s fenom jer se dobije prošarani efekt

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Možda da stavim plastiku u rernu  :smijeh:

Ako me plavuša ne ubije pritom  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Patak  u Siječanj 20, 2018, 23:10:19
Jel to može s fenom za kosu?

Rade po jubito s onim fenom za skidanje boje...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Evo Lava je upućeniji od mene..
Kako sam ja čuo mora biti onaj fen za skidati boju, mora biti valjda velika temperatura..

MotoMachak

Sa znatiželjom pratim daljnji razvoj situacije  :thumbup:

Suki

:moto2:

098 9232180