Aprilia ETV 1000 Caponord ili V Strom 1000?

Autor Bagy, Srpanj 03, 2019, 21:26:59

« natrag - naprijed »

Danijel 23


Suki

Citat: Ponti  u Srpanj 04, 2019, 20:25:14
zašto bivši?
...uhvatilo ga s prstima u pekmezu i osudilo samo na pošten rad. Iznajmljivanje apartmana. Kuverat aranžman.  :ooda: :)
:moto2:

098 9232180

Osy

Citat: Suki  u Srpanj 05, 2019, 06:42:15
...uhvatilo ga s prstima u pekmezu i osudilo samo na pošten rad. Iznajmljivanje apartmana. Kuverat aranžman.  :ooda: :)
Da, a i nema ga nešto na forumu u zadnje vrijeme, pari da se skriva :) :smijeh:

Ponti

Citat: Suki  u Srpanj 05, 2019, 06:42:15
...uhvatilo ga s prstima u pekmezu i osudilo samo na pošten rad. Iznajmljivanje apartmana. Kuverat aranžman.  :ooda: :)

Moj čovjek, pekmez, apartmani.... samo nije smio dati da ga uhvate  :buahaha: :buahaha:

Danijel 23

Citat: Suki  u Srpanj 05, 2019, 06:42:15
...uhvatilo ga s prstima u pekmezu i osudilo samo na pošten rad. Iznajmljivanje apartmana. Kuverat aranžman.  :ooda: :)
:huh: teške izjave! Bit će  :samaranje:

Ponti

Citat: Danijel 23  u Srpanj 05, 2019, 08:26:20
:huh: teške izjave! Bit će  :samaranje:

Sve samo da nije prešao u tužilaštvo, onda smo nagrabusili  :smijeh:

Suki

:moto2:

098 9232180

Bagy

Molio bih nazočne da si otvore novu temu " Tibi i pekmez"!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

tibertov


RatKO

Citat: Bagy  u Srpanj 03, 2019, 21:26:59
Dakle, za razmisliti - somare su u pitanju! Slična cijena, slični motori. Talijan vs Đapanez. Oba se kvare...  :smijeh:

Znam, reći ćete: "Odaberi jedan broj - sigurno ćeš pogriješiti!"   :)


Mali Strom ima uskoro jubilej (100.000 km) i do sada vozi bez greške...


https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/aprilia-etv-1000-caponord-oglas-15856133

https://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/suzuki-vstrom-1000-reg-godinu-dana-oglas-28062198

Možda je kasno, ali moje mišljenje (čisto kao usera bez nekih specijalnih moći i poznavanje mehanike/elektronike): Capo je superudoban, ali to u moju garažu više neće.

Srećom sam ga se riješio lani nakon hrpe problema (barem su meni to bili problemi, a nekom znalcu možda i ne bi bili).

Uglavnom:
- kupio polovni od prvog vlasnika 13 godina star sa 30k km (mislio ubo sam jackpot - ku*ac dragi gledaoci)
- prodao nakon tri godina sa 50k km i:
     = vozio iz Italije doma 400 km bez kvačila jer se rasuo neki ležaj (srećom je ležaj bio) u mjenjaču
     = mijenjao dvije bobine (odgovara od Clia, ljubi ga deda, jer original Aprilia košta 800 kn/kom)
     = vozio se cca 5k km bez brzinomjera radi nekog problema u pretvaranju digitalnog signala na analognu kazaljku (u biti je bilo sve super dok je vanjska temperatura bila ispod 20° C, a osim toga u Sloveniji 3k okretaja u trećoj je bila mjera protiv radara)
     = mijenjao usis zraka (ne kupovati original dijelove za Apriliu koštaju duplo nego za CanAm Spydera, a sve je to Rotax)
     = mijenjao anlaser (vjerovali ili ne, ali na starom se odlijepile one gluposti s kućišta (rekoh nisam znalac) i pale na rotor pa ljudi pričaju da je to nemoguće (izgleda da nije jer sam po forumima našao još tih situacija), no spretnom reakcijom je spriječeno daljnje kuhanje baterije a budući na težinu se lako pali na guranje pa povratak s Vršiča nije bio bolan).


Bagy

Citat: RatKO  u Srpanj 29, 2019, 15:34:21
Možda je kasno, ali moje mišljenje (čisto kao usera bez nekih specijalnih moći i poznavanje mehanike/elektronike): Capo je superudoban, ali to u moju garažu više neće.

Srećom sam ga se riješio lani nakon hrpe problema (barem su meni to bili problemi, a nekom znalcu možda i ne bi bili).

Uglavnom:
- kupio polovni od prvog vlasnika 13 godina star sa 30k km (mislio ubo sam jackpot - ku*ac dragi gledaoci)
- prodao nakon tri godina sa 50k km i:
     = vozio iz Italije doma 400 km bez kvačila jer se rasuo neki ležaj (srećom je ležaj bio) u mjenjaču
     = mijenjao dvije bobine (odgovara od Clia, ljubi ga deda, jer original Aprilia košta 800 kn/kom)
     = vozio se cca 5k km bez brzinomjera radi nekog problema u pretvaranju digitalnog signala na analognu kazaljku (u biti je bilo sve super dok je vanjska temperatura bila ispod 20° C, a osim toga u Sloveniji 3k okretaja u trećoj je bila mjera protiv radara)
     = mijenjao usis zraka (ne kupovati original dijelove za Apriliu koštaju duplo nego za CanAm Spydera, a sve je to Rotax)
     = mijenjao anlaser (vjerovali ili ne, ali na starom se odlijepile one gluposti s kućišta (rekoh nisam znalac) i pale na rotor pa ljudi pričaju da je to nemoguće (izgleda da nije jer sam po forumima našao još tih situacija), no spretnom reakcijom je spriječeno daljnje kuhanje baterije a budući na težinu se lako pali na guranje pa povratak s Vršiča nije bio bolan).

Znači, kupac tvog Capa je miran idućih 50,000 km!  ;)
mob: 095/573-6874