Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

Bagy

Dakle, najebasmo ove godine - dok ne popamtimo lokacije!

Pa se ti vozi po ograničenju...  :thumbdown:
mob: 095/573-6874

Black Betty

Nema vam druge nego u Istru,mi se vozimo bez straha  :blato: :moto2: :)
Prepostavka je majka zajeba

Mrki

I sjebaše jadransku magistralu.. [emoji107]
To su naši kreteni, neće staviti pred školu već će staviti na magistralu između dva mjesta gdje nema žive duše..

fatboy

Gle imaju opravdanje da su tamo česta prekoračenja, ali s naše točke gledišta, to je samo harač!  :thumbdown:
Logiku o školi, gledam svaki dan kod sebe... :-X

gogs

A ništa....bez blata na tablicama više ni u dućan.  :)

Patak

Nije mi jasna ova represija prema građanima :cupakosu:. Svaka malo veća PP ima presretač, par fiksnih kamera te hrpu opreme i policajaca. Deru male ljude dok veliki kriminalci se provlaće kroz sustav :thumbdown:

zare

Kakvih sve idiota ima koji se prevezu kraj skole ili grad kud klinci idu u skolu da to nije normalno
S kamerama kod skola se u potpunosti slazem


agolac

Koliko vidim ovo po magistrali je sve u žešće naseljenim mjestima a ne u seocima. Tamo ni ne vozim preko 50
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Selim se u Široki Brijeg.
Tamo se igra tenis, tvornica mesa Lijanovići je tamo, imaju i umjetničku akademiju, Međugorje za neki biznis je blizu i nema kamera :)

Bagy

Na sreću, prošle 2017. niti jedna čestitka za brzu vožnju nije stigla. Motorom.  :-\ Al sam zato platio kaznu za krivo parkiranje u Karlobagu. 300 kn. Cedulja zataknuta...hm, nekud?  :misli: To mi je bila najskuplja kava ikad!  :cupakosu: Iste sekunde sam otišao i žalio se u PP Karlobag. Dali popust 50% i mo'š se...
mob: 095/573-6874



Ćoso

Ovo je opasno, Mislim da će i dalje raditi "Blato" (ali ne s tvog otoka[emoji23])

Igor Mihajlik

Dal sam ja pogrešno shvatijo....svugi piše kamera..dal to znači i radar ili samo kamera?
Lado je moj idol